Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone’da TikTok Video Nasıl İndirilir

iPhone’da TikTok Video Nasıl İndirilir

Iphone'Da Tiktok Video Nasıl İndirilir

iPhone’da TikTok Video Nasıl İndirilir , Zamanın popüler video uygulaması TikTok’ta sadece eğlenceli videolara bakarak saatler geçirebilirsiniz.Peki ya sevdiğiniz TikTok videolarını çevrimdışı olarak indirmek ve kaydetmek istiyorsanız ne yapmalıyım? Diyorsanız doğru yazıdasınız.Aşağıdaki adımları izleyerek sizde tik tok videolarını iphone galerisine indirebilir ve ardından arkadaşlarınızda direkt olarak paylaşabilirsiniz.

TİKTOK VİDEOLARI İPHONE ÜZERİNDEN NASIL İNDİRİLİR

Uygulamanın yerleşik bir indirme özelliği bılunmaktadır bunun için  ;

1. Adım: TikTok uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun.

2. Adım: Paylaş düğmesine dokunun ve Video Kaydet’i seçin

Iphone'Da Tiktok Videosu Indirme
Iphone’Da Tiktok Videosu Indirme

Şimdi, video arka planda indirilecek ve yerel olarak cihazınıza kaydedilecektir. Kaydedilen videoyu bulmak için, Fotoğraflar uygulamasını açın Fotoğraflar albümünün en altında video’nun indiğini göreceksiniz.

İPHONE’DA TİKTOK VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR ?

Tiktok, zaman popüler video uygulaması, sadece eğlenceli videolar bakarak saat geçirebilirsiniz.
En sevdiğiniz TikTok videolarını çevrimdışı indirmek ve kaydetmek isterseniz ne olur? eğer doğru yazı olduğunu söylersen.Videoları iphone galerinize indirmek ve ardından  doğrudan arkadaşlarınıza paylaşmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:iPhone’dan iPhone’a Resim Aktarma Nasıl Yapılır

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone’da TikTok Video Nasıl İndirilir tik tok video indirme sitesi, tik tok video indirme ios, tik tok video indirme pc, tik tok video indirme url, tik tok video indir mp4, tik tok video indir apple, tik tok video download mp3, tik tok video download no watermark, tik tok video download pc, tik tok video download url, tik tok video indirme programı, tik tok video download android, tik tok video download apps, tik tok video download app apk, tik tok video assamese download, tik tok video download by link, tik tok video download bangla, tik tok video banana download, tik tok video download, tik tok video download comedy, tik tok video clip download, tik tok mp4 video free download, tik tok video download for whatsapp status, tik tok video download for iphone, tik tok video download funny, tik tok video download for whatsapp.