Samsung A20 Arka Kapak Nasıl Açılır ?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung A20 Arka Kapak Nasıl Açılır ?

Samsung A20 Arka Kapak Nasıl Açılır ? Samsung arka kapağının nasıl açılacağı hakkında konuşalım. Samsung arka kapağının çıkarılması birçok farklı amaç için gerekli olabilir. Bunlar; arka kapak değişimi, batarya değişimi olabilir. Samsung arka kapağının açılması, varsa cihazınızın garantisini geçersiz kılacaktır.

Uyarılar

Telefonunuzun arka kapağını sökmek garantisini bozacaktır, mecbur kalmadıkça yapmayınız. Ayrıca arka kapağı dikkatli çıkarmaz iseniz ayaklarını kırabilir ve telefonun arka kapağının tam oturmamasına yol açabilirsiniz. Benzer şekilde, kapak açıldıktan sonra yapışkan kısım zayıflar. Yapıştırıcıyı yeniden uygulamak zorunda kalırsınız. Yapıştırıcı kullanmadan arka kapak değişimi yaparsanız arka kapak yerinde durmaz. Unutmayın telefonunuzun arka kapağını açarsanız garantisi ortadan kalkacaktır.

Eğer telefonunuzun arka kapak tamirine ihtiyacı varsa Cep hastanesi teknik servisimi tercih edebilirsiniz. üstelik şubemize gelmenize bile gerek yok. Telefonunuzu bize Türkiye’nin her yerinden kargılayabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bizi Arayarak fiyat bilgisi alabilir veyahut buradaki linke tıklayarak fiyatı öğrenebilirsiniz. Arka kapak değişimi konusunda uzman olan teknisyenlerimiz tarafından en geç 3 iş günü içinde sizlere ulaşacaktır. Arka kapak değişimi konusunda Cep Hastanesi Teknik Servise güvenebilirsiniz.

Adımlar

Samsung A20 Arka Kapak Nasıl Açılır;

  • Varsa, cihazdaki kapağı çıkarın
  • Samsung Galaxy telefonunuzu kapatın
  • SIM ve SD kartları çıkarın
  • Telefonun arka kapağını bir fön makinesi ile ısıtın
  • Panel ve kapak arasına gitar seçimi gibi yumuşak bir nesneyi yavaşça yerleştirin
  • Kredi kartı gibi ikinci bir nesneyi yan yüzeye aynı alana yerleştirerek sürükleyin.
  • Diğer yüzey için de aynısını yapın.

İlginizi Çekebilir: Samsung A11 Arka Cam Değişimi

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler; samsung A20 arka cam , samsung galaxy A20 arka cam , samsung A20 arka cam orijinal , samsung A20 arka cam fiyatı , samsung galaxy A20 arka cam fiyatı , A20 arka cam

Samsung Galaxy Note 8 Arka Kapak Değişimi