Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı, Cep telefonlarıyla karşılaştığımız sorunlardan biri, arka taraftaki pil kapağın kırılması veya çatlamasıdır, bu da davadan bağımsızdır. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, arka pil kapağı değiştirilmelidir.

Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı Ne Yapmalıyım ?

Telefonunuzun arka pil kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Arka pil kapak değişim süresi firmamıza geldiğinizde sadece 30 dakika, Cep Hastanesi uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

  1. Değişim yapılan teknik servis odamız gerekli tüm koşulları sağlar.
  2. Arka pil kapak değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  3. Kesinlikle değişim öncesi ve sonrasında telefonunuza format atılmaz. Yani bilgileriniz olduğu gibi kalır, silinmez.

İlginizi Çekebilir: iPhone Sim Kart Pin Değiştirme

Telefonunuzun arka pil kapak değişimi sonrasında 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede arka pil kapakta kullanıcı hatası dışında (kırılma, çatlama vb.) yaşanılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy arka kapak (cam / plastik) değiştirme, uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından 20-45 dakika içinde özel ekipmanlarla yapılmaktadır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 2 taraflı ücretsiz gönderim servisimizden yararlanabilir ve arka kapağı 3 (üç) iş günü içinde değiştirebilirsiniz. Peki, arka kapak değişikliğine dikkat nedir?

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı,  telefonun ekranı kırıldı dokunmatiği çalışmıyor, telefonun ekranı kırıldı açılmıyor, telefonun ekranı kırıldı ama çalışıyor içindekileri nasıl alabilirim, telefonun ekranı kırıldı dokunmatik çalışıyor, telefonun ekranı kırıldı ama çalışıyor, telefonun ekranı kırıldı dokunmatiği çalışıyor, telefonun ekranı kırıldı içindekiler gider mi, telefonun ekranı kırıldı dokunmatik çalışmıyor, telefonun ekranı kırıldı numaraları nasıl alırım, samsung telefonun ekranı kırıldı içindekileri nasıl alabilirim, teknosadan aldığım telefonun ekranı kırıldı, telefonun ekranı kırıldı bilgileri nasıl alırım.