Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Anakart Tamiri

iPhone Anakart Tamiri

Iphone Anakart Tamiri

iPhone Anakart Tamiri ,Kullanıcılarımızın sorun yaşamamasını sağlamak için dahili servisimizde iPhone anakart onarımı ve işlemleri büyük bir hızla gerçekleştiriyoruz Anakart arızaları, tamir edilmesi en zor olan akıllı telefonlardaki en sinir bozucu arızalardan biridir.

Bu anakart arızaları genellikle darbe, elektrik kısa devre, sıvı teması ve pil şişmesi nedeniyle oluşan hasardan kaynaklanır. Cep Hastanesi olarak, anakart arızalarını onarmak ve mümkün olan en kısa sürede ortalama onarım maliyetini belirlemek ve size bir fiyat teklifi sunmak için cihazınızı ücretsiz gönderim ve kurye servisimizle alıyoruz.

Arıza onarımının maliyetini kabul ederseniz, cihazınızı mümkün olan en kısa sürede onaracağız ve ücretsiz gönderim veya kurye ile size teslim edeceğiz. Anakart arıza tipleri yaygın olarak değiştiğinden, belirli bir fiyat vermek mümkün değildir. Akıllı telefonunuzun bu en önemli bölümünü Cep Hastanesi kalitesi ile onarırsanız, Müşteri Memnuniyeti ilkemiz adına çok ayrıntılı bir onarım işlemi gerçekleştiririz.

iPhone Anakart Tamiri

Cep Hastanesi olarak ülkemizdeki en hızlı hizmetlerden biri olma iddiamızı sürdürme ve müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün artırma çabalarımıza devam ediyoruz. Gözlerinizin önünde iPhone anakart onarımı gibi her türlü harici onarıma sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Anakart telefonunuzun temel parçasıdır. Ekran, bağlantı noktaları, pil ve aklınıza gelebilecek diğer tüm parçalar anakart üzerinde buluşuyor.

Anakartın hasar görmesi, iPhone’unuza gelebilecek en kötü şeylerden biridir. Nitekim, diğer parçaların arızalanması durumunda, onarımı daha kolay ve daha az maliyetlidir. Anakart başarısız olursa, kartın değiştirilmesi gerekir. Kartı yenilemek, cihazınızı yenilemek olarak da adlandırılabilir. Firmamız en uygun fiyatlarla iPhone anakart onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir: Lenovo Z2 Pro Orjinal Ekran Fiyatı

iPhone Anakartı Nasıl Yanar, Neden Yanar?

iPhone’unuzu düşürürseniz veya su ile temas ederse, anakartın hasar görmesi muhtemeldir. iPhone sıvı ve darbelere dayanıklı bir cihaz olmasına rağmen, hasar görmeyeceği garanti edilmez. Anakartın yanmasına neden olabilecek farklı nedenler de vardır. Bununla birlikte, iPhone telefon modelleri genellikle su ve darbelerle temas halindedir. Bu cihazların yazılımı ve şarj cihazları istikrarlı bir şekilde çalıştığı için, anakart android işletim sistemine kıyasla bu nedenlerden dolayı yanmaz.

Cihaz asla açılmadığında iphone’unuzun anakartının yandığını söyleyebilirsiniz. Güç tuşuna uzun süre basarsınız, ancak telefonunuz açılmaz. Bu durumda, teknik servis noktasına cihazınızı almalısınız. Sorunu derhal belirleyeceğiz ve size makul bir fiyat sunacağız. Fiyatı onayladığınızda, iPhone anakart onarımını kısa sürede gerçekleştireceğiz.

iPhone Anakartı Yandı Ne Yapmalıyım?

Kullandığınız iPhone’un anakartı yandığında, şimdi yapacak çok şey yok. Bu cihazı bile açamayacaksınız. Makalenin başında belirttiğimiz gibi, anakart telefonun beyni gibidir. Bu kart hasar görürse, cihazınızın çalışması mümkün değildir.Anakara onarımı için onayladığınız iphone’unuz için belirli bir tahmini teslim süresi verilecektir. Bu süre zarfında, cihazınızın anakart onarımı yapılır ve cihaz önceden belirlenmiş teslim tarihinde size teslim edilir.

Bu süreçte Firmamız çok titiz bir çalışma yürütmektedir. Cihazın teknik aksanıyla ilgili bilgi ve deneyime sahip personelimiz işi yapar ve anakart cihazınıza bağlanır.  Örneğin, yalnızca cihazın ekranı veya pili hasar görmüşse, telefonunuz yeniden başlatılabilir ve veri kaybı olmaz, ancak anakart gibi temel bir parça başarısız olursa, yapılması gereken tek şey onu güvenilir bir teknik servise götürmektir.

Bu aşamada Firmamız uzun yıllardır iPhone anakart ve genel onarım hizmetleri vermektedir. Biz cihazınız için mümkün olan en makul fiyatlandırma yapmak ve kısa bir süre içinde anakart onarım teslim.

iPhone Anakartı Nasıl Tamir Edilir?

