Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Whatsapp Görüntülü Arama Sorunu

Whatsapp Görüntülü Arama Sorunu

Whatsapp Görüntülü Arama Sorunu

Whatsapp Görüntülü Arama Sorunu, görüntülü arama sorunu nasıl giderilir ? Whatsapp ile ilgili sorun yaşıyorsanız, öncelikle bağlı olduğunuz ağ dışında başka bir ağa bağlanmayı deneyin (Mobil veri bağlantısı yerine kablosuz bağlantı ağına bağlanmak veya tam tersini yapabilirsiniz). Mevcut bağlantınız KVP’ya Kullanıcı Veri Protokolü ayarları düzgün bir şekilde yapılmamış olabilir. Bu da WhatsApp görüntülü arama sorunu ortaya çıkarabilir.

Whatsapp Görüntülü Arama Sorunu, eğer Wi-Fi bağlantınız üzerinden WhatsApp görüntülü araması alamıyor veya arama yapamıyorsanız, WhatsApp Görüntülü Arama düzgün çalışabilmesi için, modem (router) güvenlik ayarlarınızın ve güvenlik duvarı konfigürasyonu veya mac engelleme gibi belirli bağlantı kanallarının bağlantınızı engellemediğinden emin olun. Ayrıca WhatsApp görüntülü arama için güvenlik duvarı ayarları veya KVP ile ilgili sorun yaşıyorsanız Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve diğer servis sağlayıcınız veya bağlantı yöneticinizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

  • Turkcell müşteri hizmetleri için Turkcell hatlı telefonunuzdan 532’yi, diğer operatör ve sabit telefonlardan 0 (532) 532 00 00’ı arayarak Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  • Vodafone müşteri hizmetleri için 542’yi arayarak Vodafone hatlarınızla iletişime geçebilirsiniz; diğer operatörlerden veya diğer hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak.
  • Türk Telekom mobil hatlarınızdan 444 1 500, diğer hatlardan 500’ü arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: eSIM Nedir

Cihazınızın pil tasarrufu ve bluetooth bağlantısı da WhatsApp görüntülü aramaya veya normal arama sorunlarına neden olabilir. Cihazınızda pil tasarrufu veya bluetooth bağlantısı varsa, devre dışı bırakın ve WhatsApp aramasının doğru olup olmadığını kontrol edin. Sorun hala devam ederse, WhatsApp yardım merkezine danışabilirsiniz.

Ayrıca, cihazınızı kapatıp tekrar açın ve telefonunuza yüklenen diğer uygulamaların telefonunuzun kamerasını, mikrofonunu veya kulaklığını kullanmadığından emin olun. Bu tür uygulamalar WhatsApp aramalarını engelleyebilir. Mümkünse, uygulamaları kaldırın ve telefonunuzu yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğine bakın.

WhatsApp bu yazımda görüntülü görüşmede sorun yaşayanlara bazı çözümler sunmaya çalıştım umarım faydalı bir konu olmuştur. Konu ile ilgili sormak istediğiniz farklı bir sorunuz varsa yorun bölümünü kullanarak bize iletebilirsiniz.

Evet makalemizin sonuna geliyoruz. En kolay yol ise WhatsApp sıfırlamak olacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; whatsapp görüntülü arama sorunu iphone , whatsapp görüntülü arama sorunu samsung
whatsapp görüntülü arama sorunu iphone 7 plus , whatsapp görüntülü konuşma sorunu , whatsapp görüntülü arama yapamıyorum , whatsapp görüntülü arama ayna modu , whatsapp görüntülü arama ayarları , whatsapp görüntülü arama açılmıyor , whatsapp görüntülü arama arka plan değiştirme , whatsapp görüntülü arama ayarları iphone.