Samsung Galaxy Note 2 Kasa Değişimi

125 

SAMSUNG NOTE 2 Kasa Değişimi akıllı telefonların ortak sorun gruplarından biridir. Bu sorun, çeşitli SAMSUNG modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, SAMSUNG kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

Stok kodu: ZB752PUU Kategoriler:

Samsung Galaxy Note 2 Kasa Değişimi akıllı telefonların ortak sorun gruplarından biridir. Bu sorun, çeşitli SAMSUNG modellerinde farklı şekillerde oluşabilir.

Samsung Galaxy Note 2 Kasa Değişimi tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, SAMSUNG kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

SAMSUNG NOTE 2 Kasa Değişimi Fiyatı

Bugün telefon kullanıcılarının en çok tercih edilen markaları arasında yer alan SAMSUNG modelleri, bazı durumlarda sürekli olarak değiştirilmesi gereken servis arızaları için sunulmaktadır. Bu nedenle SAMSUNG  telefon modelinin fiyat listesi kullanıcılar için önemli bir konudur.

MODELFİYAT
SAMSUNG NOTE 2 Kasa Değişimi 125 TL

3 ay garanti ile sunulan SAMSUNG NOTE 2 kasa değişimi servisimizde genellikle 1 saatlik bir çalışma süresine sahiptir. Servis garanti kartı ile damgalı şekilde de verilecektir. SAMSUNG NOTE 2 genellikle çok fazla teknik incelik gerektiren bir cihazdır. Bu nedenle, SAMSUNG serisinde uzmanlaşmış yetkili personel tarafından yapılmaktadır. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda meydana gelebilecek sorunlar sonrası ise yeniden orijinal bir SAMSUNG NOTE 2 kasası telefona entegre edilecektir.

SAMSUNG NOTE 2 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır ?

Tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik kameralarıyla kontrol edilen ve aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalanan teknik servis odamız, SAMSUNG güvenli değişim alanında deneyimli ve uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından inşa edilmiştir.

  1. Kırılmış, ezilmiş, eğrilmiş, çatlamış kasa yerine orijinal kasa takılır.
  2. SAMSUNG kasa değişimi yapılır iken bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Kasa değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi kasa garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Kasa ile ilgili garanti süresi içerisinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

SAMSUNG NOTE 2 Kasa Tamiri

SAMSUNG kasa değişimi, kırma, çizik ve kullanım nedeniyle etkileri nedeniyle kırık ve çatlaklar nedeniyle. SAMSUNG akıllı telefon kasanız zamanla ezilebilir, çizilebilir veya çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm kasiyeri değiştirmektir. SAMSUNG şasi değişimi, Cep Hastanesi’ndeki uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Redmi 4A Ekran Değişimi Fiyatı

Dahası bu değişim süreci için servise gelmenize gerek yoktur. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Cep Hastanesi teknisyenleri yerinize gelir ve değişim süreçlerini gözlerinizin önünde 30 dakika içinde gerçekleştirir. Yedek parça orijinal üründür ve iki yıl boyunca Cep Hastanesi garantisi altındadır. Bizi İstanbul dışına çıkartıyorsanız ve SAMSUNG kasanızı değiştirmek istiyorsanız, telefonunuzu ücretsiz sözleşmeli kargo ile gönderebilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Samsung Galaxy

Model

Note 2

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy Note 2 Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir