Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu ,Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının bir kısmı, çağrı geldiğinde kendi seslerinin karşıya gitmediğini; daha büyük bir kullanıcı grubu ise karşıdakinin sesinin gelmediğini bildirmiş.

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu Çözümü

Telefonun güç butonuna basın ve gelen menüden telefonu kapatın. Ardından, telefonun hafıza kartını ve bataryasını çıkarıp 10 saniye kadar bekleyin. Hafıza kartını ve bataryayı tekrar takıp telefonu açın. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin. Eğer sorun karşıdaki kişinin sizi duymaması ise, telefonun mikrofonunu kontrol edin. Telefonun mikrofonu, alt kısımda yer alan iğne deliğine benzer kısımdadır.

Samsung karşı tarafa ses gitmiyor microfon değişimi
Samsung karşı tarafa ses gitmiyor microfon değişimi

Mikrofonun bulunduğu bu deliğin temiz olup olmadığını kontrol edin. Herhangi bir cisim nedeniyle tıkanmışsa, cismi oradan çıkardığınızda sorun çözülmüş olabilir. Sorunun bir diğer nedeni Bluetooth olabilir. Eğer cihazınızla birlikte kullandığınız herhangi bir çevre birimi Bluetooth üzerinden bağlanıyorsa, siz telefonla görüşme yapmaya çalışırken ses aktarımını engelliyor olabilir. Bu nedenle, telefonun Bluetooth bağlantısını kesip, sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Hakkında

Cep telefonlarının ses karşı tarafına gitmeme sorunu son zamanlarda artmaya başladı. Bu sorun alıcıdan da olabileceğinden, önce farklı bir numara aramalı ve sorunu açıkça teşhis etmelisiniz. Birkaç denemeden sonra hala ses yoksa, telefonunuzun mikrofon kısmında toz olup olmadığını kontrol etmelisiniz. genellikle mikrofon parçası, tozlama veya pamuklama gibi cebimizin alt kısmında yer alır. Böyle bir durumda , mikrofon parçasını ince bir fırça ile temizlemek, diğer tarafa giden ses veya az gürültü sorununu çözecektir.

Telefonumun Kulaklık Girişi Bozuldu, Çalışmıyor

Mikrofon bölümünü temizlediyseniz, ancak diğer yan ses duymuyorsa, aşağıdaki girişim giriş yöntemini deneyebilirsiniz. genel olarak, android telefonun yanına gitmeme sorunu, sorun gürültü giderme olarak bilinir. Telefonunuzu bir servise götürseniz bile, bu hala geçerli olacaktır. Telefonunuzdaki parazit bastırma seçeneğini devre dışı bırakarak bu sorunu çözebilirsiniz. Telefonunuz düşük veya bozuk alıyorsanız, özdeş yöntemi kullanmak etkili olacaktır.

Samsung karşı tarafa ses gitmiyor

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu telefondan ses gitmiyor samsung, telefonda sesim gitmiyor ne yapmalıyım, telefondan ses gitmiyor general mobile, telefondan ses gitmiyor iphone, telefondan ses gitmiyor casper, telefondan ses gitmiyor ve gelmiyor, discord telefondan ses gitmiyor, asus telefonda sesim gitmiyor, huawei telefondan ses gitmiyor, telefondan ses gitmiyor gelmiyor, telefondan sesim karşıya gitmiyor, telefondan ses neden gitmez, iphone telefondan sesim gitmiyor, telefondan ses gelmiyor ve gitmiyor iphone, iphone 6 telefondan ses gitmiyor, iphone 7 telefonda sesim gitmiyor, s7 edge sesim karşıya gitmiyor, s8 plus karşıdaki kişinin sesi gelmiyor.

28 Yorum

 • Mustafa

  Bende samsung a30 var telefon görüşmesi yaparken karşı tarafa ses gitmiyor ama hoparlörden konuşurken karşı tarafa ses gidiyor problem ne olabilir acaba

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; MİKRAFONDAN OLABİLİR ARIZA TESPİTİ YAPILMASI GEREKİYOR

 • Umut

  Merhabalar benim telefonum samsung j7 pro miktarından az ses gidiyor ne yapabilirim ??

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; mikrafon değişimi 200 tl beyfendi

 • Faruk Kul

  Samsung m30s ben arama yapınca karşı tarafın sesi geliyor ama benim sesim gitmiyor arama yaparken ekranda sessize alma tuşu faal olmuyor
  Karşı taraf arayınca ses geliyor ve gidiyor
  Bu sıkıntıyı arada yapiyor

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; anakarttan yapabilir yetkili servisten bulabilirsiniz parçasını

 • Mustafa

  Normal kulaklik takip arama yaptigimda karsi tarafa sesim gidiyor kulaklığı çıkarıp arama yaptigimda sesim karsiya gitmiyor kapatıp açtım düzelmedi sorun ne acaba

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; cihazınıza arıza tespiti yapmamız gerekiyor mikrafon bozulmuş olabilir

  • Cep Hastanesi

   merhaba mikrofon bozuk olabilir bizi arayarak cihazın modelini söyleyip fiyat alabilirsiniz.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir