En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 1 Yorum / 596 Görüntülenme

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı, En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarını arayanlar için, derlediğimiz makalede bazı önerilerin listesi şeklinde çeşitli uygulamalar bulacaksınız. Bildiğiniz gibi, kamerada veya sonrasında oynatılmak ve istenen şekilde rötuşlanmak için fotoğraf düzenleme etkinliğini çağırıyoruz. Cep telefonları, özellikle de akıllı telefonlar ile fotoğraf çekilmesi yaygınlaştıktan sonra, post işlemeyi kolaylaştıran mobil uygulamalar Android ve iOS platformlarında yerini almaya başladı.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı, Fotoğraf düzenleme işlemi bazen ince ayar ve basit tonlama gerektirse de, bazen daha fazla çalışma, herkes için ortak ayarlar mevcuttur. Muhtemelen Adobe Photoshop, hayal gücünün çeşitli efektlerle sınır tanımadığını göstermesidir.

Photoshop programları kadar olmasa da, her kullanıcının beklentileri karşılayacak en iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarına sahip olması önemlidir.

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları ?

Bu yazımızda akıllı telefon, tablet gibi cihazlara indirip kullanabileceğiniz en iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları için bir liste yapmaya çalıştık.

Instasize

Instasize, mobil cihazlarda fotoğraf düzenlemeyi kolaylaştırır. Ücretsiz indirilebilir uygulama, fotoğraflarınızı vurgulamak için 100 + filtre, yeniden boyutlandırma seçenekleri, 30 + köşe koleksiyonları ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve hem IOS hem de Android için kullanılabilir.

Adobe PhotoShop Lightroom CC

Mobil cihazlar için Adobe Photoshop Lightroom CC, fotoğraflarınızı düzenlemek ve paylaşmak için güçlü ancak basit bir çözüm sunan ücretsiz bir uygulamadır.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Fotoğraflarınızda ve ayrıca masaüstü Adobe Lightroom CC Programı ile senkronize edilmeleri gibi çok sayıda kontrol vardır.

VSCO

Uygulaması kolay efektleri ile VSCO, fotoğrafçılar arasında çok popüler bir uygulamadır. Doğal görünümlü efektler sunan VSCO, kapsamlı fotoğraf düzenleme arayüzü ve üzerindeki kaliteli filtrelerle Instagram’a alternatif olarak piyasaya sürüldü.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması olarak, özellikle Android platformunda benzersiz VSCO‘yu çağırabiliriz.

Telefondaki Uygulamaları Parmak İziyle Kilitleme

Google SnapSeed

Snapseed, Google tarafından geliştirilen eksiksiz ve profesyonel bir mobil fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Snapseed, fotoğraflarda keskinliği ve canlılığı artırmak veya azaltmak için filtreler sunar.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Yaratıcı fotoğraf çerçeveleri, dokular ve aydınlatma efektlerinin yanı sıra bir düzeltme fırçası, süsleme filtresi ve parlaklık filtreleri de vardır. Görüntüleri döndürebilir ve kırpabilirsiniz.

AutoDesk Pixlr

Autodesk Pixlr, cep telefonu ile fotoğraf çeken ve bu görüntülerin düzenleme aşamasında iyi donanımlı bir arayüz arayanlar için mükemmel bir çözümdür.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Kullanıcı tarafında ön ayarlı fotoğrafları kolayca düzenlemeyi düşünüyorsanız, bu mobil fotoğraf düzenleme uygulaması tam size göre.

Enlight Photofox

Sosyal medyada paylaştığımız fotoğrafları düzenlemenin bir alternatifi Enlight Photofox uygulamasıdır.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Ücretli ve son derece başarılı bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması olan Enlight‘ın ücretsiz bir sürümü olan Enlight Photofox, yalnızca iOS platformundaki Apple kullanıcılarına hitap ediyor.

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express, mobil cihazlarda kolay, hızlı ve güçlü düzenleme için en iyi fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma araçlarından biridir.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayan uygulama fotoğraflarınızı kırpın, düzeltin, döndürün, çevirin veya düzeltin.

Prisma

Bu listede belirtilen diğer uygulamaların aksine, Prisma aslında bir fotoğraf düzenleme uygulaması değildir. Prisma, ünlü sanatçıların stillerini kullanarak fotoğrafları tuvallere dönüştürür.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Fotoğraflarınıza Munk, Picasso ve diğer birçok dünyaca ünlü dekorasyon ve desenleri uygulayabilirsiniz.

Photo Mate R3

Android işletim sistemiyle birlikte gelen bir mobil cihaz kullanıyorsanız, en kapsamlı fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri Photo Mate R3’tür. Bu mobil fotoğraf düzenleme uygulaması ile galeriniz için kütüphane ve android için RAW editörü alırsınız.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Listedeki ücretin en yüksek uygulama olduğunu belirtelim.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Cep Telefonu Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir