Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 735 Görüntülenme

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı, Cep telefonlarıyla karşılaştığımız sorunlardan biri, arka taraftaki pil kapağın kırılması veya çatlamasıdır, bu da davadan bağımsızdır. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, arka pil kapağı değiştirilmelidir.

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı Ne Yapmalıyım ?

Telefonunuzun arka pil kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Arka pil kapak değişim süresi firmamıza geldiğinizde sadece 30 dakika, Cep Hastanesi uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

 1. Değişim yapılan teknik servis odamız gerekli tüm koşulları sağlar.
 2. Arka pil kapak değişiminde orjinal ürün kullanılır.
 3. Kesinlikle değişim öncesi ve sonrasında telefonunuza format atılmaz. Yani bilgileriniz olduğu gibi kalır, silinmez.

telefon pil kapak kırıldı

Telefonunuzun arka pil kapak değişimi sonrasında 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede arka pil kapakta kullanıcı hatası dışında (kırılma, çatlama vb.) yaşanılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy arka kapak (cam / plastik) değiştirme, uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından 20-45 dakika içinde özel ekipmanlarla yapılmaktadır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 2 taraflı ücretsiz gönderim servisimizden yararlanabilir ve arka kapağı 3 (üç) iş günü içinde değiştirebilirsiniz. Peki, arka kapak değişikliğine dikkat nedir?

iPhone Yakınlık Sensörü Açma-Kapama

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı,  telefonun ekranı kırıldı dokunmatiği çalışmıyor, telefonun ekranı kırıldı açılmıyor, telefonun ekranı kırıldı ama çalışıyor içindekileri nasıl alabilirim, telefonun ekranı kırıldı dokunmatik çalışıyor, telefonun ekranı kırıldı ama çalışıyor, telefonun ekranı kırıldı dokunmatiği çalışıyor, telefonun ekranı kırıldı içindekiler gider mi, telefonun ekranı kırıldı dokunmatik çalışmıyor, telefonun ekranı kırıldı numaraları nasıl alırım, samsung telefonun ekranı kırıldı içindekileri nasıl alabilirim, teknosadan aldığım telefonun ekranı kırıldı, telefonun ekranı kırıldı bilgileri nasıl alırım, telefonun iç ekranı kırıldı bilgileri nasıl alırım, telefonun ekran camı kırıldı, telefonun ekrani kirildi dokunmatik calismiyor, casper telefonun ekranı kırıldı, telefonun dış ekranı kırıldı ne kadara yapılır, telefonun düştü ekranı kırıldı garantiye girer mi, dokunmatik telefonun ekranı kırıldı, telefonun iç ekranı kırıldı fiyat, rüyada telefonun ekranı kırıldığını görmek.

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir