Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Sıvı Ekran Koruyucular Ne Kadar Güvenilir

Sıvı Ekran Koruyucular Ne Kadar Güvenilir

Nano-Sıvı-1

Sıvı Ekran Koruyucular Ne Kadar Güvenilir, Sprey şeklinde satılan sıvı ekran koruyucularla telefonların ekranlarını gerçekten ne kadar koruyorlar? Standart ekran koruyuculara göre avantajları var mı?

Telefonu kılıfsız veya diğer koruma yöntemleriyle kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif olan sıvı ekran koruyucuları, son yıllarda popülaritesini artırmaya başladı. Bu ürünleri geliştiren firmalar, Nano-Likit Sıvıyı uyguladıktan ve 12 ila 48 saat bekledikten sonra telefon ekranlarının çarpma ve çizilmelere karşı tamamen dirençli hale geldiğini iddia ediyor.

Bu işlem cam ekranlar dışında akıllı saatler, bilgisayar ekranları gibi birçok farklı ürün için arka yüzünde cam bulunan telefonların arka yüzeyinde kullanılabilir. Ancak plastik yüzeylerde herhangi bir koruma sağlamaz. Firmaların tamamen darbeye dayanıklı olacağını söylediği sıvı ekran koruyucularının ne kadar güvenilir olduğu sorusu da en çok merak edilenler arasında.

Sıvı Ekran Koruyucu Ürünler Ne Kadar Güvenli

 

7259D8B5Cf08B15A912F2442D00F76E7Ad51D4Cb

Piyasada bu tür koruyucu ürünleri satan birçok şirket var. Doğal olarak hepsinin güvenli olduğunu söylemek neredeyse imkansız. Çok iyi ürünlerin yanı sıra kısa bir süre sonra korumasını kaybeden ve hatta hiç korumayan ürünler olabilir. Bu nedenle sıvı ekran koruyucu satın almadan önce iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Popüler olan ve birçok kişi tarafından kullanılan ürünler tercih edilmelidir.

Güvenilir bir markadan ürün aldığınızda tamamen güvenli olduğunu söylemek de mümkün değil. Ürünlerde yer alan talimatları eksiksiz ve doğru bir şekilde izlemelisiniz. Aksi takdirde tam koruma sağlamayabilir veya bölgesel sorunlar yaşayabilir. Sonuç olarak ürünü teslim aldıktan sonra uygulamayı da doğru bir şekilde yapmamız gerekiyor.

Ekran koruyucular birçok darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklı hale gelir. Ancak bu, tüm darbelere dayanacakları anlamına gelmez. Bu nedenle başvurduğunuz telefonları yine dikkatli kullanmalısınız. Belki anahtar telefonunuzu çizmeyebilir, ancak hızlı bir şekilde yere düşürmek için çizebilir. Ne tür bir koruma sağlarsanız olun, telefonu her zaman dikkatli kullanmalısınız.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefonların Pilleri Neden Patlar

Sıvı Ekran Koruyucuları Ne Kadar Süre Koruma Sağlıyor

Sıvı Ekran Koruyucular Ne Kadar Güvenilir,En çok merak edilen sorulardan biri, ürünlerin ne kadar süreyle koruma sağladığıdır. Açıkçası bu konuda net bir şey söyleyemeyiz. Firmalar ürünleri için ortalama 7-8 ay süre veriyor. Bu sürenin sonunda tekrar başvurmanız gerekir. Ancak koruyucu özelliğin bu zamandan çok daha kısa sürede gittiğini belirten kullanıcılar da var. Bu nedenle sürekli tetikte olmakta fayda var.

Bazı kullanıcılar bundan farklı sorunlar yaşayabilir. Örneğin, belirli bir süre sonra, telefon darbelere karşı dayanıklılığını korusa da kılcal çizikler meydana gelebilir. Bu aslında sıvı korumanın doğru şekilde uygulanmamasına bir örnek olabilir. Ürünleri cam yüzeylerde kullanmadan önce yukarıda da belirtildiği gibi talimatları eksiksiz uygulayınız. Ayrıca dikkatli kullanıma da dikkat etmeliyiz.

Sıvı ekran koruyucu incelemeleri arasında en önemlisi, genellikle ilk aylarda sağladığı koruma. Bilinen bir markadan alınan ve telefona doğru şekilde uygulanan ürünler hem uzun süreli hem de sağlam koruma sağlayacaktır. Ancak her ürünün kullanım süresi birbirinden farklıdır. Bu bilgileri ürünlerin kullanım kılavuzundan veya firmalardan alabilirsiniz.

Nano

Sıvı Ekran Koruyucular Diğer Ekran Koruyuculara Alternatif Olabilir Mi

Sıvı ekran koruyucuları, kılıf veya kırılmaz cam gibi ekran koruyucuları kullanmak istemeyen kullanıcılar için iyi bir alternatiftir. Telefona düzgün ve doğru şekilde uygulanan bir koruyucu, uzun vadeli koruma sağlayacak ve telefonu çarpma ve çizilmelere karşı önemli ölçüde koruyacaktır. Ancak yine de belli bir süre geçtikten sonra dikkatli kullanmakta fayda var. Bu arada sıvı ekran koruyucular telefonlara herhangi bir zarar vermiyor.

Sıvı ekran koruyucular hakkında en çok merak edilen soruların cevabı budur. Telefonu orijinal haliyle kullanmak isteyenler için ideal bir ürün. Doğru uygulanırsa telefonunuzu uzun süre koruyacaktır. Ancak yukarıda da belirtildiği gibi dikkatli kullanmakta fayda var.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; sıvı ekran koruyucusu , sıvı ekran koruyucu , sıvı ekran koruyucu fiyat , Nano liquid sıvı ekran koruyucu.