iPhone Wifi Güvenlik Zayıf Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 57 Görüntülenme

iPhone Wifi Güvenlik Zayıf Sorunu

iPhone Wifi güvenlik zayıf sorunu; iPhone telefon modellerinden herhangi biriyle bir Wi-Fi ağına bağlanmak istediğinizde, bazen güvenli olmayan bir ağ uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bir dizi faktör bu durumun ortaya çıkmasına neden olur ve iphone wifi güvenlik zayıf uyarısı birkaç adım ayarlamayla ortadan kaldırılabilir. Wi-Fi ağının şifreleme türüne bağlı olarak ortaya çıkan sorun, modem üzerinden yapılacak ayarlarla çözülür.

iPhone Wifi Güvenlik Zayıf Sorunu Neden Olur ?

İPhone Wifi güvenlik sorununu çözmek için modemin ayarlanması gerekiyor. Ayrıca, bu sorunun ortaya çıkmasının nedeni, bağlı Wi-Fi ağının şifreleme türüdür. Wi-Fi şifreleme türü WEP veya WPA ise, iPhone telefonlarında Wi-Fi adının hemen altında bir güvenlik uyarısı görüntülenir. Geçerli uyarıyı kaldırmak için yapılması gereken şey, modem üzerinden Wi-Fi ağının şifreleme türünü WPA 2’ye değiştirmektir. Bu değişiklikle, güvenlik uyarısı yok olur.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

iPhone Wifi Güvenlik Zayıf Sorunu Çözümü

iPhone Wifi Güvenlik Zayıf Sorunu ; iPhone’unuzla, evde veya başka bir yerde bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda her zaman bir güvenlik uyarısı alabilirsiniz. Bu, bağlanacak ağın şifreleme türünden kaynaklanır ve uyarılmamak için, ağın şifreleme türünün modem üzerinden WPA 2’ye güncellenmesi gerekir. Peki, iphone wifi güvenlik önerisi nasıl kaldırılır? Bu daha yakından bir göz atalım.

 • İlk olarak, bağlanmak istediğiniz ağın modemi için oturum açın.
 • Ardından modemdeki kablosuz ağlar sekmesine gidin.
 • Kablosuz ağlar sekmesinde, ağın şifreleme türünü içeren bir bölüm göreceksiniz. Parçayı WEP veya WPA’DAN WPA 2’ye değiştirin.
 • Sonra modemi yeniden başlatın.
 • Modem başladıktan ve bağlantıya izin verdikten sonra, Wi-Fi ağına tekrar bağlanmayı deneyin ve güvenlik uyarısının görünüp görünmediğini görün.
 • Hala aynı uyarıyla karşılaşıyorsanız, telefonunuzun farklı bir sorunu olabilir. Bu nedenle, profesyonel yardım almalısınız. Firmamız size, müşterilerimize, iPhone modellerinin gerekli bakım ve onarımında kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Bizimle, iPhone telefonlarınızla ilgili sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.
Vestel Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Neden Cep Hastanesi?

 • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Sinan Akçılın Telefonunu Tamir ettik

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir