Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Vivo Y70 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Vivo Y70 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Vivo Y70 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Vivo Y70 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır; Vivo Y70 Batarya Değiştirme; Mobil Hastane olarak Vivo Y70 Batarya Değiştirme işlemini en fazla 60-120 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz. Batarya değişimi sırasında hiçbir veri kaybolmaz. Personelimiz bu işlemi gözlerinizin önünde gerçekleştirir.

Vivo Y70 Batarya Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Mobil cihazların ortalama batarya ömrü 1-2 yıl yani 500 devirdir. Cihazınız ortalama 500 kez şarj edilebilir. Bu veriler dünya çapında profesyonel şirketler tarafından test edilmiş ve belirlenmiştir. Ne yazık ki, mobil cihaz kullanılmaya devam edildiğinde batarya verimliliği düşüyor. Telefonun uzun süreli şarj edilmesi ve satış sonrası şarj cihazının kullanılması batarya ömrünü kısaltacaktır.

Cihazınızın batarya yüzdesi aniden çok hızlı düşerse (örneğin, şarj yüzdesi %80 iken şarj yüzdesi %30’a düşerse veya telefonunuz batarya dolduğunda aniden boş görünüyorsa ve geri geldiğinde kapanıyorsa) üzerinde, örneğin dolu göründüğünde), Vivo Y70 batarya değiştirme zamanının geldiği anlamına gelir.

İlginizi Çekebilir: Realme C21 Batarya Değişimi

Vivo Y70 Batarya Nasıl Değiştirilir?

Vivo Y70 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır; Vivo Y70 Batarya Değiştirme; Cep Hastanesi olarak ortalama 60-120 dakikada bataryanızı değiştiriyoruz. Vivo Y70 batarya firmamıza gelerek veya telefonunuzu bize göndererek değiştirebilirsiniz. Bu arada bazı Vivo modellerinde batarya altında flexi adı verilen bir film bulunuyor ve onu çıkartmak çok zor. Bu, değiştirme sırasındaki en önemli konudur. Takılan batarya çalışma süresi, Mah (miliamper saat) değeri aynı olduğu için orijinali ile aynıdır. Batarya değişimi eğitimli ustalarımız tarafından gerçekleştirilir. Batarya değişimi sırasında cihazınızda farklı bir sorun olmayacaktır.

Vivo Y70 Batarya Değişimi Garanti Kapsamına Girer mi?

Vivo Y70 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır; Vivo Y70 Batarya Değiştirme; Kullandığımız bataryaları uzun süredir piyasada olan birçok güvenilir ve kurumsal firmadan tedarik etmekteyiz. Bu firmalar sattıkları her batarya için bize garanti veriyor ve siz değerli müşterilerimiz için bu batarya değişimlerini gönül rahatlığıyla yapabiliyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz için şirketimizde yaptığımız tüm batarya değişimlerinde 3 ay garanti veriyoruz. 3 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız firmamıza gelerek sorununuzu giderebilirsiniz.