Firmamız iPhone cihazlarının onarımı konusunda çok titiz bir çalışma yürütmektedir. Anakart durumunda, bu kart yeniden desteklenmeli ve cihazdaki eski kart dikkatlice çıkarılmalı ve yeni anakart takılmalıdır.

Bu aşamada Firmamız farklı iPhone modelleri için uygun anakartlara sahiptir. Bu anakartlar üretici tarafından sağlanan orijinal parçalardır. Kırık iPhone’unuza anakartı yerleştirdiğinizde bu anakart parçaları sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Firmamız iPhone modelinizle uyumlu bir anakart kullanacağından, cihazın hasar veya uyumsuzluğu olmayacaktır. Uzun yıllardır iPhone parçalarını tamir eden teknik servisimiz, size güven veren bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu anlamda, cihazınızı anakarta teslim ettiğinizde, kısa sürede tamir edileceğinden ve telefonunuzu ilk gün size teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

iPhone Anakartı Fiyatları Ne Kadar?

ıPhone anakart fiyatları modele ve parçanın nerede ve nasıl sağlandığına göre değişir. Başarısızlık durumunda cihazınızın anakart onarımı, yalnızca orijinal ve sıfır bir anakartla sağlıklı bir şekilde mümkün olacaktır. Orijinal ve sıfır olmayan bir anakart kullanılıyorsa, cihazda bazı yazılım sorunları oluşabilir veya anakartın gelecekte tekrar yanması muhtemeldir.

Firmamız cihazınıza sıfır ve orijinal anakart yükler. Bu, uzun yıllar sürmesini sağlar. Anakart cihazınızın en temel parçası olduğunu unutmayın ve değiştirildiğinde sıfır olarak yüklemek için önemlidir. Ancak o zaman telefonunuz sıfıra ayarlanır ve çok daha iyi performans gösterecektir.

Genel olarak pazara baktığınızda, iPhone anakart fiyatlarının değiştiğini görebilirsiniz. Bunun nedeni, bazı onarım merkezlerinin telefona ikinci el parçalar yüklemesidir. Bölümü farklı fiyatlarla uzun nasıl kullanıldı önce nasıl kullanıldı ve bağlı olarak sunulan anlamına gelir. Bununla birlikte, orijinal, garantili anakartlar hiçbir şekilde kullanılmadığından, böyle bir anakartı cihazınıza kurmak daha maliyetli olacaktır.

Pahalı olmasına rağmen, bu can sıkıcı, cihazınızın daha sağlıklı ve daha uzun çalışacağından emin olabilirsiniz. Bu anlamda Firmamız güvenilir iPhone anakart onarım hizmeti vermektedir.

iPhone Anakartı Tamirat Süreci Nasıl İşliyor?

IPhone anakart onarım işlemi, anakartın arızalı olduğu iphone’unuzun teslimatı ile başlar. Cihazı bize aldığınızda, arıza tespit işlemini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Arıza tespiti, cihazınızın neden çalışmadığını anladığımız bir süreçtir.

Bazı durumlarda, kullanıcılarımız cihazın bir anakart sorunu olduğunu düşünebilir, ancak hata algılama işlemi sırasında farklı bir arıza tespit edebiliriz. Böyle bir durumda, telefonun çalışması değişeceğinden doğrudan fiyatlandırma da değişecektir. Bu nedenle, hata algılama aşaması önemli bir adımdır. Ücretsiz olarak kullandığınız

iPhone’un arızasını belirliyoruz ve daha sonra onarım işlemi ve onarımın fiyatı hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Firmamız fiyatlandırma için en uygun fiyatları sunmak için çaba göstermektedir. Bununla birlikte, bu aşamada, müşterilerimiz kullandığımız parçaların orijinal ve sıfır olduğunu düşünmelidir. Siz değerli müşterilerimizin onayına uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Onaylarsanız, onarım yapmaya karar verirsiniz.

iPhone Anakart Değişirse Ne Olur?

Yeni iPhone’unuzu teslim ettiğimizde, kullandığınız ilk gün kadar istikrarlı çalıştığını göreceğiz. Bilgi sayfasının başında belirttiğimiz gibi, anakart temel bir bölüm olduğundan, tüm veriler bu kartta bulunur ve yanan bir anakart üzerindeki tüm veriler kaybolduğundan, anakartı değiştirdiğinizde boş bellek alırsınız. Ancak, bu eşitlenmemiş ve harici bellekte olan veriler için geçerli değildir.

Bundan sonra, tek yapmanız gereken kullanıcı hesabınızla giriş yapmak ve senkronize edilmiş kişisel verilerinizi geri almak. Kurduğumuz parçanın temiz ve orijinal olduğundan ve uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. Cep Hastanesi uzun yıllar müşteri memnuniyeti ile iPhone parçaları onarım hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone 6 anakart fiyati, iphone 7 anakart fiyatı, iphone 6s anakart fiyatı, iphone 6 anakart tamir fiyatı , iphone 7 anakart değişimi fiyatı, iphone anakart tamiri izmir, iphone 7 plus anakart değişimi fiyatı, iphone 6s anakart istanbul, iPhone Anakart Tamiri