Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme

Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme

Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme

Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme, Günümüzde akıllı telefonların en önemli sorunlarından biri pil sağlığı ve pil ömrünün yeterli olup olmadığını öğrenmek. Çünkü zamanla pil sağlığındaki azalma şarj sorunlarını artırır. Telefonlar eskisi kadar uzun süre dayanmazlar ve gün içinde aniden bitebilirler. Bu tür sorunlar, kullanıcıların sürekli şarj sorunları yaşamalarına neden olur ve aniden hazırlıksız yakalanırlar. Ayrıca, şarj seviyesi çok yüksek olsa bile, pil sağlığı önceki ile aynı değildir ve telefon kapanabilir. Merak ediyorsanız, üçüncü taraf uygulamalar size bu konuda yardımcı olabilir.

Xiaomi Pil Ömrüne Bakma

Genel olarak, Android telefonlarda pil sağlığını öğrenmek için bir menü yoktur. Bu nedenle, Android pil testi bazı uygulamalar yardımıyla yapılır. Google Play Store’da bulunan bu uygulamalar kullanıcılara pil sağlığının nasıl olduğunu gösterir. Bu uygulamalar Pil Doktoru ve Accubattery gibi yazılımları içerir. Pil sağlığını öğrenmek için, bu uygulamalardan birinin indirilmesi gerekir. Bundan sonra, pil sağlığı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve telefonlarda şarj etme problemini önlemek mümkündür.

 1. Accubattery uygulamasını önce telefonunuza indirin.
 2. Accubattery’ı kurduktan sonra pil ömrü hakkında bazı bilgiler göreceksiniz.
 3. Buna ek olarak, uygulamada şarj etme konusunda size yardımcı olacak bazı bilgiler vardır. Birincisi, telefonun yüzde 80’e kadar şarj edilmiş olması, daha uzun pil ömrü ile sonuçlanıyor.
 4. Yüzde 80’e kadar şarj etmek istiyorsanız, Accubattery uygulamasıyla telefonunuzun bu seviyeye ulaştığında şarj etmeyi durdurmasını sağlayan bir alarm ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak, uygulamada, şarjın ne kadar süreceğini gösteren taburcu adı verilen bir sekme vardır.
 5. Diğer taraftan, ortalama pil kullanımı ve uygulamaya göre pil kullanım miktarı da Accubattery uygulamasına dahildir.
 6. Sağlık kısmı, pilin yaşlanma durumunu gösterir ve yeni aygıtlarla karşılaştırma sağlar.

Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme

Pil Ömrü En Uzun Olan 5 Telefon

Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme, Her telefonu maksimum ekran parlaklığı ve Wi-Fi ile 90 dakika Full HD video oynatma ile test ettik. 90 dakika sonunda, telefon pilinin ne kadar harcandığını inceledik ve yüzde olarak not ettik. Bu, pil yönetiminde en başarılı modellerle sonuçlandı.

İlginizi Çekebilir: Yan Sanayi Ekran Fiyatı

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro için, ona tam bir pil kralı diyebilirsiniz. 90 dakika sonunda pil alanının sadece yüzde 9’unu kaybeden Mate 10 Pro, testte 1. olmayı başardı.

 • Batarya: 4000 mAh
 1. Mükemmel tasarım
 2. Kamera
 3. Sınıfı için lider pil yönetimi
 4. Kulaklık girişi yok

BlackBerry Motion

BlackBerry Motion ile inanılmaz bir ikincilik yaşadığımızı söyleyebiliriz. 4000 mAh pil kapasitesine sahip BlackBerry Motion, test sonucunda yüzde 10 değer kaybetti.

 • Batarya: 4000 mAh
 1. Suya dayanıklı
 2. Programlanabilir tuş
 3. Başarılı pil ömrü
 4. Kamera

iPhone X

Apple’ın 2017 bombası olan iPhone X, Face ID ve diğer teknolojileriyle hayranlarını büyüledi. Pil ömrü konusunda, testi yüzde 11 puanla değer kaybetti ve 3. sırada yer aldı.

 • Batarya: 2715 mAh
 1. Harika ekran
 2. Üstün, güçlü tasarım
 3. TrueDepth kamera

Samsung Galaxy S8

Samsung 2017 bombası olan Galaxy S8, kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı. Galaxy S8’in pil testin 11 puanla değer kaybetti.

 • Batarya: 3000 mAh
 1. Geniş ekran
 2. Kamera
 3. Yazılım ve performans
 4. Parmak izi sensörü

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi pil sağlığı öğrenme android 10 , xiaomi batarya sağlığı öğrenme , xiaomi batarya sağlığı öğrenme kodu , xiaomi redmi note 8 pro pil sağlığı öğrenme , xiaomi cihazlarda pil sağlığı öğrenme , xiaomi redmi note 8 pil sağlığı öğrenme
xiaomi note 9 pro pil sağlığı öğrenme , xiaomi pil sağlığı öğrenme miui 12 , xiaomi pil sagligi ogrenme , xiaomi pil sağlığı öğrenme kodu , xiaomi telefonlarda pil sağlığı öğrenme.