Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu ,Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının bir kısmı, çağrı geldiğinde kendi seslerinin karşıya gitmediğini; daha büyük bir kullanıcı grubu ise karşıdakinin sesinin gelmediğini bildirmiş.

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu Çözümü

Telefonun güç butonuna basın ve gelen menüden telefonu kapatın. Ardından, telefonun hafıza kartını ve bataryasını çıkarıp 10 saniye kadar bekleyin. Hafıza kartını ve bataryayı tekrar takıp telefonu açın. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin. Eğer sorun karşıdaki kişinin sizi duymaması ise, telefonun mikrofonunu kontrol edin. Telefonun mikrofonu, alt kısımda yer alan iğne deliğine benzer kısımdadır.

mikrofon değişimi

Mikrofonun bulunduğu bu deliğin temiz olup olmadığını kontrol edin. Herhangi bir cisim nedeniyle tıkanmışsa, cismi oradan çıkardığınızda sorun çözülmüş olabilir. Sorunun bir diğer nedeni Bluetooth olabilir. Eğer cihazınızla birlikte kullandığınız herhangi bir çevre birimi Bluetooth üzerinden bağlanıyorsa, siz telefonla görüşme yapmaya çalışırken ses aktarımını engelliyor olabilir. Bu nedenle, telefonun Bluetooth bağlantısını kesip, sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu telefondan ses gitmiyor samsung, telefonda sesim gitmiyor ne yapmalıyım, telefondan ses gitmiyor general mobile, telefondan ses gitmiyor iphone, telefondan ses gitmiyor casper, telefondan ses gitmiyor ve gelmiyor, discord telefondan ses gitmiyor, asus telefonda sesim gitmiyor, huawei telefondan ses gitmiyor, telefondan ses gitmiyor gelmiyor, telefondan sesim karşıya gitmiyor, telefondan ses neden gitmez, iphone telefondan sesim gitmiyor, telefondan ses gelmiyor ve gitmiyor iphone, iphone 6 telefondan ses gitmiyor, iphone 7 telefonda sesim gitmiyor, s7 edge sesim karşıya gitmiyor, s8 plus karşıdaki kişinin sesi gelmiyor,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir