Şırnak Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / / 1 Yorum / 332 Görüntülenme

Şırnak Ekran Değişimi

Şırnak Ekran Değişimi, hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan telefon servisimiz, daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunların yanı sıra teknik servisimizde tüm ekran değişimleri

 1. Marka ve model fark etmeksizin orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
 2. Ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
 3. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
 4. Değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
 5. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur

Şırnak Ekran Değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargoyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Şırnak garantili ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve bizimle en az 3 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Şırnak iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi için sizler de servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin göz önünde olur.

GSM Tamir Nedir Nasıl Yapılır ?

Siz müşterileri için garanti kapsamında çözümler sunan telefon servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Şırnak garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri kısa süre içerisinde giderebilir ve en az 3 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Şırnak Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Şırnak ile hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilir ve en az 3 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde  Xiaomi Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tL4sBJ5abGs

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir