Telefon Ekranım Sürekli Donuyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 397 Görüntülenme

Telefon Ekranım Sürekli Donuyor

Telefon Ekranım Sürekli Donuyor: Telefon ekranının dondurulması, telefonunun hemen hemen her modelinde görülebilen bir durumdur. Böyle bir durumla karşılaşıldığında, sorunun nedeninin neden olduğuna dikkat edilmelidir.

Bazen ekranın donması bazı basit nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. Ancak, bazen bu durum temel bir sorun olarak ortaya çıkması mümkündür.

Bu makalede, telefonun donmasını nasıl düzelteceğinizi ve bu istenmeyen durum için çözümlerin neler olduğunu bulabilirsiniz. Özellikle a50 ekranının donması yaygınsa, bu önerileri takip edebilirsiniz.

Ekran Donması Nedir ve Neden Meydana Gelir?

Telefon Ekranım Sürekli Donuyor; Ekran donması, birçok model akıllı telefonda ve hatta tabletlerde karşılaşılabilecek bir durumdur. Tabii ki, dokunmatik ekranın dondurulması sadece android akıllı telefonlar için bir durum değil. Apple veya Huawei gibi diğer dev markalar da dokunmatik ekranın donması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir.

Böyle bir durumda, ekranın kısa veya uzun bir süre çalışmaması mümkündür. telefonum donuyor, ne yapmam lazım sorusu bu noktada devreye giriyor. Ekran donarsa, önce bazı basit teknikleri izlemeniz gerekebilir. Bu aslında donma nedenini ortaya çıkaran bir çözüm örneği olarak görünebilir.

Telefon Ekran Donması Nasıl Çözülür?

Ekranını donmasını düzeltmeniz için atmanız gereken birkaç önemli adım var. Bu adımların başında, telefonunuzu yeniden başlatmayı denemelisiniz. Bazı durumlarda, yeniden başlatılan akıllı telefonlarda dokunmatik ekranının donmasını düzeltmek mümkündür.

Aynı zamanda, telefonunuzdaki bazı uygulamaları kapatmak veya güncellemek, ekranı donmasını çözmek için önemli çözüm adımlarından biridir.

iPhone 11 Ekran Değişimi

Bunlar işe yaramazsa, bu alanda uzman olan teknik ekiplerden yardım almanız önerilir. Cep Hastanesi aynı zamanda daha önce olduğu gibi ekran değişimi hizmeti sunan bir şirkettir.

Ekranının donması söz konusu olduğunda, cihazınızı Cep Hastanesi’ne teslim edebilirsiniz. Bu alanda uzman olan deneyimli ekiplerin yardımıyla, akıllı telefonunuzun donma sorunu olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Samsung A60 Arka Cam Değişimi

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy A7 (2016) Ekran Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir