Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası, SIM Lock kaldırma işlemi çoğu zaman Android Hacker gruplarının yayınlamış olduğu yazılımlar yardımıyla gerçekleştirilir. Bu yazılımlar işletim sistemi üzerindeki sınırlamayı kaldırarak telefonun tüm SIM kartlarla sorunsuz olarak çalışmasına destek sağlar.


Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası Çözümü

Samsung SIM Lock’u kırmak için bazı şartların sağlanması gerektiğinden bahsetmiştik. Bundanlar en önemlisi de aletin sürümü ve aletin sürümüyle uyumlu Jailbreak aracının bulunuyor olmasıdır. Aygıt içerisindeki Android sürümüyle uyumlu Jailbreak’in olması halinde SIM Lock’u kırmak için öncelikle aygıt Jailbreak’li hale getirilir. Daha sonrasındaysa yayınlanan SIM Lock yazılımları vasıtasıyla programın çalışma talimatları takip edilerek SIM Lock Kırma işlemi gerçekleştirilir.

samsung ağ geçerli değil
samsung ağ geçerli değil

İşlemlerin profesyonellik istiyor olması sebebiyle SIM Lock işlemi yapmak her kullanıcının harcı değildir. Şayet teknik konular hakkında yeterince bilginiz yoksa cihazınızı riske atmak yerine SIM Lock kırma işlemini Cep Hastanesinde emin bir halde aletinızı SIM kilitsiz hale getirebilirsiniz.

Samsung SIM Lock Hatası Çözümü

SIM Kilidi kaldırmak hakikaten profesyonellik isteyen bir iştir ve her süre başarı elde edilebilmesi için uygun şartların sağlanması gerekir. Çoğu zaman operatörlerin uygulamış olduğu sim kilidi aletin işletim sistemine işlenir. Dolayısıyla sisteme müdahale etmek ve farklı SIM kartların kullanılmasını engellemiş olan yazılım parçacıklarının sistemden arındırılması gerekir.

Samsung Orjinal Şarj Aleti Nasıl Anlaşılır
ağ kayıtli değil hatası
ağ kayıtli değil hatası

SIM Lock kısaca Sim Kilidi, aletinızı almış olduğunız ülke ve GSM firması tarafından, farklı GSM firmalarının sim kartlarını kullanamamanız amacıyla özellikle kontratlı telefonlara konulan bir tür kısıtlamadır. Örneğin Vodafone İngiltere’den aldığınız bir Samsung sim kilitli ise sadece Vodafone sim kart ile kullanabilirsiniz, Turkcell hat taktığınızda çalışmayacaktır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Samsung SimAğ Geçerli Değil Simlock Hatası ağ kilidi açma talebi başarısız, ag kilidi nasil acilir, ağ kilidi nedir, ağ kilidi açma başarısız, sim ağ kilidi puk kodu, sim ağ kilidi s8, sim ağ kilidi nasıl kırılır, sim ağ kilidi açma s8, sim ağ kilidi açma j5, sim ağ kilidi açma, simağ kilidi açma j7, simağ kilidi açma s4, sim ağ kilidini aç, s7 edge sim ağ kilidi açma, kablosuz ağ kilidi nasıl açılır, ağ bağlantısında kilit işareti var, sim ağ kilidi bloke oldu, ağ kontrol düğmesi kilidi nasıl açılır, ağ kontrol düğmesi kilidi, sim ağ kilidi ne demek, ag lock down, ag-grid lock column, ag grid lock position, ag grid lock column position, ag-grid lock.

5 Yorum

 • umut güçlü

  Samsung A50 yurtdışı cihazı imei atılmış simlock kilidi var , simlock kilidini açtırdığımızda cihaz sıfırlanıyor mu atılan imei silinirmi

  • Cep Hastanesi

   merhaba efendim cihaz sıfırlanmaz içindeki imei numarasıda silinmez bi sorun cıkmaz.selamlar

 • Fatih Erdoğan

  Abi bendede s8+ var 1 yıl önce kayıt ettirmistim pasaport üzerinden sim kartı takıyorum pug kodunu girin diyor kartın pug kodunu giriyorum ama açmıyor sebebi nedir actirabilirmiyim

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Fatih Bey;

   Daha detaylı bilgi için bize WhatsApp destek hattından bize ulaşınız.

   WhatsApp Destek Hattı: 0532 245 0532

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir