Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone WhatsApp Yedekleme Tamamlanamadı

iPhone WhatsApp Yedekleme Tamamlanamadı

Iphone Whatsapp Yedekleme Tamamlanamadı

iPhone WhatsApp Yedekleme Tamamlanamadı iPhone’unuzdaki whatsapp’daki hatanın çözümünü araştıracağız.  WhatsApp sürekli kendi konuşmaları ve bilgi tutar. Geceden sonra bu yedekleme farkında olmayacaktır. Yedeklemenin etkinleştirilebilmesi için telefonunuzun Mobil veya mobil verilerinize bağlı olması gerekir.

Ücretsiz bir uygulamadır ama internet üzerinden tüm işlemleri sağlayabilir uygulamada, yedekleme işlemleri de internette sağlanmaktadır.

iPhone telefonlarında iCloud depolama alanı ile WhatsApp’ta yedekleme için kullanılamaz. Whatsapp’a giriş yaptığınızda ayarlar alanında bir bildirim işareti olduğunu göreceksiniz.

Orada bildirimi takip ederseniz, yedeklemenin başarısız olduğunu da görebilirsiniz. Zaten alınan hata nedeniyle yedekleme tamamlanamamış olsa bile, neyin gerekli olduğunu gözden geçirecek ve sunuyu sağlayacağız.

WhatsApp Yedekleme Tamamlanamadı iPhone

Whatsapp yedeklemeyi yedeklemez, whatsapp yedeklemeyi tamamlamaz, whatsapp yedeklemeyi tamamlamaz, whatsapp yedekleme nedenini tamamlamaz, whatsapp yedekleme nedeniyle uğraşmaz iPhone, iPhonetelefon yedekleme hatayı tamamlayamıyor.

Whatsapp hesabınıza iPhonetelefonunuzdan giriş yaptığınızda ac Telefon ayarları iz gör sahada bir bildirim olduğunu görürseniz, eminim buraya tıklamış olabilirsiniz ve bir bildirimin ne olabileceğini merak etmiş olabilirsiniz. Denetleyici denetleyici yedekleme tamamlanmamış kiriş olarak gösterilen bir ekrana ulaştıktan sonra, yönlendirme ekranında çalıştırın, bu sorunu birlikte düzeltmek için kontrollerimizi yapacağız.

Whatsapp Yedekleme Tamamlanamadı Iphone

WhatsApp Yedek Olmuyor iPhone Sorunu

Yedekleme eksikliği hakkında aldığınız hata, cihazınızdaki internet bağlantısının geceden kalma olmaması nedeniyle olabilir. Böyle bir durumda, mobil cihaza bağlanırsanız veya mobil verilere bağlanırsanız, yedekleme otomatik olarak etkinleştirilir. Whatsapp yedekleme tamamlanamadı iPhone, whatsapp yedekleme iPhone yapmıyor, whatsapp yedekleme iPhone almıyor, whatsapp yedekleme iPhone indirmiyor, whatsapp yedekleme aktif değil, whatsapp yedekleme hatası iphone Mobil ve wifi bağlantısı ile ilgili bir sorun yoksa, icloud provision alanının oldukça dolu olması nedeniyle yedeklemeyi tamamlayamazsınız.

İlginizi Çekebilir: Sim Kilidinin Şifresini Unuttum

Whatsapp yedekleme hatasından sonra Galeri alanındaki gereksiz klasörleri tamamen kaldırmanızı öneririz. Böylece resimlerde ve videolarda gereksiz gördüğünüz şeyleri kaldırabilirsiniz. Buna ek olarak, bilgileri telefonunuzdan başka bir alana aktararak tüm resimleri ve videoları telefonunuzun belleğinden kaldırabilirsiniz. Hiç girmediğiniz uygulamaları da silebilirsiniz. Bu şekilde, whatsapp yedeklemesinde aldığınız şey hatayı tamamlayamadı ve yedekleme etkinleştirilecek.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone whatsapp yedekleme sorunu, icloud yedekleme çok uzun sürüyor, whatsapp sohbet geçmişi yüklenemedi hatası, iphone yedekleme programları, iphone whatsapp google drive yedekleme, whatsapp sohbet yedekleme takıldı, whatsapp sohbet geçmişi yüklenemedi hatası iphone, son yedekleme sırasında bazı dosyalar kullanılamıyordu hatası.