Discovery şarj soketi değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Şarj Soketi Değişimi / / 0 Yorum

Discovery Şarj Soketi Değişimi

Discovery şarj soketi değişimi General Mobile şirketinin piyasaya sürdüğü bir çok seride cep telefonu bulunmaktadır. Discovery General Mobile şirketi de diğer cep telefonu şirketleri gibi teknolojiyi ve piyasayı takip ederek, artan teknolojiyle beraber yeni seri cep telefonları piyasaya sürmektedir. Her cep telefonu üreticisi gibi Discovery General Mobile cep telefonu üreten bir şirkette de ekran büyüklüğü, pil ömrü ve kapasitesi, hafızası, hızı, donma sorunu gibi konuları kullanıcıların isteğine göre veya daha yüksek teknolojilere göre geliştirmek istemektedir. Her gün teknoloji de yeni bir şey öğrenilen bu günümüzde, teknoloji üreten şirketlerin de yerinde sayması, kullanıcılar tarafından tercih edilmeyip, piyasadan silinmesine neden olabilir.

Ana sayfa » Haberler » Şarj Soketi Değişimi » Discovery Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesinde Şarj Soketi Değişimi İşlemleri

Bu nedenle de Discovery General Mobile çeşitli seri cep telefonlarıyla piyasada yer almaktadır. Her seri cep telefonunun pozitif ve negatif yönleri, kullanıcıların beğendiği ve beğenmediği özellikleri bulunur. Bunlara bazı cep telefonu markalarının ya da serilerinin kronik sorunları da dahildir. Tasarım ve üretim hataları bazen geniş yankılar uyandırabilir.

Discovery General Mobile cep telefonları da kronik olarak şarj soketi kopmasıyla ya da bozulmasıyla boğuşmaktadır. Teknik servislere ya da yetkili servislere tamire giden Discovery General Mobile cep telefonlarının çoğunda bu problem mevcuttur. Bu sebeple Cep telefonu tamiri yapan teknik servisler ve yetkili servisler alışık olduğu bu durum karşısında Discovery şarj soketi değişimini  kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Discovery şarj soketi değişimi oldukça kolay bir işlemdir. Discovery General Mobile marka cep telefonunuzun şarj soketi arızalandıysa ya da yerinden oynadıysa, temin edebileceğiniz, cep telefonunuzun serisine uyan bir şarj soketiye değişimini sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde Discovery şarj soketi değişimini  adım adım anlatan bir çok video bulunmaktadır. Bu videolar içinden kendi Discovery General Mobile cep telefonunuzun serisine uyan anlatımı bulup, kendiniz rahatlıkla değişimi yapabilirsiniz. Tabi bunun için cep telefonunuzu tamir etmek için gerekli aparat ve kitlerin bulunması gerekmektedir. Aynı şekilde Discovery şarj soketi temin edilen yerlerden telefon tamir kitlerine de ulaşabilirsiniz.


Discovery Şarj Soketi Değişimi Fiyatları Ne Kadardır?

Discovery şarj soketi değişimini yetkili ve teknik servisler kısa sürede ve ucuz fiyatlara yapabilmektedir. Teknik ve yetkili servisler bu konu ile çok karşılaştıkları için tamir ve değişim işleminde başarılı olmaktadırlar. Yetkili servislerin Discovery şarj soketi değişimine garanti vermemesi, bu cep telefonu kullanıcılarını kendi şirketi adına garanti veren teknik servislere yönlendirmektedir. Kronik bir sorun olduğu için teknik servisler şarj soketi bağlantılarında birkaç değişiklik yaparak bağlantıyı gerçekleştirip, sağlamlığını arttırmaktadır. Yetkili servislerin bağlantı değişikliği için yetkileri olmadığından orijinal hali gibi bağlantı sağlamaktadırlar.

Discovery şarj soketi değişimi fiyatları cep telefonunuzun serisine göre değişmektedir. Örneğin, Discovery General Mobile’ın son çıkardığı Discovery GM 8 serisi cep telefonunda 100 TL civarında şarj soketi değişimi yapılmakla beraber ilk akıllı telefon olarak çıkardığı Discovery serisi cep telefonunda 40 TL civarında şarj soketi değişimi sağlanmaktadır. Bunun yanında yetkili servisler ve teknik servisler Discovery şarj soketi değişimini, cep telefonunu kargo ile gönderimlerde de yapmaktadırlar. Böylece, kullanıcının teknik servis aramasına ve teknik servise gitmesine gerek kalmadan, tamirat ya da değişim işlemi kolayca yapılmaktadır.

Kronik bir sorun haline gelen Discovery General Mobile cep telefonlarının şarj soketi arızası ya da yerinden oynaması ile kablolarının kopması durumunda teknik servisler ve yetkili servisler oldukça tecrübelidir ve ellerinde sürekli yedek parça bulundururlar. Yedek parça alınmasını ve temin edilmesini beklemeden hemen hemen her serviste bulunan Discovery şarj soketi ile değişim gerçekleşebilir.

General mobile ekran değişimi fiyatları

General Mobile Gm 8 Ekran Değişimi320,00 ₺
General Mobile GM 6 Ekran Değişimi280,00 ₺
General Mobile Discovery Gm 5 Plus Ekran Değişimi250,00 ₺
General Mobile Discovery Elite Ekran Değişimi260,00 ₺
General Mobile Discovery Air Ekran Değişimi350,00 ₺
General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi230,00 ₺
General Mobile Discovery 2 Mini Ekran Değişimi200,00 ₺
General Mobile Discovery 2 Ekran Değişimi240,00 ₺
General Mobile Discovery Ekran Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532 ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Discovery Şarj Soketi Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir