(1 müşteri Yorumu)

iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü

75,00 TL

iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uyarı: Bu üründe şarj/data kablosu bulunmamaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın.  Apple aksesuarlarınızı Cep hastanesi ‘nden alın.

Stok kodu: MY6CQX83 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü ürününe web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu ürünü 75 TL’ye sitemizden online olarak satın almanız mümkün. iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü orijinal bir üründür. Satın aldığınız bu ürün ile iPhone 7 Plus cihazınızın şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tür ürünlerin orijinalliği oldukça önemli bir husustur.

Bu sebeple orijinal olmayan ürünlerin cihaza zarar verme ihtimali dikkate alınmalıdır. iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü telefonun sorunsuz bir şekilde ve kısa zamanda şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün iPhone 7 Plus telefonunuza uyumludur.
iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü rahat ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi adına adaptörü düşürmemeye ve prizde bırakmamaya dikkat etmek gerekir. Prizde boşa bırakılan adaptörlerin ömrü kısa olmaktadır. Buna dikkat ederek ve bakımını doğru yaparak iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü ürününü uzun yıllar kullanmak mümkündür. Adaptörün bakımı için kuru ve pamuklu bez kullanmak yeterli olacaktır. Ürüne su değdirmemeye dikkat etmek gerekir. Web sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün kısa zaman içinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü satın aldığınızda faturası ile gönderilir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi özenle yapılmaktadır. Bu sayede ürünün zarar görme olasılığı ortadan kaldırılır. Bu orijinal ürünü satın alarak uzun süre kullanmanız mümkündür.

iPhone 7 Plus USB Güç Adaptörü için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu