Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır

Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır

Samsung Arka Kapak Nasıl Acılır

Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır; Merhaba sevgili okuyucular, Samsung cep telefonunun arka kapağını (Pil kapağı) nasıl açacağımı açıklayacağım. Bildiğiniz gibi, cep telefonu arka kapağı sert bir kapaktır. Başka bir deyişle, parmak zorlamasıyla açılabilen bir kapak değildir, bu sebeple şu an itibariyle prosedürlerin profesyonel ekipman içerisinde veya profesyonel kişiler tarafından yapılmasını öneririz.

Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır; Samsung ‘nin arka kapağını nasıl açacağımı öğrendim, hemen paylaşmama izin ver dedim. Hatta teknik hizmetler açmak için isteksiz, ama eğer var ise, bir yol bulacaksınız çünkü.

Arka Kapak Uyarıları

Arka kapağın çıkarılması telefonun garantisini geçersiz kılar, gerekmedikçe öneri edilmez. Arka kapak dikkatli bir şekilde çıkarılmazsa, bağlantı noktaları kırılabilir ve yeniden takılabilir. Benzer şekilde, yapışkan kısım kapak açıldıktan sonra zayıflar. Yapıştırıcıyı tekrar uygulamak mecburiyetinde kalmamak için, çıkartma sırasında yapıştırıcıyı çok fazla kaldırmamaya çalışın.

Arka Kapak Nasıl Açılır

Telefonun sağ tarafında, güç düğmesinin bulunduğu alanda bir çentik var. Bu çentiği kaparak arka kapağı açabilirsiniz. Arka kapağı açmak için biraz güç kullanmanız gerekir. Arka kapağı fazla baskı yapmadan yukarı doğru çekerek çıkarabilirsiniz. Kapağı çıkarırken biraz gürültü olabilir, bu ses normaldir, endişelenmenize gerek yoktur.

Samsung Arka Kapağı Nasıl Açılıyor

Telefonumun ön camı küçük bir kaza ile kırıldı, birkaç kontrolün ardından sorunun yalnızca ön camda olduğunu fark ettim ve cihazı bir tamirciye götürdüm. Bir gün sonra acı bir telefon aldım, ” cihazınızı açmaya çalışırken LCD’Yİ kırdık, kendi cebimizden ödeyerek değiştireceğiz.”Ne demeliyim, kaza diye bir şey var, bekleyeceğimi söyledim, sorun olmadığını belirterek.

İlginizi Çekebilir: iPhone Sensörü Değişimi

Tamir edilen telefonu 3 gün sonra aldım, arka kapağın üzerindeki ve altındaki çizikler dışında dışarıdan bakarken çok fazla sorun yoktu. Telefona ulaşmanın neşesiyle, onları da görmezden gelmeye karar verdim, çünkü 4 günlük Nexus 4 maceram çok sıkıcıydı. Oysa daha önce ne aldım, bu telefon teknolojinin en büyük sadakatsiz kullanıcıları olmalı!

Samsung Arka Kapak
Samsung Arka Kapak

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung a50 arka kapak nasıl açılır , samsung a30 arka kapak nasıl açılır , samsung a20 arka kapak nasıl açılır , samsung j7 arka kapak nasıl açılır , samsung a10 arka kapak nasıl açılır , samsung a70 arka kapak nasıl açılır , samsung j8 arka kapak nasıl açılır , samsung j6 arka kapak nasıl açılır , samsung a7 arka kapak nasıl açılır , samsung a5 arka kapak nasıl açılır , samsung a3 arka kapak nasıl açılır , samsung a 10 arka kapak nasıl açılır.