Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone İçin Instagram Hesap Silme

iPhone İçin Instagram Hesap Silme

Iphone İçin Instagram Hesap Silme

iPhone İçin İnstagram Hesap Silme; İnstagram hesabını sil. İnstagram hesabınızı İnstagram hesabınızda artık arandığında görünmesini istemediğiniz şekilde kaldırmak istiyorsanız, İnstagram bunu kendi uygulaması aracılığı ile yapmanızı sağlar.

iPhone İçin İnstagram Hesap Silme; App Store’da iPhone’unuz için resmi uygulamayı indirin. Aşağıdaki adımları izlerseniz, hesabınız sonsuza kadar silinir. Şimdi telefonunuzdan uygulama simgesine dokunarak İnstagram çalıştırın.

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme – Instagram Hesap Silme Rehberi

Hesap silme nedeninizi seçtikten sonra, hesabınızı sileceğiniz gerçek bölüm açılır. Bu bölümde, önce boş kutuya şifrenizi girmeniz ve ardından kırmızı “Hesabımı kalıcı olarak Kapat” düğmesine tıklamanız gerekir. Tüm bunları yaptıktan sonra hesabınız silinecektir. Ancak, sildiğiniz kullanıcı adını kullanamayacağınızı unutmamalısınız. ‘İnstagram hesabını nasıl kapatacağız?’ sorusunu yanıtladık.’En azından İnstagram kullanıcı politikasını değiştirmediği sürece, aynı kullanıcı adına sahip yeni bir hesap açamazsınız. Ancak, hesabınızı silmeden önce fotoğraflarınızı mutlaka yedeklemeniz gerektiğini hatırlatalım. Ayrıca hesabınızı bütünüyle silmeden hesabınızı geçici olarak kapatabilir veya başka bir süre dondurabilirsiniz. Kararınız bir süre sonra değişirse, hesabınıza tekrar giriş yapabilir ve hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme Nasıl Yapılır

İnstagram hesabınızı silmek için bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan internet tarayıcınıza girin ve https://www.Instagram.Com/accounts/remove/request/permanent adresine gidin.
İnstagram bilgilerinizle hesabınıza giriş yapın. Açılan sayfada alt kısımda yer alan Hesabını neden siliyorsun? Sorusunda size uygun olan cevabı işaretleyin. İnstagram hesabınızı silmek için arzu vazgeçmek size altta birkaç tavsiye verecektir. Ancak hesabınızı silmek dilerseniz, devam etmek için lütfen şifreyi yeniden gir bölümüne İnstagram şifrenizi girin. Şifrenizi girdikten sonra, instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek için alttaki kırmızı hesabımı kalıcı olarak Sil düğmesini tıklayın.

Iphone İçin Instagram Hesap Silme

Telefondan Instagram Hesap Dondurma

Açıkçası instagram kullanıcılarının sayısı ve etkinlikleri ile hayatta kalır. Bu sebeple, daha önce yalnızca telefon uygulaması aracılığı ile kayıt olurken, artık hem web tarayıcıları hem de iPhone veya android telefonlarımızın uygulamaları aracılığı ile kolayca abone olabiliriz. Ancak instagram hesabı freeze uygulamasıyla yapılamaz. Bu sebeple, yukarıda paylaştığımız bağlantı üzerinden hemen bir işlem yapmalısınız veya giriş yaptıktan sonra bir hesabı dondurabilirsiniz instagram.Com safari, chrome gibi telefonunuzda yüklü uygulama aracılığı ile. Son olarak, instagram hesabını haftada yalnızca bir kez dondurabilirsiniz. İnstagram hesabınızı dondurduğunuzda profiliniz görünmez ve hesabınızı silersiniz. Sadece profilinizin değil, hemde yorumlarınızın, arkadaşlarınızı ve beğenilerinizi etiketlediğiniz resimlerin görülmeyeceğini lütfen unutmayın. Ancak hesabınızı istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz. Tüm beğenileriniz, takipçileriniz ve resimlerinız geri gelecektir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Resimleri Pc Atma

Instagram Hesabı Dondurma Nasıl Yapılır

İnstagram hesabının dondurulması sadece internet tarayıcısı üzerinden yapılabildiğinden, bazı adımlar takip edilmelidir. Şu anda, mobil cihazlarda instagram hesabını dondurmak mümkün değildir. İnstagram instagram hesabını dondurmak isteyenlerin öncelikli olarak instagram postası ile beraber Türkçe olarak uygulamaya giriş yapmaları gerekiyor.

Instagram Dondurma İşlemi Adımları:

 • Bilgisayarın internet tarayıcısı üzerinden Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır,
 • Açılan sayfa üzerinden Profil Düzenle seçeneğine tıklanır,
 • Profil düzenlemem sayfasının en altında yer alan Hesabı Geçici Olarak Kapat seçeneğine tıklanır,
 • Hesabı Neden Kapatıyorsun? Sorusu yanıtlandıktan sonra, instagram hesap şifrenizi yeniden girerek hesap dondurma işlemi tamamlanır.

Iphone İçin Instagram Hesap Silme

İnstagram Hesap Silme Nasıl Yapılır? – Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Sosyal ağların gelişmesi ile beraber, arkadaşlarımızla benzer ortamlarda yer almak için pek çok sosyal medyada hesap açıyoruz. Bununla beraber, pek çok kişi kullandıkları sosyal medyadan memnun olmadıklarında hesaplarını silmek istiyor. Peki, fotoğraf paylaşımına odaklanan en popüler sosyal medya olan instagram’daki hesabımızı kalıcı olarak nasıl sileriz? İnstagram hesabınızı tüm ayrıntılar ve fotoğraf anlatımıyla kalıcı olarak nasıl sileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Android Telefondan Instagram Silme

Android numaralı telefondan Instagram silmek için iki yol izlenebilir.

Ekran üzerinden uygulama silme

 • İnstagram uygulamasının üzerine gelerek parmağınızla basılı tutun.
 • Çıkan ekranda Kaldır / Sil seçeneğine basın.

Ayarlardan silme

 • Ayarlar’ı açın.
 • Ekranı aşağı kaydırın veya Uygulamalar sekmesine gidin.
 • Instagram’ın üzerine gelin ve basın.
 • Kaldır / Sil seçeneğine basın.
 • İşlemi onaylayın.

iOS Telefondan Instagram Silme

iPhone ve iPad’de Instagram programını silmek için;

 • İnstagram uygulaması üzerine gelerek basılı tutun.
 • Üzerindeki çarpı işaretine basın.
 • Kaldırma işlemini onaylayın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone instagram hesap silme , iphone instagram hesap silme linki , iphone instagram hesap silme , iphone 6 instagram hesap silme , iphone 7 instagram hesap silme , iphone 5s instagram hesap silme , iphone 6s instagram hesap silme
iphone dan instagram hesabı silme , iphone instagram hesap sil , iphone de instagram hesap silme.