Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi Okuyucu Değişimi

Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi Okuyucu Değişimi

Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi Okuyucu Değişimi

Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi Okuyucu Değişimi; Samsung Galaxy S9 Plus akıllı telefon parmak izi okuyucu darbeler, aşınma veya zamanla oksidasyon sebebiyle çalışmayabilir. Bu tür bir sorunla karşılaşıyorsanız, profesyonel teknisyenlerimiz tarafından parmak izi okuyucu değişiminizi yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi Okuyucu Değişimi; Samsung S9 Plus akıllı telefon, ülkemizde satılmaya devam etmekte olan yüksek fiyatlı modeller arasında yer almakta. Cihaz 6.2 inç ekran, üst düzey yonga seti ve 3500 mAh’lik geleneksel bir pil kapasitesi ile beraber geliyor. Samsung Galaxy S9 Plus cam değiştirme fiyatı bu manada merak ediliyor.

S9 Plus Parmak İzi Fiyat

Samsung Galaxy S9 + parmak izi okuyucu fiyatı 300 TL. Bu ücret teknisyen müdahalesini içerir, kargo taşımacılığı da dahildir. Ekstra bir ücret yok.

Samsung Galaxy S9 Plus Cam Değişimi

Samsung S9 Plus Super AMOLED bir panele sahip. Bu ekran 531 PPI piksel yoğunluğu ve qHD+ çözünürlük sunuyor. Telefonun ekranı Corning Gorilla Glass 5 tarafından korunuyor ve bu sebeple çizilmelere dirençli olduğu söylenebilir. %83.61 ekran – gövde oranı ile Samsung S9 Plus Cam Değişimi fiyatı 600 TL’dir. Samsung S9 Plus, 189 gram ağırlığında ağır bir telefon. Cihazın gövde kalınlığı 8.5 mm’dir ve bu manada kalın olduğu söylenebilir. Darbeye dayanıklı bir panel ile Samsung S9 Plus cam değiştirme işlemi yalnızca 1 saat içerisinde tamamlandı. Bu süre geleneksel hizmetler için günler veya haftalar sürer.

Galaxy S9 & S9+ Bazen Cihazım Parmak İzimi Tanımıyor. Ne Yapmalıyım

Galaxy S9 & S9 + ‘ da böyle bir sorunla karşılaşırsanız, parmak izi özelliğinin performansını etkileyebilecek aşağıda belirtilen şartları kontrol etmenizi rica ederiz:

 • Parmak izi tanıma sensörü parmak izlerini tanır. Parmak izi tanıma sensörünün madeni paralar, anahtarlar ve kolyeler gibi metal nesneler tarafından çizilmediğinden veya hasar görmediğinden emin olun.
 • Cihazla beraber verilen ekran koruyucusu, parmak izi algılama sensörünün arızalanmasına neden olabilir. Parmak izi hassasiyetini artırmak için ekran koruyucuyu çıkarın.
  Parmak izi tanıma alanınızı ve parmaklarınızı temiz ve kuru tutun.
 • Cihaz buruşuk veya yaralı parmak izlerini tanımayabilir.
 • Cihaz parmak izlerini küçük veya ince parmaklardan tanıyamayabilir.
 • Cihaz eğer parmak eğerseniz ya da yalnızca parmaklarınızı kullanın parmak izini tespit etmek mümkün olmayabilir. Parmak izi tanıma sensörünü parmağınızla bütünüyle kapladığınızdan emin olun.
 • Tanıma performansını artırmak için, cihazdaki görevleri hayata geçirmek için en fazla kullanmış olduğunuz elin parmak izlerini kaydedin.
 • Kuru ortamlarda, cihazda statik elektrik oluşabilir. Bu özelliği kuru ortamlarda kullanmaktan kaçının veya özelliği kullanmadan önce bir metal nesneye dokunarak statik elektriği boşaltın.

Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi Okuyucu Değişimi

Samsung Galaxy S9 Özellikleri İle Neler Sunuyor

Samsung’un yeni amiral gemisi, 9810’in son aylarında tanıtılan Exynos 2017 işlemci tarafından desteklenmektedir. İkinci nesil 10 nm FinFET üretim prosesi ile üretilen Exynos 9810 8 çekirdekli bir işlemcidir. Çalışma frekansı 2.9 GHz’e kadar çıkabilen işlemci, dört performansı yüksek ve dört verimlilik odaklı işlemci çekirdeği içerir. İşlemciyle beraber gelen arm Mali-G72 grafik birimi sayesinde, akıllı telefonun video oynatma yetenekleri, önceki modele göre % 20 daha fazla grafik performansı sunan 10-bit HEVC ve VP9 kodekleri tarafından desteklenmektedir. Böylece, cihazın düşük güç tüketimine rağmen üstün performans sunduğunu kolayca söyleyebiliriz. 4 GB RAM’e sahip akıllı telefon, üç farklı depolama seçeneği, 64GB / 128GB ve 256GB sunuyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Ses Tuşu Çalışmıyor

Parmak İzi Okuyucu Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S9 Plus, uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından parmak izi okuyucu değiştirme alanında, cihaz sağlığı için gerekli tüm servis şartlarının yerine getirildiği ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak üretilmiştir.

 1. Onarım süreçlerinde bilgileriniz silinmez.
 2. Orjinal Samsung Galaxy S9+ parmak izi okuyucusu kullanılır.
 3. Parmak izi okuyucu problemsiz bir biçimde çalışmaya devam eder.
Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi
Samsung Galaxy S9 Plus Parmak İzi

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung s9 plus parmak izi sensörü , s9 plus parmak izi okuyucu , s9 plus parmak izi
samsung s9 parmak izi sensörü , s9 plus parmak izi okumuyor.