Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor

Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor

Sesim-Karsıya-Gitmyor-Kapak

Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor Arayanı duyamıyorum, telefonun seslerini çok az duyamıyorum ve telefonun sesi düşük başladığında, telefonunuzda hangi ayarları Denetim faktörüz gerektiğini konuşacağız.

Sağlayacağımız ameliye ayarlarından sonra, Mesele sesle çözülecektir. Telefonunuzu her vakit temizlemelisiniz. Günlük Yaşamınızda çok hijyenik bir işte çalışmıyorsanız, o vakit bu vaziyeti temizlemelisiniz

Çünkü işin her neyse, muhtemelen telefona yanıt vermek istiyorsun. Nitekim, telefonun hoparlör alanında bir pislik yığını Mevcut. En azından varolan toz dolumu sebebiyle oluşabilir. Böyle bir vaziyette, yapmanız şart olan ilk şeylerden biri, telefonun hoparlör alanındaki pisliği temizlemektir. Elbette ıslak mendilli kuru mendille dokuyu temizlemenizi öneriyoruz. Her şeyden Evvel, kullanıcıların telefonlarında bir uygulamanın çalışmadığı vakitlerde hiçbir problem yaşamadıklarını söylemeliyim. Böyle bir belaya girmene lazım yok. Telefonunuz akıllı bir telefondan sesimin karşı tarafa gitmiyor olduğundan, çalışmayan bir özellikten sonra en çok biçimlendirmeyi sağlayarak meselesi düzeltebilirsiniz.

Yani, telefonunuzdaki ameliye ayarlarından sonra Mesele çözülmezse, yedekleme işlemini alarak biçimlendirme işlemini sağlıyoruz. Mesele ne olursa olsun, problem çözülecektir bu yüzden aygıt ilk alındığında tekrar Arka gelecektir. Ancak telefonun çaldığını söylerseniz, Evvel açıklayacağımız adımları izlemeniz gerekecek ve hemen peşinden sıfırlama işlemi Lüzumlu olacaktır.

Sesinin bir anda oluşmayacağını sizinle paylaşmak istiyoruz. İlk olarak, ses düzeyi ayarlarını (ses düzeyi artırma (+) ve ses düzeyi azaltma (-) tuşlarıyla Denetim faktörüz gerekir. Bu kontrollerden sonra, kimi uygulamalardan sonra ses sorunları ortaya çıkabilir. Onları aklında tuttun. Telefonu kapatıp en nihayet indirilen uygulamayı kapatarak tekrar denemelisiniz. Bu, soruna bir çözüm sağlayacaktır.

Telefonumda Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor , Sesim telefonumun diğer tarafına gitmezse veya telefonun sesi düşükse, nedenlerin ne olduğuna bir göz atacağız. En hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurmak telefonları her geçen gün yetişmek telefonları vardır. Akıllı telefonlar her geçen gün arttığından, her yıl başka ürünler satın alıyoruz. Ama bu akıllı telefonlarda herhangi bir hata yok mu?

Son günlerde karşılaştığımız sorunlardan biri telefonların sesidir. Bazı kullanıcılarımız telefonda iken sesin diğer tarafa gitmediğini söylüyor. Bu yöndeki durum nedeniyle, ses sıkıntısının sürekli olarak çözülme yollarını ele alacağız. Operasyon ayarlarından sonra sesin neden telefonunuzdan çıkmadığını veya sesin neden daha az gittiğini kontrol edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu

Telefonumda Karşı Tarafa Sesim Gitmiyor Ses Gelmiyor

Sesim gitmez, telefonda arama yapabilirim, sesim diğer tarafa gitmiyor, telefonda çağrı duyabiliyorum, telefonda çağrı duyabiliyorum. Verdiğimiz işlem ayarları sesten sonra çözülecektir.

Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor
Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor

Karşı Taraftan Ses Gelmiyor

Telefonunuzun genel temizliği her zaman gereklidir. Günlük yaşamınız çok temiz bir işte çalışmıyorsa, bu temizliği yapmanız gerekir. Çünkü işin ne olursa olsun, telefona bakmak istiyorsun. Olduğu gibi, telefonun hoparlör alanındaki pislik de birikmiştir. Dolum, hiç bulunmayan tozlar nedeniyle oluşabilir. Bu durumda, yapmanız gereken ilk adımlardan biri telefonun hoparlör alanını temizlemektir. Tabii ki, bunu ıslak bir mendil değil, kuru bir mendil ile yapmanızı öneririz.

Telefonumun Mikrofonundan Sesim Gitmiyor

Telefonumdan Karşı Tarafa Ses Gitmiyor

Öncelikle, kullanıcıların kullanıcı telefonlar onun işini sırasında herhangi bir sorun yok dikkat etmelisiniz. Böyle bir belada olmanıza gerek yok. Telefonunuz bir akıllı telefon olduğundan, çalışmayan bir özellikten sonra en formatlı işlemi sağlayarak sorunu çözebilirsiniz. Sesim telefonun diğer tarafına gitmez, ses sesin diğer tarafına gider, samsung sesi gitmiyor, ses telefonumda gitmiyor, telefonum gelmiyor, telefonun sesi daha az geliyor, sesim gitmiyor ne yapmalıyım. Başka bir deyişle, telefonunuzda yapılan işlem ayarlarından sonra sorun düzeltilmezse, yedekleme alarak yedekleme işlemini sağlarız. Sorun, cihaz için sorun ne olursa olsun ilk önce giderilecektir. Ama eğer telefon geliyor diyen varsa, ilk adımları ve daha sonra bir araştırma yapmak gerekir.

Telefonum-Mikrofonundan-Ses-Gitmiyor

Telefonun sesinin yokluğunun bir anda gerçekleşmeyeceğini sizinle paylaşmak istiyoruz. Önce ses seviyesini yukarı (+) ve ses seviyesini aşağı (-) düğmeleriyle ses ayarlarını kontrol etmeniz gerekir. Bazı uygulamalardan sonra ses ile ilgili sorunlar olabilir. Kafanda var. En son indirilen uygulamayı kaldırmanız ve yeniden denemek için tekrar kapatıp açmanız gerekir. Bu soruna bir çözüm sağlayacaktır. Operasyon ayarlarından sonra telefonu sıfırladınız. Ve hala bir sorununuz yoksa, cihazın ses ayarlarında bir sorun olabileceği için teknik servisle iletişime geçmek yararlı olacaktır. Telefonumun diğer tarafına giden sesimin sesini duymuyorum, bu yüzden süreç ayarlarını ayarlamada yardımcı oldum.

Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor 

Sorunun 1.ci kaynağı Mikrofon kirlienmesi olabilir

Mikrofonun içi kir ve toz dolayısı ile tıkanmış olabilir. Mikrofon kanallarını sivri ancak sert olmayan bir cisimle dikkatlice temizleyin.

Eğer temizlikten sonra bile telefonda ses gitmeme sorunu ortadan kalkmamışsa;

Sorunun 2.ci kaynağı Mikrofon Soketi Arızası olabilir

Anakarta bağlı olan mikrofon soketi düşme, çarpma, nem ve sıvı teması sonucu hasar görmüş olabilir. Bu durumda mikrofon soketi değişimi için vakit kaybetmeden teknik servise başvurmanız gereklidir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; karşı tarafa sesim gitmiyor samsung, t50 karşı tarafa sesim gitmiyor, skype da karşı tarafa sesim gitmiyor, discord da karşı tarafa sesim gitmiyor, skype den karşı tarafa sesim gitmiyor, sesim karşıya gitmiyor ıphone, karşı tarafa sesim gitmiyor iphone, iphone 4 karşı tarafa sesim gitmiyor, iphone konuşurken karşı tarafa sesim gitmiyor, sesim karşıya gitmiyor pc, whatsapp’ta karşı tarafa sesim gitmiyor, iphone 6 plus karşı tarafa sesim gitmiyor.