Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Baseband Entegresi Tamiri

iPhone Baseband Entegresi Tamiri

Iphone Baseband Entegresi Tamiri

iPhone Baseband Entegresi Tamiri, iPhone 6 veya 6 Plus’ınızdaki ağ sinyaliyle ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Cihazınız her zaman aramaya çalışıyor, ancak bir sinyal bulamıyorum? Servis sağlayıcınızla temasa geçtiniz ve yeni bir SIM kart aldınız, ancak sorun değil mi? Yani sorunun kaynağı iPhone 6 veya baseband şebeke entegrasyonu baseband çip olabilir.

Baseband Şebeke Entegresi Değişimi ve Ücretler

Baseband sorununun ortaya çıkışı tamamen rastgele olabilir. Bu uzun telefonun nasıl kullanıldığını bir ilgisi yok. Bazı kullanıcılar, iPhone 6 veya 6 Plus’ı satın aldıktan kısa bir süre sonra, birkaç ay sonra sorunla karşılaşırlar.

Entegre Ücreti Nedir
Entegre Ücreti Nedir

Bu noktada, cihazı iTunes ile güncellemek veya baştan yüklemeye çalışmak gerçek bir fayda olmayacaktır. iTunes hata -1 ile selamlıyorum çünkü. Bozuk iPhone 6 Plus baseband nasıl onarılır? Bu noktada endişelenmenize gerek yok. Cep Hastanesi ekibimiz sizin için her şeyi halleder.

İlginizi Çekebilir: iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Baseband Şebeke Entegresi Probleminin Tespiti

Hizmet sağlayıcınızın adının yerinde olmadığını belirten bir ifade görürseniz, sorunun kaynağı ağ entegrasyonu olabilir. Bununla birlikte, bu çipin yenisiyle değiştirilmesi mümkün değildir, çünkü doğrudan merkezi işlemci ünitesine (CPU) ve Dokunmatik kimlik denetleyicisine gömülür.

Cihazda bir servis sorunu olup olmadığını anlamanın yolu, telefonun uluslararası mobil ekipman tanımlayıcısını (IMEI) gösterip göstermediğini görmektir. * # 06 # aramak için iPhone 6 veya 6s artı telefon uygulamasına gidin ve IMEI numarasını görüntülemek için başarısız olursa, bunu şüphelenmek için iyi bir neden var.

iPhone Baseband Entegresi Tamiri

Bu bileşenin tam adı Qualcomm Baseband PM8019. Metin doğrudan hizmet yok ıp veya lant cihazınızda ağ yok ım ekran genellikle top şeklindeki ızgara dizisinin altındaki kırık lehim bağlantılarından veya çipin doğrudan arızalanmasıyla sonuçlanır. iPhone Baseband Entegresi Tamiri Onarım işleminin süresi yoğunluğa bağlı olarak değişir. Ancak, kolayca bizden bilgi alabilirsiniz.

Entegre Tamiri
Entegre Tamiri

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone baseband sorunu, iphone 6 baseband entegresi, iphone 5s baseband entegresi, iphone 5 baseband entegresi, iphone 6 baseband entegresi fiyatı, iphone 7 baseband entegresi, iphone 5s baseband entegresi değişimi, iphone 6 baseband entegresi değişimi, iphone 5 baseband entegresi fiyatı, iphone 6 baseband sorunu, iphone 4 baseband sorunu, iphone 5 baseband sorunu, iphone 7 baseband sorunu, 5s baseband entegresi, i9300 baseband entegresi, iphone 6 baseband entegresi, iphone 5 baseband entegresi, iphone 6 baseband entegresi fiyatı, iphone 7 baseband entegresi, iphone 5s baseband entegresi değişimi, iphone 6 baseband entegresi değişimi, note 3 baseband entegresi, baseband sorunu çözümü, iphone baseband entegresi, baseband entegresi nedir, baseband şebeke sorunu.