Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları
/ Yazan:resul hangul / Genel / / 0 Yorum / 188 Görüntülenme

Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları

Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları ,Akıllı telefonların şarj soketlerinde yaşanan temassızlığın en büyük sebebi cihazın telefona takılırken veya çıkarılırken aşırı bir şekilde şarj girişi yerinin zorlanmasıdır. Şarj soketi bağlı bulunduğu kısımdan ayrılmaya başlar. Lehimi, kablosu kopar ya da kırılma/çatlama yaşanabilir. Bununla birlikte yaşanan kısa devreler, sıvı/nem teması sonucu meydana gelen oksitlenme, telefonun darbe alması sonucu şarj soketinin hasar görmesi de temassızlığa sebebiyet verebilir. Bu tarz sorunlarda tek çözüm yolu teknisyen müdahalesidir.

Sizler tarafından çözülebilecek sorunlara ise şunlardır. Özellikle iPhone cihazlarında rastladığımız bir sorun (her telefon için geçerli olabilir) şarj soketi girişinin toz, kir ve benzeri partiküller sebebi ile dolması ve şarj aleti ucu ile şarj soketi dişlilerinin birbirine temas edememesinden kaynaklanmaktadır. İlgili kısım bir kürdan aracılığı ile temizlendiğinde sorun çözülecektir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise şarj aletinin ve kablosunun çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizdir.


Akıllı Telefon Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesin’de akıllı telefon şarj soketi değişimi yani şarj sorunu çözümü alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Değişim yapılan teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bunun birlikte sigortalıdır ve teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları
Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları
  1. Şarj soketi değişim süresi servisimize geldiğinizde ortalama 45 dakikadır. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde şarj soketi değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Değişim aşamalarında orjinal şarj soketi kullanılır.
  3. Şarj soketi değişimi sonrasında telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.
Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları
Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları

Servisimizde yapılan tüm işlemler garantilidir. Şarj soketi değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olması sayesinde de şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.


Cep Hastanesin’de Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları Nasıl Çözülür

Teknik servisimizde telefon şarj girişindeki temassızlık sorunu nasıl çözülür daha detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimleri yapılmaktadır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Genel » Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları
Telefonda Şarj Soketinin Temassızlık Sorunları
5 (100%) 2 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir