/ Yazan:Cep Hastanesi / LG Ekran Degisimi / 1 Yorum / 520 Görüntülenme

Android Sürüm Bilgisi Nasıl Öğrenilir

Android Sürüm Bilgisi Nasıl Öğrenilir, Android Sürümü Nedir, Android sürümü nerede yazar, Android sürümü nerede aranmalı ? Telefonunuzun Android sürümü nedir ? öğrenmek istiyorsanız buyurun.

Çoğu haberde bulunan Android’in yeni sürümüne ne dersiniz ? Telefonumun içini “bilmem” ne güncellemesi aldı yazmak gibi, bu durumlara aşina değilseniz ve öğrenmek istiyorsanız aşağıya bakabilirsiniz.

Sürüm Bilgisi Nasıl Öğrenilir ?

Android sürümü hemen hemen tüm cihazlarda aynı yerde ve sadece farklı kelimelerle uzlaştırılamıyor fakat hepsinde Ayarlar / Cihaz Hakkında / Yazılım Bilgileri / Android sürümü bölümündedir.

Samsung Telefonlarda Sürüm Bilgisi :

Ayarlar / Cihaz / Yazılım Bilgisi / Android sürüm yolunu takip ederek Android sürümünü öğrenebilirsiniz.

LG Telefonlarda Sürüm Öğrenme :

Ayarlar / Genel / Telefon Hakkında / Yazılım Bilgileri / Android sürüm yolunu takip ederek  Android sürümünü öğrenebilirsiniz.

Google’ın Android işletim sistemini kullanan telefonlar belirli bir süre güncelleme alır. Orta seviye bir telefonunuz varsa, sanırım bir güncelleme alır. Üst düzey bir telefonunuz varsa en az iki güncelleme alır. Yeni güncellemelerde yazılım sorunlarını düzeltilir. Yeni görüntüleme geliri ve eki özellikler tanıtıldı.

LG Ses Var Görüntü Yok

Android Sürüm Bilgisi Nasıl Öğrenilir

Android Sürüm Bilgisi Nasıl Öğrenilir,Telefonunuzda güncelleme olup olmadığını öğrenmek için: Ayarlar / Cihaz / Yazılım Hakkında
güncelleme bölümünü görebilirsiniz. Google’ın Android işletim sistemini kullanan telefonlar belirli bir süre güncelleme alır. Orta seviye bir
telefonunuz varsa, sanırım bir veya iki güncelleme alır. Üst düzey bir telefonunuz varsa en az 2 güncelleme alır. Yeni güncellemelerde yazılım sorunlarını düzeltilir. Yeni görüntüleme gelir ve ek özellikler getirilir.

Telefonunuzda güncelleme olup olmadığını öğrenmek için: Ayarlar / Cihaz / Yazılım Hakkında
güncelleme bölümünü görebilirsiniz.

LG Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde LG Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir