Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefondan Kitap Okuma

Telefondan Kitap Okuma

Telefondan Kitap Okuma

Telefondan Kitap Okuma, teknolojinin gelişmesi ve hayatımızın her alanına girmesi ile mobil uygulamalar alışkanlıklarımızın çoğunun yerini aldı. Şimdi telefonlarımız veya bilgisayarlarımız aracılığıyla birçok şey yapıyoruz. Bankacılıktan alışverişe kadar her şeyi tek bir tıklamayla yapabileceğimiz bir noktadayız. Tabii ki, teknolojideki bu gelişme edebiyatı da etkiledi. Edebiyatın ilk yıllarında, kitapların sadece bir kopyası olurdu. Ancak matbaanın gelişiyle birlikte kitaplar basılabilir ve yeniden üretilebilir hale geldi.

Telefondan Kitap Okuma, böylece edebi eserler daha erişilebilir hale geldi. Artık Teknoloji’nin gelişmesiyle kitaplar e-kitap haline geldi. Tabii ki bu birçok alanda tasarruf sağlar ve kitapları çok daha erişilebilir kılar. Bu mobil uygulamalardan bazıları sadece kitap uygulamaları değildir; kitap takasları veya farklı olanaklar sunarlar.

Audible

Audible, bir Amazon şirketi, e-kitap okumak yerine sesli kitapları satın alabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Telefondan Kitap Okuma

Görme engellilere de fayda sağlayabilen bu uygulama aslında zaman kazandırıyor. Farklı işlerle uğraşırken kitapları dinleyebilirsiniz.

Bartme

Bartme, hem App Store‘da hem de Google Play‘de bulunan bir uygulamadır. Tüm bu kitap da dahil olmak üzere bu uygulamada 2.el ürünlerinin kullanım ömrünü uzatmayı amaçlamaktadır. Uygulamaya bir kitap temizleme platformu olarak hizmet vermektedir. Facebook adresiniz veya e-postanızla kaydolabileceğiniz uygulamanın mantığı oldukça basittir.

Ürününüzü uygulamaya yükledikten sonra, program size ürününüzün değerini verir. Tabii ki, bu değer sanal para biriminde Barty adına verilir. Bu işlemden sonra ürününüzü başkalarına göndererek Barty kazanırsınız. Gönderme işlemi az miktarda kargo ücreti ile yapılır. Kazanacağınız Barty ile istediğiniz ürünü ürün havuzundan alabilirsiniz. Binlerce kullanıcıyla, istediğiniz kitapların çoğunu bulabilirsiniz.

Bluefire Reader

Bluefire‘da, bilmediğiniz kelimelere bakmak gibi not almak özellikle söz konusudur.

Telefondan Kitap Okuma

Öte yandan, beğendiğiniz bazı kitapları alıntılayabilir ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Saat Önerileri

Calibro

Calibro uygulaması tamamen yerli. En çok tercih edilen e-kitap okuyucularından biri olan uygulama, birçok kitap sitesine bağlı.

Telefondan Kitap Okuma

App Store, kullanıcıların kitaplarını okumasına ve kitaplığa dönüştürmesine olanak tanır.

Goodreads

Goodreads tam anlamıyla kitap severler için tasarlanmış bir uygulama. Bu uygulama kitap kurdu için bir sosyal ağdır. Kullanıcılar okudukları kitapları paylaşabilir, kitaplar hakkında yorum yapabilir ve birbirlerine önerebilirler.

80 milyon kitapla, dünyanın en büyük kitap seven sosyal ağı olarak tanımlanabilir. Uygulama ile bir okuma listesi oluşturabilir ve okuduğunuz kitapları kaydedebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefondan kitap okuma uygulaması , telefondan kitap okuma gözü bozar mı , telefondan kitap okumak ekşi , telefondan kitap okumak için uygulama , telefondan kitap okumak ücretsiz , telefondan kitap okuma ücretsiz , telefondan kitap okuma programları , telefondan kitap okuma ekşi , telefondan kitap okuma ışığı , telefondan kitap okumak faydalı mı.