Samsung Arka Kapak Nasıl Acılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 4 Yorum / 3478 Görüntülenme

Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır

Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır; Merhaba sevgili okuyucular, Samsung cep telefonunun arka kapağını (Pil kapağı) nasıl açacağımı açıklayacağım. Bildiğiniz gibi, cep telefonu arka kapağı sert bir kapaktır. Başka bir deyişle, parmak zorlamasıyla açılabilen bir kapak değildir, bu sebeple şu an itibariyle prosedürlerin profesyonel ekipman içerisinde veya profesyonel kişiler tarafından yapılmasını öneririz.

Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır; Samsung ‘nin arka kapağını nasıl açacağımı öğrendim, hemen paylaşmama izin ver dedim. Hatta teknik hizmetler açmak için isteksiz, ama eğer var ise, bir yol bulacaksınız çünkü.

Arka Kapak Uyarıları

Arka kapağın çıkarılması telefonun garantisini geçersiz kılar, gerekmedikçe öneri edilmez. Arka kapak dikkatli bir şekilde çıkarılmazsa, bağlantı noktaları kırılabilir ve yeniden takılabilir. Benzer şekilde, yapışkan kısım kapak açıldıktan sonra zayıflar. Yapıştırıcıyı tekrar uygulamak mecburiyetinde kalmamak için, çıkartma sırasında yapıştırıcıyı çok fazla kaldırmamaya çalışın.

Arka Kapak Nasıl Açılır

Telefonun sağ tarafında, güç düğmesinin bulunduğu alanda bir çentik var. Bu çentiği kaparak arka kapağı açabilirsiniz. Arka kapağı açmak için biraz güç kullanmanız gerekir. Arka kapağı fazla baskı yapmadan yukarı doğru çekerek çıkarabilirsiniz. Kapağı çıkarırken biraz gürültü olabilir, bu ses normaldir, endişelenmenize gerek yoktur.

S7 Edge Fiyat

Samsung Arka Kapağı Nasıl Açılıyor

Telefonumun ön camı küçük bir kaza ile kırıldı, birkaç kontrolün ardından sorunun yalnızca ön camda olduğunu fark ettim ve cihazı bir tamirciye götürdüm. Bir gün sonra acı bir telefon aldım, ” cihazınızı açmaya çalışırken LCD’Yİ kırdık, kendi cebimizden ödeyerek değiştireceğiz.”Ne demeliyim, kaza diye bir şey var, bekleyeceğimi söyledim, sorun olmadığını belirterek.

Tamir edilen telefonu 3 gün sonra aldım, arka kapağın üzerindeki ve altındaki çizikler dışında dışarıdan bakarken çok fazla sorun yoktu. Telefona ulaşmanın neşesiyle, onları da görmezden gelmeye karar verdim, çünkü 4 günlük Nexus 4 maceram çok sıkıcıydı. Oysa daha önce ne aldım, bu telefon teknolojinin en büyük sadakatsiz kullanıcıları olmalı!

Samsung Arka Kapak
Samsung Arka Kapak

Galaxy M20’nin Arka Kapağı Açılıyor Mu

Bazı telefonlar dahili pillerle beraber gelir ve bu pillerin servis haricinde kullanıcı tarafından değiştirilmesi çok zor olabilir. Samsung’un yeni modellerinden biri olan Galaxy M20 biraz daha şanslı bir telefon. Cihazın pil kapasitesi azalırsa, cihazın arka kapağı kolayca değiştirilebilir. Videoda, telefona nasıl erişebileceğinizi paylaştık.

 

4 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar Merve Hanım;
  Teknik servisimiz sıvı temaslı cihazlara bakmamaktadır. Cihazın içini ne kadar temizlesenizde farklı yerlerinde problem çıkacaktır. Kısacası uğraşmakla vaktinizi kaybedeceksiniz.
  İyi Günler dileriz.
  Teşekkür ederiz.

 • merve gül

  merhabalar benim telefonum samsung c7 . yağmurda ıslandı ekranı ara sıra açılıyor 3-5 gün gelmediği bile oluyor, geldiği zaman hiçbir sorun olmadan çalışıyor.ama nereye götürürsem götüreyim artık yapılamaz telefonun gitmiş vs dendi. bende arka kapağını kendim açıp içini temizlemek istiyorum elimden geldiği kadar belki bir faydası olur diye ama telefonun arka kamerası dışa doğru olduğu için kameraya zarar verme ve hatta tamamen bozma riskim var. sizce ne yapmalıyım herhangi bir servise versem olabilir mi yoksa başka bir telefon mu almak zorundayım. iyi çalışmalar 🙂

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar bir teknik servisten yardım amladan sökemezsiniz malesef kapagı kırabilirsiniz sökerken.

 • Ömer Faruk Özel

  Telefonum reeder p11s. Arka kapak açılmıyor çünkü metal kasa. Açmak istiyorim kendim ama acamiyorum. Bataryasinda sorun olduğu için sarji zor doluyor. Bataryayi nasil degistircem? Servise yada uzmana vermek istemiyom

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir