Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Patlamış Telefon Hoparlör Tamiri

Patlamış Telefon Hoparlör Tamiri

Patlamis-Telefon-Hoparlor-Tamiri

Patlamış Telefon Hoparlör Tamiri, Bozuk bir telefon hoparlörü, video ve müzik dinlerken ses duymamamıza neden olur. Telefondayken hoparlöre alıp konuşma fırsatı bile yok. Cep telefonu hoparlör arızası genellikle cızırtılı sesle başlar. Hoparlörden gelen cızırtılı bir ses, telefonunuzun hoparlörünün veya hoparlör filtresinin arızalı olduğunun bir işaretidir.

Cep telefonu hoparlörü neden bozulur?

Cep telefonu hoparlör bozulmasının en yaygın durumları tozlu ortamlarda kullanılan telefonlar ve sıvı temasına maruz kalan telefonlardır. Bu durumda tespit iyi yapılarak gerekli parçalar değiştirilmelidir. Firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca son sistem ekipman ve ekipmanlarla telefonların Patlamış Telefon Hoparlör Tamiri yapan firmamız, çalışmalarını bu şekilde telefonların diğer parçalarına zarar vermeden yapmaktadır. Parça ve işçilik garantisi de firmamız tarafından müşterilerinize sunduğumuz önemli hizmetlerden biridir. Aynı sorunları yaşıyorsanız tekrar teknik servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz. Telefonlarınızda oluşan hoparlör sorunları için de bizimle iletişime geçerek istediğiniz sonucu en kısa sürede alabilirsiniz.

Hoparlör değişimi sırasında bilgiler siliniyor mu?

Hoparlör değişimi sırasında telefondaki hiçbir bilgi zarar görmez. Hoparlör değişimi için telefonlar açılır ve içindeki arızalı parçalar değiştirilir. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi bilgi kayıplarının silinmesine neden olacak bir işlem değildir.

Patlamış Telefon Hoparlör Tamiri Nerede ? Cızırtı sorununa hem kalıcı hem de etkili çözümler arıyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizle size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Telefonların hoparlörlerinde zaman zaman bir takım ses bozulmaları meydana gelir ve bu nedenle hoparlör bozulabilir. Ama bazen sanıldığı gibi hoparlör patlayabilir ve bir kaç küçük uygulama ile istenilen çözümler elde edilebilir. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız direk hoparlörü değiştirmek yerine bir takım çözümlere başvurabilir ve sorunu kendi uygulamalarınızla çözebilirsiniz. Ayrıca telefon hoparlör tamiri fiyatları düşünüldüğünde öncelikle kendi çözümlerinizi denemek her zaman yararınıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Oppo A8 Ekran Değişimi

Telefon Koparma Hoparlör Tamiri, Cızırtı Problemine Çözüm Yöntemleri

Siz de telefonunuzun hoparlöründe sorun yaşıyorsanız ve sesin aynı gelmediğini düşünüyorsanız bu sorun karşısında ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Donanım kaynaklı sorunlar için hoparlörlerin soketlerle değiştirilmesi gerekebilir ancak yazılım kaynaklı bir sorun varsa kullanıcıların kendi imkanlarıyla sorunu çözmeleri de mümkündür. Bu nedenle öncelikle çözümde sorunun neden ortaya çıktığını belirlemek ve buna göre uygulamalar yapmak daha doğru olacaktır. Şimdi akıllı telefonlarda hoparlörden gürültü veya cızırtılı sesler geliyorsa ne yapılabilir? Hadi daha yakından bakalım.

Yazılımsal Sorunlar

Bazen telefona yüklenen uygulamalar nedeniyle hoparlörde ses veya cızırtı gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu nedenle öncelikle telefona son olarak yüklenen uygulamaları tespit etmek ve buna göre tek tek kaldırarak ses seviyesini kontrol etmek gerekir.

Ek olarak, ekolayzır gibi bir uygulama, hoparlör sesini ciddi şekilde bozabilir. Daha önce indirilmiş olan ekolayzer uygulamalarının kontrol edilmesi ve telefondan ses çıkışı için bazı ayarların yapılmış olması sorunun çözümünde etkili olacaktır. Başka bir deyişle, uygulamanın algılanması ve telefondan kaldırılması, hoparlörden çıkan sesin iyileştirilmesine katkıda bulunabilir.

Donanımsal Sorunlar

Ayrıca yaşadığınız problemler için donanımsal bir problemden şüphelenmek doğru olacaktır. Donanım kaynaklı hoparlör arızalarında telefonun en yakın teknik servise götürülmesi ve uzmanlar tarafından inceltilmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü hoparlörde oluşan sorunu kendi imkanlarıyla gidermeye çalışan kullanıcılar farklı sorunlara yol açabilir ve telefon farklı parçalardan zarar görebilir. Bu nedenle donanım sorunları için profesyonel yardım almak çok önemlidir.

Hoparlör üzerinde toz veya pamuk gibi durumlarda kötü sese neden olabilir. Böyle bir durumda hoparlör yumuşak kıllı bir fırça yardımıyla temizlenmelidir. Bu tür dış etkenler hoparlör sesini bozabileceği gibi bloke ederek sesin düşük çıkmasına neden olabilir.

Donanım sorunları için en etkili çözüm profesyonel yardım almaktır. Bu sayede donanımsal problemlerin daha kalıcı ve etkin bir şekilde çözülmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca donanımsal problemlerde kullanıcıların kendi çabalarıyla pek bir ilgisi yoktur ve bu nedenle profesyonel yardım almak daha kısa sürede çözüme ulaşmak açısından oldukça önemlidir. Peki Patlamış Telefon Hoparlör Tamiri Nerede ?

Telefon tamiri ve tamiri hizmetlerinde sektörün önemli firmaları arasında yer aldığımızı ve sizlere her zaman hızlı ve güvenilir desteler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de en kısa sürede profesyonel çözümlere bizlerle katılabilir, telefonlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle birlikte çözebilirsiniz.

Bizi neden tercih etmelisiniz ?

 • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler, en kaliteli ürünlerdir.
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.
 1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 1 ila 2 saat içerisinde hoparlör ve mikrofon değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı PTT kargo ile 104576128 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.
 2. Cihazınızın onarımı yapıldıktan sonra aynı gün kargoya verilmektedir.
 3. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Hoparlör Değişimi Yerinde Tamir Hizmeti

Yerinde Hoparlör Değişimi İstanbul, Cep Hastanesi olarak yerinde cep telefonu tamir hizmeti almak isteyenlere son teknoloji, deneyimli teknik ekibimiz tamir hizmetlerimizi sunuyoruz. Diğer hizmetlerin yanı sıra yerinde cep telefonu tamiri denildiğinde ilk akla gelen hizmetlerden biri olarak 2006 yılından bu yana telefon parça onarımları ve telefon parça değişiklikleri yapan güvenilir bir hizmet olarak öne çıkıyoruz. Yerinde telefonu tamiri yapan deneyimli nadir servislerden biriyiz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Çok yoğun çalışıyor ve zamanınız yok ise Cep Hastanesi Teknik Servisimizin “İş Yerinize veya Konumunuza Gelerek Cep Telefonunuzu Tamir” yaptırabilirsiniz. İş yerinde telefon tamirine dair tüm fiyat ve diğer merak edilen konulara dair bilgi almak için şimdi Cep Hastanesi servisimizi 0216 596 0532 – 0532 245 0532 numarası üzerinden arayabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere WHATSAPP (0532 245 0532) hattımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.