pendik telefon tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Pendik Telefon Tamiri Teknik Servis İçin Tıklayın?

Pendik Telefon Tamiri Konusu Günümüzde akıllı cep telefonları vazgeçilmez eşyalarımız haline gelmiştir. Bundan dolayı da cep telefonlarımız bozulduğunda onları herhangi bir yere emanet etmek istemeyiz. Tamir için vereceğimiz yerin son derece güvenilir olmasını isteriz.


Pendik Telefon Tamiri Hakkında ?

Çünkü herhangi bir teknik servis cep telefonunuzu nasıl tamir edeceğine emin olamazsınız. Küçük bir sorunu varken daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bundan dolayı da her teknik servise güvenilmemektedir. Güvenilir ve kaliteli bir teknik servis düşlüyorsanız kesinlikle Pendik telefon tamirini tercih etmelisiniz. Pendik telefon tamiri sizin en değerli eşyanız olan cep telefonlarınızın sizlerin en iyi şekilde kullanabileceğiniz hale getirmektedir. Pendik telefon tamiri en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetleri vermektedir. Pendik telefon tamirini özellikle yedek parça ihtiyaçlarınızı gidermek için başvurabileceğiniz en güvenilir kapıdır.


Cep Telefonu Tamir Fiyatları ?

Akıllı cep telefonlarınızın tamirat fiyatları cep telefonlarınızın markası, modeli ve yapılacak olan parça ya da hasarın durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Bir ekran değişimi yaklaşık olarak 150 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Ya da batarya değişimi veya batarya tamiri yaklaşık olarak 100 TL ile 350 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca teknik ya da yazılım arızalara karşı fiyatlar değişmektedir. Bu fiyat farklılıklarının nedeni cihazınızın modeli ve kullanılacak malzemenin orijinal ya da a kalite ve altı olan kalitedeki malzemeler kullanılıyor olmasıdır. Pendik telefon tamiri sizlerin maddi durumlarınıza en uygun ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Uzman ve deneyimli teknik servis elemanları sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermektedir. Bunu yaparken de en uygun ödeme koşullarını sizlere sunmaktadır.


Pendik Telefon Tamiri Teknik Servis Hizmetleri

Cep telefonlarınızın ekranlarının ve ön camlarının kırılması, kamera ayarlarınızın bozulması, hoparlörün bozulması, teknik ve yazılım hataları, cep telefonu kasasının hasar görmesi gibi birçok sorunun çözümünde hizmet vermektedir. Bunları çok kısa sürede ve garantili bir şekilde yapan Pendik cep telefonu teknik servisi sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Teknik servise telefon yoluyla yada bize ulaşın kısmından ulaşarak merak ettiğiniz her türlü cevabı bulabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

[Toplam:5    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir