iPhone 6 Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum / 43 Görüntülenme

iPhone 6 Ekran Değişimi Yaptıracak Servis Arıyorsanız ?

iphone 6 ekran değişimi tüm dünyada en fazla kullanılan cep telefonu üreticilerinden başında gelmektedir. Özellikleri ve teknik donanımları bakımından bir çok kullanıcısının ihtiyacı olan her türlü özelliği cihazlarının içine yerleştiren iphone serilerini kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlamaktadır.

Ana sayfa » Haberler » Genel » iPhone 6 Ekran Değişimi Yaptıracak Servis Arıyorsanız ?

iPhone 6 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgi ?

iphone 6 bu serilerden biridir. iphone 6 akıllı cep telefonuna sahipseniz ve ekranı değiştirme ihtiyacınız var ise iphone 6 ekran değişimi genellikle 150 Türk Lirası ile 250 Türk lirası arasında farklılıklar göstermektedir.


iPhone 6 Ekran Özellikleri Nelerdir ?

iphone 6 ekranı retina HD özelliğine sahiptir. Ayrıca IPS teknolojisine sahip 4.7 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı, geniş Multi‑Touch ekran 326 ppi, 1334 x 750 piksel çözünürlük özelliklerine de sahiptir. Ekran özelliği bir çok telefona oranla çok iyi olduğundan kullanıcıları tarafından severek kullanılmaktadır. iphone 6 akıllı cep telefonlarının ekran özelliklerinden bazıları ise ön yüzünde parmak izine dayanıklı ve yağ tutmayan kaplamaya sahip olmasıdır. Ayrıca birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme özelliğine de sahiptir.


iPhone Yetkili Teknik Servislere Ulaşım ?

iphone cihazlarınızın garanti süresi devam etmekte ise kesinlikle Apple yetkili teknik servisileri kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü bu sayede olumsuz olabilecek bazı durumlarla karşılaşmazsınız. iphone 6 ekran değişimi iphone yetkili teknik servisler çözemeyeceği bazı arızalarda tek bir kereye mahsus olmak üzere cihazınızın aynı model ve özellikteki cep telefonu sizlere sıfır şekliyle teslim etmektedir. iphone yetkili teknik servislere 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu çağrı merkezlerinden size en yakın olan yetkili teknik servisin adresini ve iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. Bu yetkili teknik servislerde ekran değişimi dahil bir çok teknik arıza giderilmektedir. Hatta garanti süresi dolmuş olan iphone cep telefonlarınızın da cüzi rakamlar karşılığında garantili bir şekilde tamirini yapmaktadır.

iPhone 6 ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı ?

iphone 6 ekran değişimi fiyatları kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Örneğin A kalite bir ekran malzemesi kullanıldığında yaklaşık olarak 160-180 Türk Lirası kadar bir ücret talep edilmektedir. Orijinal bir ekran malzemesi ise 250 TL karşılığında temin edilerek tamiri yapılır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Genel » iPhone 6 Ekran Değişimi Yaptıracak Servis Arıyorsanız ?
iPhone 6 Ekran Değişimi Yaptıracak Servis Arıyorsanız ?
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir