Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonum Neden Şarj Olmuyor ?

Telefonum Neden Şarj Olmuyor ?

Telefonum Neden Şarj Olmuyor ?

Telefonum Neden Şarj Olmuyor ?; Telefonum Neden Şarj Olmuyor ? Cep telefonu kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan telefonun neden şarj edilmediği sorununun tüm nedenlerini inceledik. Akıllı telefonunuzu taktığınızda, aniden şarj olmama sorunu yaşarsınız veya zaman içinde şarj olmadığını fark edebilirsiniz. Makalemizin geri kalanında, şarj edilmeyen telefonlar için sorunlara çözümler bulabilirsiniz.

Telefonunuzu Yeniden Başlatın

Her şeyden önce, bilinen en klasik yöntemlerden biri olan telefonu açıp kapatmayı deneyebilirsiniz. Güç düğmesini basılı tutun ve ardından görünen yeniden başlat seçeneğini tıklayın. Şarj işlevi geri yüklenirse, daha sonra yüklediğiniz ve güvenmediğiniz uygulamaları kaldırın.

Farklı Bir Kablo, Priz Ya Da Adaptör Kullanmayı Deneyin

Telefonum Neden Şarj Olmuyor ?; Bazen telefonun neden şarj edilmediği sorusunun cevabı cihazın kendisi olmayabilir. Kabloları kırılmış ve işlevini kaybetmeye başlayan bir kablo, kırık adaptörler ve elektrik iletmeyen bir soket gibi basit nedenler de cihazınızın neden şarj edilmediğinin cevabı olabilir. Bu nedenle, farklı Kablolar, adaptörler ve prizler kullanmanızı öneririz. Kablonun çalışıp çalışmadığını ölçmek için;
• Her şeyden önce, telefonunuzu USB üzerinden PC’nize bağlayabilirsiniz. Telefon bilgisayarınızdan şarj oluyorsa, sorun elektrik prizinde veya adaptörde yatmaktadır. Anlamına geliyor. Bir adaptör sorunuyla karşılaşırsanız, cihazın orijinal şarj cihazını kullanmak her zaman daha sağlıklı olacaktır. Orijinal araçlar, cihazınızın daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Şarj Portunun Temiz Olduğundan Emin Olun

Şarj portları, telefonların en savunmasız kısımlarından biridir. Bu kısım, gün boyunca yoğun bir şekilde toza ve kire maruz kaldıkları için toz birikintileri ile tıkanabilir. Şarj portu ile ilgili bir sorun olup olmadığını anlamak için ayrıntılı olarak incelemelisiniz. Bu parçayı temizlerken dikkatli ve dikkatli olmanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Test Kodları Ne İşe Yarar ?

Şarj Soketi Değişimi İçin Teknik Servisten Yardım Alın

Telefonum Neden Şarj Olmuyor ?; Cep Hastanesi ekibi olarak, değiştirme işlemlerinde her cihazın modeline ve özelliklerine göre %100 orijinal ürünler kullanıyoruz. Teknik servisimizde uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel özenle seçilmiş ekipmanlarla şarj soketi değişimi yapılmaktadır. Cep Hastanesi, bulunduğunuz yere ve gözlerinizin önüne gelerek telefonunuzda meydana gelen sorunu onarır. Yani zaman kaybetmiyorsunuz ve aynı zamanda ” kişisel verilerime bir şey olacak mı? “Endişelenmenize gerek yok. Firmamızda verileriniz koruma altındadır. Ayrıca Cep Hastanesinde yapılan tüm işlemler 3 ay garanti altındadır.