Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kartal Huawei Ekran Değişimi

Kartal Huawei Ekran Değişimi

Kartal Huawei Ekran Değişimi

Kartal Huawei Ekran Değişimi; fiyat listesi gibi hizmetlerde Cep Hastanesi alanında bir kez daha rakipsiz olduğunu kanıtladı. Fark yaratan Huawei ekran değiştirme hizmetleri, ücretsiz gönderim avantajı, onarım sonrası muayene süresiz olarak, 3 aylık garanti ve uygun fiyat avantajları firmamızı lider bir teknik servis şirketi haline getirmiştir…

Huawei ekran ve cam değiştirme işlemleri için, 90 gün yedek parça ve işçilik garantisi hizmetimiz tarafından temin edilmektedir. Huawei ekran değiştirme süresi yaklaşık 60/90 dakika. O dan. Bu işlem sırasında telefonunuzda veri kaybı olmayacaktır. Bu sebeple, işlem sonunda telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kartal Huawei Ekran Değişimi

Huawei marka telefon düşme sonucu; ekran kırık veya kırık ise, telefonu açtığınızda, ses duyuyorsunuz ama resim yoksa, ekranınızda lekeler, ölü pikseller, çizgiler veya renk değişikliği var ise, LCD ekranın hasar görmüş, gerilmiş veya kırılmış. Bu veya benzeri problemlerden herhangi biriyle karşılaşırsanız, LCD ekranınızın yenisi ile değiştirilmelidir. Hizmetimizde, Huawei telefon ekran değiştirme işlemleri aynı gün 180 gün ve hızlı bir biçimde garanti edilir.

Huawei Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

teknik Firmamızda tamamen Huawei şirketi tarafından sertifika alan teknisyenler tarafından yapılmıştır. Sertifikalı teknisyenlerimiz 30 dakika içerisinde Huawei ekran değiştirme hizmeti sunar. Bu hizmetlerle zamandan ve paradan tasarruf edersiniz, sosyal veya iş hayatınızda herhangi bir aksaklık yaşamayacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Tuzla Huawei Ekran Değişimi

Kartal Huawei Ekran Değişimi
Kartal Huawei Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi Hizmeti Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Telefonunuz Huawei ekran değiştirme sırasında sıfırlanmaz. Biz tam ekran değiştirme yapmak. Dokunmatik ekran ilk gün gibi çalışır
Ekran değiştirildikten sonra garanti kartı sağlamaktayız. (tamirden sonra istediğiniz kadar cihazınızı test edebilirsiniz) 30 TL değerinde kırılmaz cam işlemlerimizden sonra yine aynı sorunu engellemek için hediye ediyoruz …

Neden Kartal Cep Hastanesi?

  1. A sınıfı teknik parçaları kullanıyoruz.
  2. Müşteri memnuniyetini takdir ediyoruz. Ticari sorunlar, ele alacağımız son şey.
  3. Huawei ekran değiştirme Kadıköy’de en iyi fiyat hizmetini sunuyoruz.
  4. Cep telefonlarını tamamen sertifikalı profesyoneller tarafından tamir ediyoruz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; kartal ekran değişimi , huawei ekran cam değişimi , huawei ekran değişim fiyatı , huawei ekran değişimi , huawei ekran tamiri.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.