Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 3 Yorum / 488 Görüntülenme

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası, SIM Lock kaldırma işlemi çoğu zaman Android Hacker gruplarının yayınlamış olduğu yazılımlar yardımıyla gerçekleştirilir. Bu yazılımlar işletim sistemi üzerindeki sınırlamayı kaldırarak telefonun tüm SIM kartlarla sorunsuz olarak çalışmasına destek sağlar.

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası Çözümü

Samsung SIM Lock’u kırmak için bazı şartların sağlanması gerektiğinden bahsetmiştik. Bundanlar en önemlisi de aletin sürümü ve aletin sürümüyle uyumlu Jailbreak aracının bulunuyor olmasıdır. Aygıt içerisindeki Android sürümüyle uyumlu Jailbreak’in olması halinde SIM Lock’u kırmak için öncelikle aygıt Jailbreak’li hale getirilir. Daha sonrasındaysa yayınlanan SIM Lock yazılımları vasıtasıyla programın çalışma talimatları takip edilerek SIM Lock Kırma işlemi gerçekleştirilir.

samsung ağ geçerli değil
samsung ağ geçerli değil

İşlemlerin profesyonellik istiyor olması sebebiyle SIM Lock işlemi yapmak her kullanıcının harcı değildir. Şayet teknik konular hakkında yeterince bilginiz yoksa cihazınızı riske atmak yerine SIM Lock kırma işlemini Cep Hastanesinde emin bir halde aletinızı SIM kilitsiz hale getirebilirsiniz.


Samsung SIM Lock Hatası Çözümü

SIM Kilidi kaldırmak hakikaten profesyonellik isteyen bir iştir ve her süre başarı elde edilebilmesi için uygun şartların sağlanması gerekir. Çoğu zaman operatörlerin uygulamış olduğu sim kilidi aletin işletim sistemine işlenir. Dolayısıyla sisteme müdahale etmek ve farklı SIM kartların kullanılmasını engellemiş olan yazılım parçacıklarının sistemden arındırılması gerekir.

ağ kayıtli değil hatası
ağ kayıtli değil hatası

SIM Lock kısaca Sim Kilidi, aletinızı almış olduğunız ülke ve GSM firması tarafından, farklı GSM firmalarının sim kartlarını kullanamamanız amacıyla özellikle kontratlı telefonlara konulan bir tür kısıtlamadır. Örneğin Vodafone İngiltere’den aldığınız bir Samsung sim kilitli ise sadece Vodafone sim kart ile kullanabilirsiniz, Turkcell hat taktığınızda çalışmayacaktır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

[yottie id=”1″]


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası ağ kilidi açma talebi başarısız, ag kilidi nasil acilir, ağ kilidi nedir, ağ kilidi açma başarısız, sim ağ kilidi puk kodu, sim ağ kilidi s8, sim ağ kilidi nasıl kırılır, sim ağ kilidi açma s8, sim ağ kilidi açma j5, sim ağ kilidi açma, sim ağ kilidi açma j7, sim ağ kilidi açma s4, sim ağ kilidini aç, s7 edge sim ağ kilidi açma, kablosuz ağ kilidi nasıl açılır, ağ bağlantısında kilit işareti var, sim ağ kilidi bloke oldu, ağ kontrol düğmesi kilidi nasıl açılır, ağ kontrol düğmesi kilidi, sim ağ kilidi ne demek, ag lock down, ag-grid lock column, ag grid lock position, ag grid lock column position, ag-grid lock


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”
Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

 

3 Yorum

 • Fatih Erdoğan

  Abi bendede s8+ var 1 yıl önce kayıt ettirmistim pasaport üzerinden sim kartı takıyorum pug kodunu girin diyor kartın pug kodunu giriyorum ama açmıyor sebebi nedir actirabilirmiyim

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Fatih Bey;

   Daha detaylı bilgi için bize WhatsApp destek hattından bize ulaşınız.

   WhatsApp Destek Hattı: 0532 245 0532

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir