(1 müşteri Yorumu)

iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi

849,00 TL

iPhone 11 Pro Max cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Stok kodu: UJ3X6XVP Kategoriler:

Açıklama

Şu an cep telefonu piyasasının en çok satışı yapılan ve en iyi şekilde kullanım sağlayan cep telefonu iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi cep telefonu serileridir.

iPhone cep telefonu serilerinin en can alıcı serisi arasında bulunan ve alışılmışın dışında ekran boyutuyla ve görseli ile, iPhone 11 Pro Max akıllı cep telefonu kullanım bakımından en rahat ve kullanışlı seridir. Ön yüzünün tümüyle ekran olması iPhone 11 Pro Max cep telefonu daha çekici bir hale getirmektedir.

iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi Fiyatları

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan 11 Pro Max cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi Fiyatı 849 TL

Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak değişimi, ön cam değişimi, lcd ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır. En çok kullanılan cep telefonu olarak iPhone 11 Pro Max yedek parçalarının temini ve tedarikçi bulma konusu daha kolaydır.

iPhone Arka Cam Değişimi

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi iPhone 11 Pro Max cep telefonunda da bazı teknik ve görsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir.

iPhone 11 Pro Max cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır. 11 Pro Max Arka Cam Değişim Fiyatları yaklaşık olarak 849 ₺ karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer ki 11 Pro Max arka cam değişimi ile ilgili bir sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız. En uygun ödeme şekilleri ve fiyat garantili hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Firmamız 11 Pro Max cep telefonunun arka cam değişimi işçilik ve teslim süresini piyasada ki bir çok teknik servise kıyasla çok daha kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. 11 Pro Max cep telefonlarının yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orjinale yakın olarak bulunmaktadır.

Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orjinali kullanılarak değişim yapılmaktadır. Bir çok firma, iPhone 11 Pro Max cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsal ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirlen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Apple

Model

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu