iPhone 6 Batarya Çok Çabuk Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Batarya DeğişimiiPhone / / 1 Yorum / 167 Görüntülenme

iPhone 6 Batarya Çok Çabuk Bitiyor , çoğu kullanıcının şikayet ettiği sorunların en üstünde. Bugün iPhone şarj sorunlarını ve çözümlerini gözden geçireceğiz. Her şeyden önce, cihazınızı tüm kurallara uygun olarak kullansanız bile, cihazınızın pilinin belirli bir süre sonra ilk günün performansını sağlamadığını belirtmemiz gerekir.

iPhone Sağ Hoparlöründen Ses Gelmiyor

iPhone Sağ Hoparlöründen Ses Gelmiyor , Teknik servisimizin en sık sorulan soruları, telefonumun hoparlörünün sesi değildir. Bu yazıda, akıllı telefon konuşmacılarındaki bu sorunların nedenleri ve çözümleri uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından sizinle paylaşılacaktır.

iPhone Tarih ve Saat Yanlış Gösteriyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 142 Görüntülenme

iPhone Tarih ve Saat Yanlış Gösteriyor , Kullandığınız telefonun tarihini ve saatini düzenlemek için neye ihtiyacınız olduğunu bulabilirsiniz. Akıllı telefonlar günlük yaşamda işlemlerin çoğunu görmek. Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji, gelecekte ne kadar ilerleyeceği ile merak edilmektedir. Biz de biz telefonunuza indirdiğiniz uygulamalarda çok fazla zaman harcamak. İphone telefon kullanıcıları anında güncellemeleri ile yenilikleri alabilir.

iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 0 Yorum / 155 Görüntülenme

iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor , iPhone telefon parmak izlerimizi okuyarak çalışır. İlk aşamadan sonra sunumu okumazsak, çözümü tartıştık. Parmak izleri genellikle iPhone telefonlarında dokunmatik ekrana yerleştirilir. Ayrıca, şifre yapılandırması da belirlenir. Bununla birlikte, telefondaki mevcut dokunmatik ekran şifre giriş ekranını sağlayamayacaktır.

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 542 Görüntülenme

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır ,Apple’ın 2017’de kullanıma sunduğu iOS 11 işletim sistemi versiyonundan bu yana iPhone ve iPad modellerinde ekran kaydı almak mümkün. Üstelik herhangi bir üçüncü parti uygulama kullanmak zorunda değilsiniz. Evet, iOS 11’de doğal ekran kaydı alma özelliği sunulmaktaydı.

Touch ID Bu Cihazda Etkinleştirilemiyor Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 270 Görüntülenme

Touch ID Bu Cihazda Etkinleştirilemiyor Hatası ,Parmak izi konusunda öncü olan Apple firmasının cihazlarına verdiği bu özellik olarak fazla sevildi. Özellikle telefona ücretsiz bakılmasını isteyen kişilerin cihazlarında iPhone markalarını seçtiğinizi söyleyebilirsiniz.

iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 266 Görüntülenme

iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır ? Sorunun cevaplarını arıyorsanız bu makale tam size göre. Akıllı telefonların ekran genişliğinin artmasıyla, cihazlar düştü ve darbe kırıldı ve ekranlar kırıldı ve kırıldı. Bu koşullar bir kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve bu nedenle garanti kapsamında değildir. Apple’ın yetkili servis merkezleri kırık ekranlar için önemli miktarlarda …

iPhone Sim Kart Pin Değiştirme

iPhone Sim Kart Pin Değiştirme ,iPhone sim kartının hangi kısmı pin kodunu değiştiriyor? Bu bölüm yazılım güncellemeleri ile değişti. Farklı iPhone 4S, iPhone 5 gibi eski modeller. İOS 11, iOS 12 ve iOS 13’e gittikten sonra, resmin hangi bölümünde olduğunuzu göstereceğiz.

Telefonum Kendi Kendine Titriyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 325 Görüntülenme

Telefonum Kendi Kendine Titriyor ,Telefonun kendi kendine titreyen problemi, iPhone’larda sıkça karşılaşılan ve çözülmesi çok kolay bir sorundur. Cep Hastanesi , iPhone’u yedekleyerek, sıfırlayarak ve yeniden başlatarak sorun çözülmediğinde size yardımcı olur.

iPhone Yazılım Güncelleme Başarısız Sorunu Çözümü

iPhone Yazılım Güncelleme Başarısız Sorunu Çözümü bu yazımızda son zamanlarda ortaya çıkan yazılım güncellemesi yaparken yaşanan güncelleme yapmama sorununu ele alıyoruz. Çoğu zaman iOS’u en son sürüme güncellerken, kullanıcılar bir sorunla karşı karşıya kalıyor ve iPhone yazılımı güncellemesini başlamıyor .Bu problemin arkasında pek çok olasılık olabilir.

iPhone Televizyona Bağlama | Kablosuz

iPhone Televizyona Bağlama | Kablosuz ,iPhone’unuzu TV’ye bağlamanın en kolay ve en hızlı yolu bir HDMI bağlantısı kullanmaktır. Bu noktada, iphone’daki mevcut çözümü yalnızca Yıldırım konektörüyle nasıl uygulayacağınızı düşünebilirsiniz.

iPhone 4K Video Nasıl Kaydedilir
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 254 Görüntülenme

iPhone 4K Video Nasıl Kaydedilir iPhone’unuzla daha da iyi fotoğraflar çekip eğlenmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını ve teknikleri sizin için bir araya getirdik.Bu Yazımızda iPhone video çekerken kullanılabilecek kayıt kalitelerinden bahsedeceğiz.

iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım

iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım ,iPhone’un Fotoğraflar uygulamasından fotoğraf gizlemek kolaydır. iOS tarafından sunulan fotoğraf gizleme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı meraklı gözlerden uzak tutabilir ve bunlara yalnızca kendiniz erişebilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve Anlarınız, Koleksiyonlar ve Yıllardan Gelen Videoları gizlemeyi ve bunları yalnızca Gizli albümünüzde görüntülemeyi öğrenin.

iPhone Facebook Video İndirme - Nasıl İndiririm
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 277 Görüntülenme

iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm iOS cihazlarda Android e göre  işler biraz daha zahmetlidir, çünkü ya Cydia Impactor kullanmanız gerekecek ki üçüncü taraf bir uygulamadır ve gerekli sertifikaları oluşturmak için Apple kimlik bilgilerinizi ister ya da daha kötüsü, Apple cihazınızı Jailbreak yapmanız gerekecek . Ama biz bunlara hiç değinmeden başka bir yöntemle indirmeyi …

iPhone İnstagram'dan Video İndirme

iPhone İnstagram’dan Video İndirme iOS cihazlarda Android e göre  işler biraz daha zahmetlidir, çünkü ya Cydia Impactor kullanmanız gerekecek ki üçüncü taraf bir uygulamadır ve gerekli sertifikaları oluşturmak için Apple kimlik bilgilerinizi ister ya da daha kötüsü, Apple cihazınızı Jailbreak yapmanız gerekecek . Ama biz bunlara hiç değinmeden başka bir yöntemle indirmeyi anlatacağız.

iPhone 8 - 8 Plus Home Tuşum Bozuldu

iPhone 8 – 8 Plus Home Tuşum Bozuldu 6 ay Cep Hastanesi garantisindedir. Randevu almadan servisimize gelerek iPhone 8 – 8 Plus home tuşu butonunu değiştirebilirsiniz. iPhone 8 – 8 Plus home tuşu servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone 8 – 8 Plus home tuşu, tamir sonrası testler dahil, 45 dakikadır.

iPhone 7 - 7 Plus Home Tuşu Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 308 Görüntülenme

iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi modellerinde bu özellik bir adım daha ileri taşınmış gibi görünüyor. Butonun değiştirilmesi veya kablosunun hasar görmesi durumunda düğme tamamen işlevsiz hale geliyor. Asistive Touch özelliğini kullanabilirsiniz ancak işe yaramaz bir home butonunuz olur.

iPhone X hızlı şarj etme yöntemleri konusunda artık ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Pil ömrünü uzatmak için aşağıdaki ipuçlarından birkaçını deneyebilirsiniz.

iPhone Etkin Değil Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 402 Görüntülenme

iPhone Etkin Değil Sorunu Çözümü ,iPhone Etkin Değil Sorunu Çözümü , yada iPhone etkin değil itunes’a bağlanın hatası alma nedenleri, iPhone s, 4, 5 ve 6 modellerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Cihazınızı cebinize çantanıza koyduğunuzda ekran modeli yada şifreniz üst üste yanlış girilmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Ekranda “1 dakika sonra yeniden deneyiniz. iPhone etkisizleştirildi” şeklinde bir hata çıkar.Fakat bu süre uzadıkça …

iPhone Kırmızı Ekran Sorunu

iPhone Kırmızı Ekran Sorunu en büyük sorunlarından biri kırmızı ekran hatasıdır. Çoğu iPhone serisi kullanıcıları, iPhone ekranlarının kırmızıya dönüştüğünü bildirmeye başladılar. Bazı durumlarda, yanıp sönen bir kırmızı ekran hatasının ortaya çıktığını belirten iphone kullanıcıları, bu sorunla beraber ekranda Apple logosunun ortaya çıktığını ifade ediyorlar.

iPhone Arama Esnasında Ses Gelmiyor Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 400 Görüntülenme

iPhone Arama Esnasında Ses Gelmiyor Sorunu ,iPhone ses sorunu, arama sırasında ses gelmediğini fark ederseniz, aşağıdaki çözüm yollarına göz atınız. Bazı kullanıcılar iPhone’da arama ses sorunu olduğunu dile getirmiş ve çözüm yolu istemişler bizde ufak bir araştırma yapıp tüm çözüm yollarını sıraladık.

iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl Aktif Edilir

iPhone Çağrıları Otomatik Yanıtlama Nasıl Aktif Edilir, Bu özellik kişinin kullanımını kolaylaştırmak için cihazlara geliyor. Yazımzıda size iPhone otomatik çağrı yanıtlama özelliğini nasıl aktif edebileceğimizi anlatacağız. Bu bakımdan gelen çağrılar otomatik olarak yanıtlanacak. Apple‘ın yayınlamış olduğu iOS güncellemeleri ile beraber otomatik yanıtlama özelliği geldi. En fazla kullanılan Apple cihazlarında bu özelliği aktif bir şekilde aşağıda anlatacağımız yöntemler ile kullanabilirsiniz.

iPhone Etkin Değil Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 421 Görüntülenme

iPhone Telefon Rehberindeki Kişileri İnstagram Bağlama Instagram’daki telefon defterinizdeki kişileri takip etmek için aşağıdaki adımları izleyin. Instagram’dan telefon rehberi kişileri takip etmeye başlamak için önce akıllı telefonunuzda yüklü Instagram uygulamasına gidin.

İPHONE SERVİS YOK ARANIYOR HATASI
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 369 Görüntülenme

iPhone Servis Yok Aranıyor Hatası, Cihazınızda herhangi bir hizmet veya hizmet görmüyorsanız veya iphone’unuzdaki hücresel ağa veya hücresel verilere bağlanamıyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Hücresel ağ kapsama olduğundan emin olun. Sonra aşağıdaki adımları izleyin

iPhone Sim Kilidi Kırma Ücreti

iPhone Sim Kilidi Kırma Ücreti Birçok ülkede SIM kilitli iPhone satılıyor. Bu özellikli iPhone’ların satılmasının nedeni Apple’ın operatörlerle olan anlaşmasından kaynaklanıyor. Hal böyle olunca özellikle yurtdışından alınan iPhone’lar için kafa karıştırıcı bir durum ortaya çıkmış oluyor.

iPhone'da TikTok Video Nasıl İndirilir
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 438 Görüntülenme

iPhone’da TikTok Video Nasıl İndirilir , Zamanın popüler video uygulaması TikTok’ta sadece eğlenceli videolara bakarak saatler geçirebilirsiniz.Peki ya sevdiğiniz TikTok videolarını çevrimdışı olarak indirmek ve kaydetmek istiyorsanız ne yapmalıyım? Diyorsanız doğru yazıdasınız.Aşağıdaki adımları izleyerek sizde tik tok videolarını iphone galerisine indirebilir ve ardından arkadaşlarınızda direkt olarak paylaşabilirsiniz.

iPhone'dan iPhone'a Rehber Aktarma Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 341 Görüntülenme

iPhone’dan iPhone’a Rehber Aktarma Nasıl Yapılır ,Yeni bir iPhone aldınız ve heyecanlısınız! Şimdi eski iPhone rehberini yeni iPhone’a aktarmak istiyorsunuz. IPhone’dan iPhone’a klavuz alıntılama işlemi nasıl yapılırmış beraber bakalım.

iPhone Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 343 Görüntülenme

iPhone Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür, iPhone ile ilk defa tanışan arkadaşlar için nasıl yapılır yazımızla beraberiz bu yazımızda sizlere Fabrika ayarlarına döndürme işlemi iPhone, iPad veya iPod’unuzdaki bilgileri ve ayarları silerek iOS veya iPod yazılımının en son sürümünü yükleme yöntemini anlatacağım.

iPhone Sim Geçerli Değil Simlock Hatası

iPhone Sim Geçerli Değil Simlock Hatası, SIM Lock kaldırma işlemi çoğu zaman iOS Hacker gruplarının yayınlamış olduğu yazılımlar yardımıyla gerçekleştirilir. Bu yazılımlar işletim sistemi üzerindeki sınırlamayı kaldırarak telefonun tüm SIM kartlarla sorunsuz olarak çalışmasına destek sağlar.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 370 Görüntülenme

iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır, Bu yazımızda size iPhone Konferans Görüşmesi hakkında kısa bilgiler paylaşacağım.Bildiğiniz gibi  iPhone kullanıcıları kullandıkları cihazları üzerinden konferans görüşmeleri yapabilir.

Apple iPhone Donma Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 445 Görüntülenme

Apple iPhone Donma Sorunu, Bildiğiniz gibi son yayımlanan iOS 10 işletim sisteminde, bazı cihazlarda (hatta çoğu iPhone’da) donma sorunu yaşanıyor. Bu pek çok kişide bir sorun olarak ön plana çıkmaya başladı ve bireyler bu sorunun sağlıklı bir şekilde nasıl çözüleceğini düşünüyor. Bu yazımızda sizlere rehber niteliğinde bir çözüm hazırlamak istiyoruz ve ihtiyaçlarınıza göre neleri yapabileceğinizi …

iPhone Apple Logosunda Kalıyor Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 428 Görüntülenme

iPhone Apple Logosunda Kalıyor Sorunu ,iPhone’unuz başlatma esnasında Apple logosunda takıldıysa, açılış ekranına geçemezsiniz. iPhone’unuzun bozulduğunu düşünseniz de durum böyle olmayabilir. İşte iPhone’unuzu apple logosundan kurtarmak için atabileceğiniz birkaç adım.

iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu, Apple, can sıkıcı yazılım hataları konusunda oldukça zorlu bir hafta geçirdi. Yönetici bağlantı ekranı. Macos’ta görünen duruma göre ulaşılır. Şimdi iOS cihazlarda dünya çapında bir bozulma ile karşı karşıyayız.

Telefonumun Bataryası Şişti Ne Yapmalıyım Akıllı telefonlarda ve tabletlerde batarya şişmesi sorunu sıkça rastlanan bir sorun. Peki bataryası şişen telefon patlar mı? Aklınızdaki tüm soruları aşağıdaki metinde tüm sorunlar yazmaktadır.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 457 Görüntülenme

iPhone 6 Kaliteli Duvar Kağıtları HD çözünürlükte bulunmaktadır. Bir dizi Apple telefonunda sunulan değişiklik ve eklemelerden bazıları bayrak gemilerine taşınırken, diğerleri zamanla ortadan kalkar. Bu duvar kağıtları, herhangi bir Android veya iOS destekli akıllı telefona uygulanabilir. Bugün iPhone 6 cihazından birkaç duvar kağıdı paylaşıyoruz.

iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme

iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme, Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Instagram yakın zamanda yayınlanan bir güncelleme ile İngilizce oldu. Kullanıcılar bu durum sonrasında internet üzerinde “Instagram yazıları neden İngilizce oldu?”, “Instagram dil sorunu nasıl çözülür” aramaları yapmaya başladılar.

Kablosuz Şarjı Destekleyen Telefonlar, Geleceğin sonunda burada olması harika değil mi? Sonuçta, fütüristik filmlere veya geleceğin mağazasında olan diğer tasvirlere baktığınızda, her zaman belirgin bir şekilde eksik olan bir şey var – kablolar! Şimdi, akıllı telefonlar için kablosuz şarjın ortaya çıkmasıyla, sanırım hepimiz çok uzun zamandır hayal ettiğimiz o parlak, parlak geleceğe kesin olarak vardık.

iPhone Face ID Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 527 Görüntülenme

iPhone Face ID Sorunu piyasanın popüler telefonu olan iPhone X ile ortaya çıkan ve kullanıcıların yüksek sesle yakındığı bir sorundur. Face ID sorunu karşısında iPhone X kullanıcıları ne gibi durumlarla karşılaşacak? iPhone X, Face ID sayesinde güvenlik konusunda oldukça koruma sağlamaktadır. Telefon kilitleme ve kimlik doğrulama, FaceID ile yüz okuyarak oldukça güvenli şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

iPhone Led Flaşı Ayarı
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 492 Görüntülenme

iPhone Led Flaşı Ayarı Son zamanlarda çağrı gelen iPhone’ların arka kamera LED flaş ışığının yanıp söndüğüne birçoğumuz şahit olmuşuzdur. Çağrı, mesaj veya herhangi bir bildirim geldiğinde LED flaşın yanmasını sağlayan bu özellik aslında işitme engelli iPhone kullanıcıları için titreşimden sonra geliştirilen yeni bir özellik olarak karşımıza çıktı.

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 496 Görüntülenme

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü , iOS 12’ye sahip bir iPhone’a sahipseniz Bluetooth görünürlüğü veya Bluetooth’a bağlanma sorunu yaşadığınızda bu rehberimiz size yardımcı olacaktır. En güncel bilgi ve haberler için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 610 Görüntülenme

iPhone Arka Kapak Değişimi için Apple son yıllara cam gövdeli iPhone’lar üretmeye başladı. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve son olarak iPhone X modellerinde karşımıza çıkan cam kaplama gövde, genel olarak oldukça beğeni topladı. Anlaşılan Apple bundan sonra da cam gövde kaplaması ile yoluna devam edecek.

iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 556 Görüntülenme

iPad Home Tuşu Çalışmıyor, Belli bir süre sonra iPhone veya iPad home tuşunun hassasiyetini yitirdiğini mi hissediyorsunuz? Veya hiç mi çalışmıyor? Bazen bu tuşa bastığınızda geç algılama sorunu gözlemliyor olabilirsiniz. Veya hiç bir şey olmuyor olabilir. Çözümü için bu tuşun kalibrasyon özelliğini denemeye ne dersiniz?

iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPad Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır, Şarj kablosu yukarı ve aşağı şarj ise, bu sorun USB şarj kablosu veya şarj soketi neden olabilir. iPad 2 Şarj girişi; orijinal olmayan bir USB şarj kablosuyla şarj ederek de hasar görebilir. iPad’inizi orijinal şarj kablosu ve orijinal şarj adaptörü ile şarj ederseniz, şarj soketinin arızalanması pek olası değildir.

iPad Tablet Ekranı Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 621 Görüntülenme

iPad Tablet Ekranı Kırıldı, Dokunmatik ekran, zemine düşme, üzerine baskı uygulayarak, sert bir zemine çarpma veya istemsiz olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. iPad ekran değişim fiyatları tablet modeline göre değişir. Bununla birlikte, dokunmatik ekranın değiştirilmesi veya ekranın tamamen değiştirilmesi önemlidir.

iPhone Kulaklık Giriş Yeri Bozuldu

iPhone Kulaklık Giriş Yeri Bozuldu, Yeterli teknik tecrübeniz ve ekipmanınız yoksa, ürünü teknik bir hizmetle alın. iPhone 6 Kulaklık soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) yaklaşık 40 dakika sürer. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır, iPhone orta home tuşu kırılırsa ve hiç yazdırmazsa, bir değişiklik gereklidir. Teknisyenlerimiz, özel ekipman kullanarak home tuşu değiştirmek için deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından eğitilmiştir. Orta anahtar değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda, 7/24 güvenlik önlemleri kontrol altında tutulur.

iPhone Baseband Entegresi Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 783 Görüntülenme

iPhone Baseband Entegresi Tamiri, iPhone 6 veya 6 Plus’ınızdaki ağ sinyaliyle ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Cihazınız her zaman aramaya çalışıyor, ancak bir sinyal bulamıyorum? Servis sağlayıcınızla temasa geçtiniz ve yeni bir SIM kart aldınız, ancak sorun değil mi? Yani sorunun kaynağı iPhone 6 veya baseband şebeke entegrasyonu baseband çip olabilir.

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu, Tüm cihazlar ve cihaz parçaları mekanik bir ömre sahiptir. iPhone’un bazı parçaları da hasar görebilir ve zamanla kullanılamaz hale gelebilir. Bu parçalardan biri güç düğmesidir. Güç düğmesi zamanla hasar görebilir veya herhangi bir nedenle kırılabilir. Bazen bir yazılım sorunu nedeniyle güç düğmesi devre dışı bırakılabilir. Bu durumda, cihazınızı istediğiniz zaman kapatamazsınız …

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 621 Görüntülenme

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu, iPhone cep telefonlarında en yaygın sorunlardan biri, sesin sağ tarafta açılmasını, kapatılmasını veya tamamen kapatılmasını sağlayan tuşların bozulmasıdır. Bazen, ses seviyesi yukarı düğmesi artık basılmaz veya basılması zordur ve bazen sessiz düğme kaybolabilir. Tabii ki, bu durumun bir çözümü var.

iPhone Hoparlör Temizleme, Cep telefonları ve tablet bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez unsurları haline gelmiştir. Her gün bizimle birlikte taşıdığımız ve uzun süre tuttuğumuz telefonlar birkaç ay kullanımdan sonra kirleniyor. Dokunmatik ekran size kirli bir ekran oluyor. Hoparlör ve mikrofon mikropları deliklere yerleştiriyor. Bir süre sonra, telefonunuz bir pislik olur. Konuyu hemen konuya geri uzatmayalım.

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 582 Görüntülenme

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir, iPhone modelleri durumunda, ekran yapısı birkaç kattan oluşur. Bu katmanlar ön cam, Dokunmatik panel ve lcd ekran. Aşağıdaki fotoğrafta LCD ekranı ve ön camı sökülmüş olarak görebilirsiniz. Sol ön cam ve LCD ekran laminesyon edilmiştir.

iPhone Entegre Değişimi Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 736 Görüntülenme

iPhone Entegre Değişimi Nasıl Yapılır, Touchpad çalışmıyor iPhone cihazları ile ortak sorunlarından biridir, touchpad veya dokunmatik self-Pres baskı yapmayacak. Bununla birlikte, cihazın dokunuşu bazen çalışabilir ve bazen çalışamaz hale gelebilir.

Telefonumun Ekranı Kırıldı Dokunmatiği Çalışıyor

Telefonumun Ekranı Kırıldı Dokunmatiği Çalışıyor, Akıllı telefonların ekranları, düşme, üzerine baskı uygulamak, sert bir zeminde etkilemek veya pilin şişmesi sonucu ekranda basınç uygulanması nedeniyle kırılabilir. Kullanıcıların ekranı kırıldığında akla gelen ilk şey şimdi yapmam gereken şey. İkinci soru garanti kapsamındadır. Üçüncü soru, ekran bozulduktan sonra ekranı değiştirirsem, telefonumda bulunan bilgileri kurtarabilir miyim.

Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim ?

Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim, Akıllı telefonların neredeyse tamamen cam tasarımı nedeniyle, birçok kişi telefonu kırık bir ekran veya gövde ile kullanmak zorunda. Kırık bir ekranınız varsa ve kırık ekranda yeni telefonunuza veri aktarmak istiyorsanız ne yapmalısınız? Şimdi açıklayalım ;

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor? ,Sürekli olarak değişen ve gelişen dijital dünyada internet sitelerine ve internet ile alakalı farklı alanlara kullanıcıların ilgisi git gide artmaktadır. Bu alanlardan biri de şüphesiz Youtube’ dir. Youtube kullanıcılarına video izleme, müzik dinleme gibi işlevlerin yanı sıra müzik indirme imkanı da sunmaktadır.

iPhone İlk Alındığında Yapılması Gerekenler

iPhone İlk Alındığında Yapılması Gerekenler , Kendinize yeni bir iPhone aldığınızda, özellikle ilk defa bir iPhone kullanıyorsa yapılacak birçok şey bulunmaktadır. Ne yapacağınız hakkında düşünmektense bir yerden başlamanız en doğrusudur. Bu konuda sizlere genel olarak bilgi aktaralım. Şimdi aşağıda yer verdiğimiz adımları sırasıyla yaparak iPhone telefonunuzu aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 0 Yorum / 638 Görüntülenme

iPhone Gmail Şifre Değiştirme ,farklı bir akıllı cihaz kullanırken iPhone cihazınıza geçiş yaptığınızda diğer akıllı cihazda değişim yapmış olduğunuz Gmail şifrenizi İphone otomatik olarak algılamamaktadır. Bundan dolayı Gmail bildirimlerinizi İphone cihazınızda da aktif olarak almak istiyorsanız iPhone cihazınız üzerinde Gmail uygulamanıza yeni Gmail şifresi girmeniz gerekmektedir. Gmail uygulaması sayesinde belirdiğiniz konularda e-posta alabilir ve e-postaları …

iPhone Garantiden Değiştirme Yolları
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 572 Görüntülenme

iPhone Garantiden Değiştirme Yolları, Son zamanların gözde telefonu iPhone kullanıcıları  tarafından oldukça ilgi duyulan ve talep gören bir üründür. Oldukça kaliteli olan bu ürün zaman zaman arıza da yapabilmektedir. Çok hassas bir yapıya sahip olduğu için dikkatli kullanmakta fayda vardır.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 729 Görüntülenme

iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından dolayı geri çekilmektedir. iPhone fiyatları ne zaman düşer merak konusu haline geldi. Yurt dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolar arttığı zaman fiyatta da artma oluyor. Hatta son 2 ay da tüm apple ürünlerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir. iPhone severlerini oldukça üzen bu durum karşısında şimdi …

iPhone Fotoğraf Resim Boyutu Küçültme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 525 Görüntülenme

iPhone Fotoğraf Resim Boyutu Küçültme, Resimlerinizin boyutunu küçülterek İnternet ortamında paylaşmak için uygun bir hale getirebilirsiniz. Iphone cihazlarin kamerası çok kaliteli çektiğinden dolayı yüksek yer kaplamakta ve Paylaşım sırasında boyutundan dolayı sıkıntı yaşanabilmektedir. Bütün sıkıntıları giderebilmek için boyutlardaki küçültme işlemi yapılabilir kullandığımız bilgisayar fark etmeksizin fotoğraf küçültme işlemi yapabilirsiniz biz size 2 işletim sisteminde de …

iPhone Rehber Yedekleme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 567 Görüntülenme

iPhone Rehber Yedekleme Cep telefonlarımızın kalbi telefon rehberidir. Telefonların asıl amacı iletişim kurmak ve kişilerin numaralarını saklamaktır. Telefon çökmesi, bozulması gibi durumlara önlem olarak rehberi belirli zaman aralıklarla yedeklemek gerekir. Ekibimizin vereceği bilgilerle kısa sürede rehberinizin yedeğini alabilirsiniz.  Rehberiniz silindiği zaman yedeği yükleyip, tekrar rehberinize kavuşmanız mümkün. Bahsettiğimiz işlemleri doğru adımlarla yaptığınız takdirde , doğru …

iPhone ve iPad Virüs Temizleme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 572 Görüntülenme

iPhone ve iPad Virüs Temizleme, İşletim sistemi IOS olan apple  ve ipad ürünleri  güvenlik açısından oldukça üst seviyededir. İos sisteminin kendine özgü, güvenlik koruması olsada  virüs bulaşması sorunlarıyla karşılaşılabiliyor.  Virüs temizlemesi yapmak zorundasınız Çünkü zamanla dosyalarınızın da kullanılmaz hale getirebilir. Eğer sizler de böyle bir durum olduğunu düşünüyorsanız yazımızı okuyarak sorunu çözebilir ve virüs temizleme …

iPhone Ekran Görüntüsü Alma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 1566 Görüntülenme

iPhone Ekran Görüntüsü Alma Son zamanların en sık kullanılan telefon modellerinden biri olan Ben üreticisi Apple olan iPhone birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Birbirinden farklı özelliklerini oldukça dikkat çeken Bu ürün aynı zamanda ekran görüntüsü , alma özelliği ile de karşımıza gelmektedir. iPhone Ekran  görüntüsü alma, telefon üzerinde bulunan tuşlarla ekranın son halini alma veya telefonda istediğimiz alanın görüntüsünü …

iPhone Video Atma Nasıl Olur?
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 536 Görüntülenme

iPhone video atma nasıl olur? Konusunu tartıştığımızda iPhone serisi telefonları medya oynatıcıları, bilgisayarlarında yer alan dosyaların, taşınabilir özellikteki medya oynatıcısına aktarmanı tam bir işkence olduğunu çok iyi bilirler. Müzik dosyalarını atmak şöyle dursun video söz konusu olduğunda kendinizi içinden çıkılmaz bir durumun içerisinde bulursunuz ve mobil video izlemek için kendinizi heba etmiş olursunuz. Bu durumun …

iPhone Instagram Hesap Dondurma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 643 Görüntülenme

Dünya çapında 1 milyar gibi büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan dev sosyal medya platformu instagram için iphone instagram hesap dondurma işlemi nasıl gerçekleşir? Konu ile ilgili detaylı bilgi edinmem için lütfen yazımızın tamamını okumaya devam ediniz.1 milyarın üzerinde bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya ağı instagramı dondurmak isteyenler için bu yöntemin son derece basit olduğunu …

iPhone Hard Reset

Apple kullanıcılarının marka ürünleri ile ilgili olarak yaşadığı en yaygın sorunlardan bir tanesi de iPhone hard reset atma sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilimize, “zorlu başlatma” şeklinde çevirmiş olduğumuz son derece basit olan bu işlem sayesinde pek çok problemin üstesinden gelebilmektedir. Bu yazımızda sizlerle iPhone resetleme konusu üzerinde duracağız.

iPhone Güncelleme Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 527 Görüntülenme

iPhone güncelleme sorunu dünyaca ünlü Apple markasına ait telefon serisi iPhone telefonları, piyasadaki en geniş yazılım desteğine sahip cihazlar arasında her almaktadır. İphone telefonlar, android işletim sistemli telefonlar ile kıyaslandığında daha sık  ve aynı zamanda da daha uzun süre güncelleme almaktadırlar.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 543 Görüntülenme

iPhone sessiz tuşu bozuldu sorunu bu cihazlarla ilgili olarak gelişen en yaygın problemlerden bir tanesidir. Çünkü telefonun sessize alınması, günlük hayatta sıklıkla kullanılmakta olan bir özelliktir. Bununla birlikte ilgili parçanın son derece hassas olması sebebiyle herhangi bir hasar ya da zorlamaya bağlı olarak zarar görebilmektedir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 597 Görüntülenme

Aplle Store’da, iPhone özel numara engelleme adına pek çok program mevcut durumda. Bununla birlikte söz konusu bir uygulamaların genel anlamda gerçekleştirmiş oldukları iş, gizli numaradan gelen tüm çağrıları otomatik olarak meşgul duruma düşürmek. Ancak operatörlerin sağlamış oldukları özel numara engelleme hizmeti sayesinde gelen gizli çağrıların tarafınıza hiç gelmeden engellenmesini sağlamanız mümkün.Sizin bu tarafınıza gelen gizli numaraları engellemeniz halinde …

iPhone On Off Düğmesi Çalışmıyor

Herhangi bir telefon kullandığını zaman en çok kullanılan unsurların yıpranması ve bozulması mümkün olabilir. Gerek iPhone marka telefonlar olsun geliştirir diğer markaların başka serileri, bakım ve tamirat konusunda alınacak tedbirler gerçekten çok büyük önem taşıyor. Eğer iPhone on off düğmesi çalışmıyor ise burada yapacağınız birkaç uygulama var. Zaman içerisinde deforme olmuş olan açma kapama düğmesi …

iTunes Numara Yedekleme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 471 Görüntülenme

iTunes Numara Yedekleme, Numaraların cihazınızda silinmemesi adına yapacağınız çözüm yolları arasında ise numara yedekleme bulunuyor. Bazı anlarda istediğiniz numarayı bulamıyor ya da silmiş olma durumunuzla karşı karşıya kalıyorsunuz. İtunes yoluna başvurarak sizlerde numaralarınızı en hızlı yoldan yedeklemeye başlamış olacaksınız. Bu sayede numaralarınızın silinme durumlarıyla karşı karşıya kalmayacaksınız. Iphone kullanıcıların son dönemde severek kullanmış oldukları güvenli …

Bilgisayardan iPhone'a Fotoğraf Atma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 552 Görüntülenme

Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Atma iPhone cihazların diğer cihazlara göre dosya aktarma işlemlerinde biraz farklılık bulunuyor. Doğal olarak iPhone cihazlarını kullanan kişiler çok şey bilmeye biliyor. Müzik atmak, resim aktarmak öğrenmek istedikleri konulardan birisidir. iPhone cihazını kullanıyorsanız resimleri atmanın en iyi yollarından birisi de iTunes üzerinden gerçekleştirmenizdir. Android cihazlara bakıldığında harici bellek şeklinde bilgisayara bağlanma durumu …

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 511 Görüntülenme

iPhone Resim Kurtarma, fotoğraf çekilmek, yaşantımızda en çok sevdiğimiz şeylerden birisidir. Çünkü çekildiğimiz resimlerin de bizler için önemi oldukça büyüktür. Hatıraların yeniden canlanarak yaşanması adına çokça resim çekiliyoruz. iPhone telefonlarda da çok güzel resimler çekilmek mümkündür. Fakat bazı zamanlarda sildiğimiz resimlerimiz oluyor. Bazen silip yeniden yüklemek için pişmanlık duyabiliyoruz bazen de farkında olmadan resimleri silebiliyoruz. …

iCloud Şifremi Unuttum

iCloud Şifremi Unuttum, Günümüzde kullanılan iCloud, müzik, video gibi uygulamaların güvenli şekilde saklanmasına yardımcı olan yerlerden, nasıl değiştirebilim dediğinizi duyar gibiyiz. Uygulamalarınızın hem daha fazla hem de güvenli şekilde saklanmasına yardımcı olur. İstediğiniz an video, takvim, resimlerinizi sevdiğiniz insanlarla güvenli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur. Bu denli büyük önem arz ederken, iCloud şifresinin unutulması da …

iCloud Hesap Açma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 463 Görüntülenme

iCloud Hesap Açma, Son dönemde aktif şekilde kullanılan programlar içerisinde icloud yer alıyor. iCloud fotoğraf ve video gibi dosyaların saklanması amacıyla kullanılan bir uygulamadır. Özellikle Apple kullanıcıları bu uygulamaya çok fazla ihtiyaç duyarak kullanmaya başlıyor. Tabi ki ilk defa kullanacak olan kişiler de doğal olarak programın nasıl kullandığı konusunda bir fikir yürütmek istiyor. iCloud hesap …

iPhone Yedek Parça
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 466 Görüntülenme

iPhone Yedek Parça, cihazlarınızı kullanırken bazı zamanlarda istenmeyen aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Çünkü her teknolojik ürünlerde olduğu gibi iPhone cihazlarında da arızalanma sorunları ortaya çıkabiliyor. iPhone akıllı cihazların bazı parçalarında bozulmalar meydana gelebiliyor. Hal böyle olunca da cihazın işlevi yerine getiremiyor. Verimli bir çalışma söz konusu olmadığı gibi aynı zamanda da performansta bir düşüklük söz konusu …

iPhone 6 Kilitlendi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 456 Görüntülenme

iPhone 6 Kilitlendi, en çok sevilen cihazların başında yer alıyor. Sadece ülkemizde değil dünyada da ıphone kullanıcı sayısı son derece fazladır. Bu cihazın bu denli talep görerek kullanılmasının amacı, farklı işlevlerini bünyesinde bulunduruyor olmasından kaynaklı diyebiliriz. Iphone cihazlarını kullanan kişiler cihazlarında ki muhteşem performanstan fazlasıyla hoşnut kalıyor. Eğer ki sizlerde cihazı kullanıyor ve birtakım sorunlar …

iPhone Fotoğraf Atma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 459 Görüntülenme

iPhone kullanıcıları, cihazının bazı işlevlerini nasıl yaptığını bilmiyor. iPhone fotoğraf atma, saklamak en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. iPhone cihazlara resim atmak istediğimiz zaman çok fazla çaba sarf etmemize gerek kalmıyor. Her ne kadar cihazınız iPhone olsa bile mutlaka resimlerinizi yedeklemenizde yarar var. Çünkü gözünüz gibi yıllardır saklamış olduğunuz resimlerinizi bir anda silebilir …

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 467 Görüntülenme

iPhone cihazlarınızda kasma gibi sorunlar yaşıyorsanız yeniden iPhone Resetleme gerekmektedir. Çünkü cihaz içerisinde ki belliğin dolmasından kaynaklı olarak donma gibi bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. En çok sevilerek kullanılan cihazlardan biri olarak karşımıza iPhone geliyor. Fakat iPhone da diğer cihazlarda olduğu gibi bazen sorunlar ortaya çıkartabiliyor. Donma ya da kilitlenme gibi nedenini bilmediğiniz sorunlar olduğunda …

iPhone Müzik Atma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 468 Görüntülenme

iPhone Müzik Atma, günlük yaşantımızda müzikleri severek dinliyoruz. Evde, işte ya da okulda müzik dinlemek bizler için artık bir hobi haline geldi. Tek tek müzikleri aramak yerine akıllı cep telefonlarımızda müzik arşivi oluşturarak parçaların dinlenmesini sağlıyoruz. iPhone cihazlarını kullanan kişiler nerede ne var ya da nasıl atılır tam manasıyla bilmeyebilir. Fakat iPhone cihazlarınızda ki müzik …

iPhone Canlı Destek ürününden faydalanmak istiyorsanız destek sayfasındaki iPhone resmine tıklayın
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 3 Yorum / 581 Görüntülenme

Apple her sene gerçekleştirdiği yeniliklerle iPhone’u ve iPad’i yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda iPhone canlı destek hattı sayesinde de kullanıcılarının kulaklık arızaları, ekran kırılması, orjinal ekran değişimi, garantili ekran değişimi gibi konularda yardımcı oluyor . Telefon şirketlerinin arasında tek canlı destek birimi bulunduran Apple, uzman kadrosuyla bu hizmeti her dilde barındırıyor. Yani Apple …

iPhone kapandı açılmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 4 Yorum / 588 Görüntülenme

Kimi zaman hiçbir şey yokken bile bir anda telefonunuz kapanabilir ve hatta çalışmayabilir. Özellikle iPhone kapandı açılmıyor tamiri mümkün mü gibi sorularla çok karşılaşıyoruz. Bu arada bu sorunun cevabını verecek uzmanlar tamir bakım kalitesi ve parça değişimi avantajı ile birlikte size yardımcı olmak durumundadır. Aslında bu gibi durumlarda pek çok farklı sebep ortaya çıkmış olabilir. …

Pendik Apple Servisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 3 Yorum / 555 Görüntülenme

Pendik apple servisi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir markadır. İphone marka telefonlar gerek teknik özellikleri gerekse de kaliteli yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apple İphone cihazlarında ortaya çıkan her türlü arızaya karşı her an müşterilerinin yanındadır.

iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 740 Görüntülenme

İlk dokunmatik telefonu piyasaya süren iPhone markası o günden bugüne çok büyük gelişimler gösterdi. Son dereleri nitelikli ve kaliteli telefon modellerini piyasaya kazandıran marka arıza ve tamirat konusunda yine çok önemli çalışmalar yapıyor. iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi bu çalışmaların bir karşılığı olarak dikkat çekmektedir. Sağlıklı ve kullanışlı telefon modellerinin tamiratı noktasında uzman firmaların …

iphone ses entegresi değişimi

Dünya genelinde pek çok insan telefon için iPhone markasını tercih ediyor. Gerek işletim sistemi gerekse de diğer parçalar ve entegre sistemler konusunda iPhone markasının çok ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Sağlıklı ve güvenilir iletişim konusunda devamlılık istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz zaman iPhone ses entegresi değişimi işlemini uzmanlar tarafından değerlendirmelisiniz. Özellikle işi tamamen profesyonel tamirat olan bir servis …

iPhone U2 Entegre değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 669 Görüntülenme

Herhangi bir markanın akıllı telefon ürününü kullandığınız zaman bazı unsurların çok daha çabuk bozulduğunu görebilirsiniz. Özellikle sık kullanım ile birlikte iPhone U2 Entegre Değişimi bir gereklilik olarak karşımıza çıkıyor. Sadece iPhone marka telefonların değil diğer markaların da bu sorunla karşı karşıya olduğu bilinmektedir. Çok sık şarj edilen telefon bazı durumlarda yanlış kullanımı sebebiyle bozulmaya uğrayabilir. …

iPhone 6S Plus tamir işlemleri ve fiyatları
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 479 Görüntülenme

Piyasada tutulan ve kullanışlı bir telefon markasının hem bakım hem de tamir konusundaki fırsatları elbette ki çok önemli bir sonuç oluşturuyor. İnternet üzerinden geniş çaplı hizmet veren noktalar, gerek parça değişimi gerekse de tamirat noktasında sizin isteklerinizi asla geri plana atmıyor. Bununla beraber bundan sonraki süreçte daha sağlıklı bir telefon kullanmanız için gerekli bakım ve …

iPhone Kamera Çalışmıyor Sorunu Ve Kamera Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhoneKamera Değişimi / 1 Yorum / 660 Görüntülenme

iPhone kamera çalışmıyor sorunu nasıl giderilir, tamiratında izlenmesi gereken yollar nelerdir? Kamera değişimi nasıl ve nerede yapılmalıdır. Size bu yazımızda bu bilgileri sunacağız. Telefon kamerası özellikle son dönemler içerisinde fotoğraf makinesi olarak kullanılıyor. Aynı zamanda bir video kamera özelliğine sahip bu cihazlar, pek çok insanın günlük hayatı resmetmesine yardımcı olmaktadır. Hem de en güzel zamanlarını kayıt …

Siri çalışmıyor sesimi duymuyor mikrofon arızalı olabilir
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 567 Görüntülenme

Pratik ve hızlı kullanımı konusunda işletim sistemleri ve akıllı telefonlar insanlara yepyeni imkânlar hazırlamaya devam ediyor. Ses tanımlama sistemi ile birlikte arama sonuçlarını daha hızlı bir şekilde elde etmek mümkün olmaktadır. Tabii ki de burada mikrofon arızaları önemli bir sorun oluşturabiliyor. Oldukça kullanışlı ve hızlı sonuç veren yöntemler ile birlikte akıllı telefon kullanmanın daha cazip …

iphone ekran değişimi sık sorulan sorular
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 516 Görüntülenme

iPhone ekran değişimi sık sorulan sorular akıllı telefon kullanıyorsanız ve özellikle de kullanışlı bir markayı değerlendiriyor iseniz hem sorunlarla yüzleşmek hem de tamirat konusunda uzman fikri almak çok önemlidir. Direkt olarak tamirciden yardım almak yerine internet üzerinden burada karşınıza çıkan bilgi içerikli konuları değerlendirmeniz mümkündür. Özellikle insanların sık bir şekilde karşılaştığı sorunları gidermek için burada bilgi …

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 864 Görüntülenme

iPhone 6 ücretsiz arıza tespiti Son yılların en çok ilgi gören telefon markalarından biri kuşku yok ki, iPhone markasıdır.Birçok telefon modeli ile birçok kullanıcıya kaliteli ve üstün özellikli telefonları ile kaliteyi sunan iPhone, telefonlarında da zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Ekran donmaları, ses problemleri ya da nedeni belli olmayan çeşitli sorunlar zaman zaman iPhone telefonlarda da olmaktadır.