Pazar Günleri Açık Telefon Tamircisi

Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi

Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi , 13:00 – 20:00 arası cep telefonu Onarım hizmeti vermektedir. Pazar günü içerisinde cep telefonunuzu onarabilir veya teslim alabiliriz.

İstanbul Telefon tamir servisi ile cep telefonlarında oluşabilecek teknik ve Yazılım Sorunları 2 Sene garanti ile gözünüzün önünde orijinal parçalar kullanılarak çözülür. Yüksek nüfusa sahip İstanbul gibi bir şehirde kullanılan akıllı telefonların sayısı iş yaşam, teknoloji ve sosyal Hayat açısından oldukça gelişmiştir.

Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi
Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi

Firmamız Hafta içi ve Cumartesi günleri ise 09:00 – 21:00 arası hizmet vermektedir. Pazar günleri müşteri memnuniyeti yerine açık olan firmamız 10:00 – 20:00 arası telefon Onarım hizmeti vermektedir.

Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi

Akıllı telefonlarımız bugün kolay kolay yanımızdan ayıramadığımız cihazlar haline gelmiş durumdalar. Dolayısıyla bunların başına herhangi bir kaza geldiğinde en kısa sürede tamir ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Pazar günü açık telefon tamircisi bulmak bu nedenle önemli.

Telefon Servisi

Bu mobil cihazlar artık profesyonel, kişisel ve okul hayatındaki insanlar için önemli bir rol üstlenmektedir. Kadıköy’de ana cadde üzerinde bulunan telefon tamir servisi cepmarket, 12 yılı aşkın tecrübesi ile telefon hizmeti ile ilgili en iyi seçeneklerden biridir. Telefonunuzu sadece uzman servislere teslim edin. yetersiz deneyime sahip bir servis, telefonunuza daha fazla zarar verecektir.

Samsung Yakınlık Sensör Değişimi

Kritik bir yanlış cihazın onarılamaz hale gelmesine bile nedne olabilir. Tıpkı lehimleme sırasında anakart arızası gibi. yoğun bir programımız var, bu yüzden pazar günleri biraz daha erken bitiriyoruz ve tatil yaparak enerjimizi topluyoruz. Pazar günü açık bir telefon tamircisi arıyorsanız, cihazınızı Cep Hastanesi gibi profesyonel bir servisle tamir ettirebilirsiniz.

Bu cep cihazları artık profesyonel, kişisel ve okul hayatında onlar için önemli bir rol üstleniyor. Kadıköy’de ana cadde üzerinde yer alan telefon tamir servisi Cep Hastanesi, 15 yılı aşkın tavsiyesiyle telefon servisi denen iyi seçenekler arasında yer alıyor.

Telefonlarınızı yanlışa uzman servislerine teslim edin. yeterli bilgiye sahip olmayan bir servis telefonda daha büyük hasarların oluşmasına neden olur. Hale gelmesine bile neden olabilir. Tıpkı lehim yolu ile anakartın temizleme örneği gibi.

3 Yorum

 • AHMET İ.

  merhaba pazar günü herkes tatil yapıyor ama siz daha da gelişmek için çalışıyorsunuz bu çok iyiii….

  • Cep Hastanesi

   haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için çalışıyoruz efendim.

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir