iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi

249 

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: KJT63ANN Kategoriler:

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi mikrofon soketi kısmında arıza olabileceğinden, soket değiştirilerek sorun çözülebilir. Profesyonel kadromuz tarafından yapılacak çalışma, sorunun kısa sürede çözülmesini sağlar. Kontroller yapıldıktan sonra soket bölümünde bir arıza meydana gelirse, telefonunuz orijinal parçalarla kısa sürede değiştirme işlemleri sonucunda teslim edilir.

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi Fiyatı – Mayıs Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 7 Plus Muadil Mikrofon Soketi DeğişimiSorunuz.
iPhone 7 Plus Orijinal Mikrofon Soketi Değişimi 249  TL

iPhone marka kullanıcıları iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi ile ses sorunları çözülebilir. Bu konuda yapılacak talepler doğrultusunda profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kontroller, sorunun tespit edilmesini sağlar. Zaman içinde kullanımdan kaynaklanabilecek arızalar arasındadır.

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi Ne Zaman Yapılır ?

iPhone mikrofon sorunlu. Zaman içinde mikrofon sorunları karşımıza çıkıyor ve sökme sonucu oluşabilecek bir arıza telefonunuzu kullanamaz hale getiriyor. Mikrofonun ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 Pro Max Ekran Değişim

  • Mikrofon sorunum var, ses gelmiyor
  • iPhone mikrofon sorunlu, bazen mikrofon çalışmıyor
  • Telefonumun mikrofon girişinde Bezik var.
  • iPhone mikrofon yeri bozuldu.
  • Mikrofondan cızırtılı ses geliyor.
  • iPhone mikrofon sorunlu
  • iPhone telefonumdan karşı tarafın sesi gelmiyor.

iPhone 7 Plus ,mikrofon sorunlu, iPhone 7 Plus karşı tarafın sesi gelmiyor, iPhone mikrofon cızırtılı  gibi şikayetleriniz varsa, mikrofonu değiştirmek gerekir, muhtemelen iPhone 7 Plus mikrofon; sıvı temas, tozlanma, düşme nedeniyle çalışamaz hale gelir. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirip iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, iPhone mikrofon soketi de elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve uzmanlara sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde iPhone mikrofon değişimi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

iPhone 6 Plus Mikrofon nedir
iPhone 7 Plus Mikrofon Nedir

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi gerekip gerekmediği, iPhone 7 Plus tüm onarımlardan önce bir mikrofon soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirleniyor.

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Mikrofon Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir