Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. LG G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü

LG G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü

Lg G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü

Sizlere bu yazımızda LG G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz gibi, farklı tasarım ve fiyat anlayışı ile yola çıkan LG telefon modelleri ülkemizde ilgi gören G serisi ile yoluna devam ediyor. Kullanıcıların uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak için satın aldığı bu telefon modellerinde uzun süre LG farkını yaşamak bazen mümkün olmayabilir.

LG G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü

Her telefonda olduğu gibi çeşitli şarjın çabuk bitmesinden dolayı batarya değişimi, ekran ve donanım arızaları, şarj sorunu, kasa kırılması/çizilmesi, karşı tarafa ses gitmeme durumları ortaya çıkabiliyor. LG G2 modelinde kullanıcıların şikayet ettiği yaygın durumlardan biri de ekranların sararması sorunu.

Ekran sararmaları LG G2 telefon kullanıcıları tarafından sıkça dile getirilen bir sorun olduğu için sizlerle bu konuyu biraz daha detaylı inceleyelim istiyoruz. LG G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü konusunda deneyimli ekibimiz gelen şikayetleri en hızlı ve en uygun fiyatlı çözüme ulaştırmak için çalışmalar yapıyorlar.

LG G2 ekran sararmaları genellikle ekranın bir bölümünde görünen rahatsız edici renk değişimleridir. Bazen bu lekeler ekranın ufak bir noktasında olabilirken, bazen neredeyse tamamını kaplayabilir. Ekranda bulunan renk değişimleri telefondan alınan keyfi azaltacak. ;Kullanıcıların ya farklı alternatif telefon arayışlarına, ya da LG G2 Ekran Sararması Sorunu Çözümü konusunda doğru bilgiye ulaşmaya çalışmasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi

Lg G2 Ekran Sararmasi Sorunu Cozumu

LG G2 Ekran Sararması

LG G2 Ekran Kararması Sorunu Çözümü konusunda dikkat etmeniz bu en önemli neden cihazın aşırı şekilde ısınmasıdır. Aşırı şekilde kullanılan telefon işlemcileri ısı ortaya çıkarırlar. Isının yüksekliği cihazın yorucu program/uygulamalarından dolayı oluşması veya yetersiz donanımdan kaynaklanıyor olması muhtemeldir.

Eğer cihazınız aşırı ısınıyorsa, zaman içinde bu ısı telefonun diğer bölümüne yayılacaktır. Telefonun büyük bölümünü kaplayan ve genelde işlemcinin diğer tarafında bulunan ekran bölümü bu ısıdan etkilendikçe bölgesel renk değişimleri/sararmalar görülebilir. Telefonlardaki kasaların büyük bölümü plastik olduğu için ekranın zarar görmesi durumları çok sık rastlanır.

LG G2 Ekran Kararması Sorunu Çözümü konusunda dikkat etmeniz gereken diğer önemli konu ekranın darbeye/baskıya maruz kalmasıdır. Çok yaygın olmasa da bu da ekran sararmasına neden olacak etkilerden kabul edilmektedir.

LG G2 Ekran Kararması Sorunu Çözümü alanında uzman ekibimiz G2 telefonunuzun ekranını orjinal LG ekranıyla değiştirecek ve size uygun bir fiyat sunacaktır. Sararma sorunları ekranın değişmesi ile çözülür.

Telefonunuzu yıllar boyu alanında kendini geliştirmiş uzman bir ekibe ücretsiz kargo fırsatı ile gönderin. Orijinal ürün değişimini, uygun fiyat avantajını ve garantili onarım hizmetini kaçırmayın.