Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhonede Facebok Çalışmıyor

iPhonede Facebok Çalışmıyor

Iphonede Facebok Çalışmıyor

iPhonede Facebok Çalışmıyor; Facebook Apple iPhone ve iPad’de açılmazsa, yapabileceğiniz bazı hareketler vardır. Genel olarak, uygulama probleminde yazılım hatası dikkate alınmalıdır. Facebook’u açmamak ciddi bir sorun değildir ve bir çözüm üretilebilir.

iPhonede Facebok Çalışmıyor; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea – Superonlin, Doping, Turknet veya Facebook ve Twitter’dan bir sorun mu var? Cep telefonu, bilgisayar ve diğer cihazlardan erişilemiyor. Facebook’un açılmaması sorunu genel olabilir.

Facebook’un Yüklenmeme Sorunu

Son zamanlarda iPhone üzerinden Facebook’a bağlanmaya çalışmakta olan bazı kullanıcılar, uygulamanın çok yavaş ya da hiç yüklenmemesi gibi sorunlarla karşılaştı. Birçok insanın sosyal hayatında önemli bir yeri olan Facebook’a erişim sağlamakta olan bu sorunu ortadan kaldırmak için yapılabilecek pek çok farklı şey var.

Şimdi bunları makalemize ekleyelim ve iPhone’da yaşamakta olduğunuz bu soruna bir çözüm olup olmayacağını görelim. Pratik ve kolay çözümler ile başlamak daima iyi bir alternatiftir. Üçünü aşağıda belirtilen gibi listeleyebiliriz:

  • Facebook arkaplanda uzun süre açık kalan ve aldığı verileri işleyen ve kullanıcısına düzenli şekilde aktaran bir uygulama. Bu kadar yoğun iş gücü arasında zaman zaman görevini iyi yerine getiremediği anlar olabilir. Böyle bir durumda uygulamadan çıkın ve arkaplandan bütünüyle kaldırın. Daha sonraysa tekrar çalıştırarak sonuçları gözlemleyin.
  • Wi-Fi kullanıyorsanız bütünüyle kapatın ve ardından tekrar aynı veya başka bir Wi-Fi ağına bağlanarak sonucu gözlemleyin. Aynı şey hücresel veri için de geçerli.
  • Geçmişi ve website verilerini temizleyin.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Yazışmalar Silindi

iPhone’da Facebook Neden Açılmıyor

iPhone’un Facebook’u açmaması için birden çok neden olabilir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi, Facebook’ta çalışmayı bırakan bazı faktörler olabilir. Genellikle, bu sorunlar düşük model iPhone’larda ortaya çıkar ve sorun geçicidir. Bu yüzden bir çözüm oluşturmak ve sorunu çözmek kolaydır. Aşağıdaki Facebook’u açmamak için problemleri ve çözümleri görüntüleyin.

Iphonede Facebok Çalışmıyor

Belgili Tanımlık App Benim iPhone’da Açık Değil

Bu iPhone kullanıcıları son dönemde karşı karşıya ortak problemleri bir sürü var. Facebook uygulamasını en son kullandığınızda, normalde yanıt verdi, ancak şimdi değil, bu uygulamayı en son sürüme güncellemenin zamanı olabilir. Bu, uygulamanın neden olduğu bir yazılım aksaklığından da kaynaklanabilir. İlaçlar basittir, ancak fazla zaman almaz.

Facebook Uygulaması Başlatılamadı Hatası ve Çözümler

Genel olarak soruna odaklanırken, dikkate alınması gerekli olan ilk şey Wi-fi veya mobil veri bağlantısıdır. İnternet erişimi, kısıtlama veya aşırı internet hızının olmaması Facebook başlangıç sorununa neden olabilir. Aşağıdaki adımlara geçmeden önce, internet bağlantınızı kontrol edin ve diğer uygulamalarda benzer bir sorun olmadığından emin olun. Sorun Facebook’ta ise bu yalnızca sizi bilgilendirecektir.

Iphonede Facebok Çalışmıyor

Güncellemeleri Kontrol Edin

Cihazınızda en son iOS veya iPadOS, watchOS veya tvOS sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Ardından uygulama güncellemelerini kontrol edin. iPhone, iPad, iPod touch veya Apple Watch’unuzdaki uygulamaları manuel olarak nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin. iPhone, iPad veya iPod touch’ınızdaki bazı uygulamaları güncellemek için Wi-Fi bağlantısı gerekebilir.
Apple TV’nizde Ayarlar > Uygulamalar’a gidin ve otomatik güncelleme uygulamalarını açın. Otomatik güncellemeleri etkinleştirmediyseniz, app Store’u açıp satın alınan sekmeye gidebilir, ardından güncellemeleri kontrol etmek için bir uygulamanın ürün sayfasını açabilirsiniz.