Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone X IMEI Öğrenme

iPhone X IMEI Öğrenme

Iphone X Imei Öğrenme

iPhone X IMEI Öğrenme konusu oldukça yaygın ve neredeyse hemen hemen herkesin bildiği bir konudur. Ama bunu öğrenmenin birden fazla yolu vardır. Biz en basit ikisinden bahsedeceğiz.

iPhone X IMEI Kodu Öğrenme

iPhone X IMEI kodu öğrenme yöntemi sadece 1 tane değil. iPhone X telefonlarda imei numarasını 2 yöntemle öğrenebilirsiniz.

Reklika iPhone X İmei Değiştirme

Telefonun arama bölümünü açın ve arama yapmak için * # 364016 # girin.
Mühendis modunu göreceksiniz. Açılan sayfada IMEI bölümünü girin.
Açılan IMEI sayfasında, Imeı konumunda bulunan 15 basamaklı ımeı numarasını girin ve IMEI Yaz’ı seçin ve pencereyi Tamam ile onaylayın.
son olarak, telefonunuzu kapatın ve tekrar açın. Telefonunuz şimdi kayıtlı yeni ımeı numarası ile açılacaktır. İsterseniz, arama ekranından * # 06 # çevirerek yeni ımeı numarasını kontrol  edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Etkin Değil Sorunu Çözümü

1) Telefondan IMEI Kodu Öğrenme

1 – Öncelikle menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

Iphone X

2 – Sonrasında “Genel > Hakkında” yolunu izleyin.

3 – Karşınıza gelen ekrandaki seçenekler arasında “IMEI” seçeneğini bulun. Hepsi bu kadar.

Iphone X Imei

2) Arama Yaparak IMEI Kodu Öğrenme

Bu yöntem standart imei kodu öğrenme yöntemidir. iPhone X telefonunuzun arama bölümüne girip *#06# tuşlarını tuşlayıp bekleyin. IMEI kodu ekran görünecektir.

Iphone X Iemi Öğrenme

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone ,iphoneler imei, iphone imei check, iphone imei kontrol, iphone imei sorgulama, iphone imei info, iphone imei kayıt, iphone imei numarası, iphone imei repair, iphone imei öğrenmeleri, iphone imei açtırma, iphone imei atma kodu, iphonees imei aktarma, iphone imei arama, iphone imeis atma programı, iphone imei bulma.