En İyi Video Çeken Telefonlar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 1 Yorum / 585 Görüntülenme

En İyi Video Çeken Telefonlar

En İyi Video Çeken Telefonlar, en iyi video telefon hangisi ? sorduğunuz soruları bu makalede cevaplayacağız. Akıllı telefonların gelişen kameraları, DSLR kameralar gibi fotoğraflar çekmemize ve profesyonel videolar çekmemize olanak tanıyor. Özellikle birçok YouTube kullanıcısı videolarını telefonla çekiyor. Bu yazıda sizin için 2020‘nin en iyi video yakalama telefonlarını listeleyeceğiz.

En İyi Video Çeken Telefonlar

En İyi Video Çeken Telefonlar, kamera lenslerini ve kameraları bilimsel olarak değerlendiren bağımsız bir kuruluş olan DxOMark, incelediği akıllı telefonların video çekim kalitesini de ölçer. Bu yazıda DxOMark incelemelerine ve verilerine göre dünyanın en iyi video yakalama telefonlarını listeleyeceğiz. Yeni telefonlar çıktıkça ve incelemeler yapıldıkça makalemizi de güncelleyeceğiz. İşte en iyi videolar çeken 5 telefon

Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro, ultra geniş kamerasında saniyede 30 kare hızında 1080p video kaydeder. Ancak, ana kamera 60 FPS‘ye kadar 4K video kaydedebilir. 4K 30fps genel olarak en iyi sonuçları sunar.

En İyi Video Çeken Telefonlar

Huawei P40 Pro, DXOMARK puanı 128, video puanı 105 ve fotoğraf puanı 140 puan almıştır.

Honor 30 Pro Plus

Kameranın video modunu 4K çözünürlükte ve saniyede 30 kare hızında test ettik ve puanladık, bu da en iyi sonuçları verdi.

En İyi Video Çeken Telefonlar

Honor 30 Pro Plus, DXOMARK puanı 125, video puanı 104 ve fotoğraf puanı 136 puan almıştır.

Oppo Find X2 Pro

Video testlerinde 104 puan alan Oppo Find X2 Pro, tüm kategorilerdeki mükemmel test sonuçları sayesinde video için puan toplamayı başarıyor. Telefon, görüntü sabitleme ve HDR oluşturmada oldukça iyidir. Buna ek olarak, cihaz, yüksek kontrastlı zorlu sahnelerde vurgu ve gölge kırpmayı en aza indirerek geniş bir dinamik sunuyor.

iPhone Pil Ömrü Ne Kadar Kaldı

En İyi Video Çeken Telefonlar

Oppo Find X2 Pro, DXOMARK puanı 124, video puanı 104 ve fotoğraf puanı 134 puan almıştır.

Xiaomi Mi 10 Pro

Video testlerinde 104 video kaydeden Xiaomi Mi 10 Pro, hareketli görüntüler yakalamak için üst düzey bir cihazdır. Cihazda 4K video modu, gelişmiş ayrıntı oluşturma ve daha verimli video stabilizasyonu takdir edilmektedir. Genel olarak, Mi 10 Pro‘nun video görüntüleri parlak ışıkta veya tipik iç mekan koşullarında kayıt yaparken hoş renkler, iyi pozlama ve çok iyi ayrıntılar gösterir. Ayrıca, yüksek kontrastlı zorlu sahneleri kaydederken yardımcı olan geniş bir dinamik sunuyor.

En İyi Video Çeken Telefonlar

Xiaomi Mi Not 10 Pro, DXOMARK puanı 124, video puanı 104 ve fotoğraf puanı 134 puan almıştır.

Huawei Mate 30 Pro 5G

Huawei Mate30Pro5G’ nin video puanı 102, 5G desteği olmayan model 100‘dür. Huawei Mate 30 Pro maalesef rakiplerinden farklı olarak HDR video kaydı sunmuyor.

En İyi Video Çeken Telefonlar

Huawei Mate 30 Pro 5G, DXOMARK puanı 123, video puanı 102 ve fotoğraf puanı 134 puan almıştır.

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Huawei Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir