(1 müşteri Yorumu)

Xiaomi Mi 9T Arka Kapak Değişimi

199,00 TL

Mi 9T Arka Kapak Değişimi cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktayız.

Stok kodu: F2CE7J8H Kategoriler:

Açıklama

Xiaomi Mi 9T Arka Kapak Değişimi Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir.

Xiaomi Mi 9T cep telefonu serilerinin en can alıcı serisi arasında bulunan ve alışılmışın dışında ekran boyutuyla ve görseli ile, Xiaomi Mi 9T cep telefonu kullanım bakımından en rahat ve kullanışlı seridir.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi Xiaomi Mi 9T cep telefonunda da bazı teknik ve görsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir.

Mi 9T Arka Kapak Değişimi cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer ki Xiaomi Mi 9T Arka Kapak Değişimi ile ilgili bir sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız.

Xiaomi Mi 9T Arka Cam Değişimi Fiyatları

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan Mi 9T cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 9T Arka Cam Kapak Değişim Fiyatı 199 TL

Xiaomi Mi 9T Arka Cam Değişimi Fiyatları yaklaşık olarak 149  karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak değişimi, ön cam değişimi, lcd ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.

Mi 9T Arka Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Xiaomi Mi 9T Arka Cam Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orjinale yakın olarak bulunmaktadır. Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orjinali kullanılarak değişim yapılmaktadır. Bir çok firma, Xiaomi Mi 9T cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsal ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirlen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Xiaomi

Model

Mi 9T

Xiaomi Mi 9T Arka Kapak Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu