Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. General Tamiri
  3. General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

General Mobile Batarya Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

General Mobile Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Mobile batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu servis odası aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalıdır.

  1. Telefon modeline uygun mAh değerinde orjinal batarya kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Batarya şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

General Mobile batarya değişimleri süresi Cep Hastanesi teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

General Mobile Batarya Değişimi ,Genel Mobil keşif akıllı telefonların pil ömrü zamanla sona erebilir. Her pilde olduğu gibi, bu pillerin bir ömrü (sayısı) vardır. Örneğin, ilk günlerde birkaç gün için yeterli olabilecek pil (örneğin 300 kez pil doldurma ve boşaltma) birkaç saat azalabilir. Bu problem, pil şişmesi problemiyle karşılaşılabilir.

[toc]

Yukarıdaki sorunların her ikisi için çözüm pilin değiştirilmesidir. Bu yazıda, Cep Hastanesi Genel Mobil keşif pilinin nasıl değiştirileceğini, değişikliklere ve sizinle döviz fiyatlandırmasına nasıl dikkat edileceğini açıklayacağız.

General Mobile Discovery Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

General Mobile Batarya Değişimi , alanında ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman GM teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

  1. Cihaz modeline uygun Orijinal Ürün, pili değiştirirken kullanılır.
  2. Kesinlikle bilgileriniz silinmeyecektir. Telefon, pil değiştirme işleminden önce veya sonra biçimlendirilmemiştir.
  3. Pil dayanıklılık süresi, telefonun ilk alındığı mevcut duruma geri döner.

Genel Mobil keşif pil değişiminden sonra, telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi iletişim imzalı ve damgalı teknik servis pil garanti kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, pil ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

General Mobile Discovery Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Telefon ModeliFiyat
General Mobile Discovery 1 Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery 2 Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery 2 Mini Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery Elite Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery Air Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM 4G Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM5 Plus Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM6 Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM8 Batarya DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM8 Go Batarya DeğişimiSorunuz.

Yukarıda paylaşılan tablo, General Mobile Batarya Değişimi fiyat listesini kullandığı telefon modellerine göre paylaşılır. Telefon modelini tablonun sol tarafındaki sütunda ve sağ sütundaki pil değişim fiyatında bulabilirsiniz. Fiyatınız veya telefon modeliniz tabloda mevcut değilse, teknik Servisimizi arayabilir veya stokun açılıp açılmadığını ve pil değişim ücretini görmek için yorum alanına bir yorum yazabilirsiniz.

General Mobile Batarya Onarımı Hakkında

Yukarıda hazırlanan Genel Mobil pil değişim ücretleri tablosuna bir göz atarak mağazamızda gerçekleştirilen GM pil onarımlarının fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz. GM pil fiyatları mağazadan mağazaya değişse de, Cep Hastanesi her zaman en iyi fiyatı sunmaya çalışır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  general mobile discovery sorunları ve çözümleri, general mobile 4g sorunları, general mobile 8 sorunları, general mobile ekran sorunları, general mobile discovery sorunları, general mobile elite sorunları, general mobile gm 5 sorunları, general mobile 5 plus sorunları, general mobile şebeke sorunu, general mobile şarj sorunu, general mobile açılmama sorunu, general mobile arama sorunu, general mobile ahize sorunu, general mobile anakart sorunu, general mobile ag sorunu, general mobile görüntülü arama sorunu, general mobile 4g açılmama sorunu, general mobile depolama alanı sorunu, general mobile oyundan atma sorunu, general mobile batarya sorunu, general mobile bellek sorunu, general mobile baglanti sorunu, general mobile bildirim sorunu, general mobile 4g batarya sorunu, general mobile cekim sorunu, general mobile discovery cızırtı sorunu, general mobile no command sorunu, general mobile paused sorunu çözümü, general mobile donma sorunu çözümü.