Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım

iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım

Iphone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım

iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım ,iPhone’un Fotoğraflar uygulamasından fotoğraf gizlemek kolaydır. iOS tarafından sunulan fotoğraf gizleme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı meraklı gözlerden uzak tutabilir ve bunlara yalnızca kendiniz erişebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve Anlarınız, Koleksiyonlar ve Yıllardan Gelen Videoları gizlemeyi ve bunları yalnızca Gizli albümünüzde görüntülemeyi öğrenin.

Her fotoğrafımızı herkesin görmesine gerek yok. Bazı fotoğrafların kişisel olmasından ötürü gizli olması gerekebilir. Peki bunları nasıl gizleyeceğiz? İşte iPhone kullanıcıları için pratik bir yol.

iPhone’da Fotoğraflar Nasıl Gizlenir?

iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım Nasıl Yapılır ?

 1. Fotoğraflar uygulamanızı açın.
 2. Gizlemek istediğiniz fotoğraf veya videoyu seçin.
 3. Iphone Paylaş Butonu simgesi > Gizle’ye dokunun.
 4. Fotoğraf veya videoyu gizlemek istediğinizi onaylayın.

Gizlenen Fotoğrafı Yeniden Gösterme

Aşağıdaki adımları izleyerek gizli fotoğraf ve videolarınızı gösterebilir ve Anlar, Koleksiyonlar ve Yıllar görünümünüzde yeniden görebilirsiniz:

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda:

 1. Fotoğraflar uygulamasını açın ve Albümler sekmesine gidin.
 2. En aşağı kaydırın ve Diğer Albümler’in altında Gizli’ye dokunun.
 3. Göstermek istediğiniz fotoğraf veya videoyu seçin.
 4. Iphone Paylaş Butonu simgesi > Gizleme’ye dokunun.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım iphone fotoğraf gizleme resimli anlatım, iphone de fotoğraf gizleme, iphone fotoğraf gizlemek, iphone fotoğraf klasörü gizleme, iphone fotoğraf gizleme nasıl yapılır, iphone fotoğraf gizleme özelliği, ios fotoğraf gizleme programı, iphone 7 fotoğraf gizleme programı, iphone fotoğraf video gizleme programı, iphone 6s fotoğraf gizleme programı, iphone 6 s fotoğraf gizleme, iphone 6 s fotoğrafları gizleme, iphone 6 s foto gizleme, iphone fotoğraf gizleme uygulamaları, iphone fotoğraf ve video gizleme, iphone 6 fotoğraf gizleme, iphone 4 fotoğraf gizleme, iphone 4 te fotoğraf gizleme, iphone 4 da fotoğraf gizleme, iphone 5 fotoğraf gizleme, iphone 5 fotoğraf gizleme programı, iphone 5 fotoğrafları gizleme, iphone 6 da foto gizleme, iphone 6 hesap makinesi fotoğraf gizleme, iphone 6 da fotoğraf nasıl gizlenir, iphone 7 fotoğraf gizleme, iphone 7 fotoğraf nasıl gizlenir, iphone 7 plus fotoğraf video gizleme, iphone 8 fotoğraf gizleme, iphone 8 plus foto gizleme.