Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Gizli Özellikler

Samsung Gizli Özellikler

Samsung Gizli Özellikler

Samsung Gizli Özellikler; Samsung, akıllı telefon pazarındaki ilk üç markadan biri ve geniş bir kullanıcı yelpazesine sahip. Kullanıcıların gözünde eksik olan veya bilinçli olarak gizlenen bazı özelliklerden bahsedeceğiz. Kalem özelliklerinin Not cihazları için geçerli olduğuna dikkat edin. Özellikler tüm cihazlarda çalışmayabilir veya aynı sonucu vermeyebilir. Bazı Samsung ürünleri bu özelliklerle çalışmaz.

İşte Samsung Gizli Özellikler

Gece Modu Özelliği: (sadece bazı modellerde geçerlidir örnek: S10 serisi): Ayarlara giriş yaptıktan sonra ekran butonuna dokunup gece seçeneğini seçmeniz durumunda cihazınız gece moduna girmiş olacaktır. Her zaman açık: Her zaman açık ekran, saat, tarih ve bazı bildirimleri ekranda görüntülemenizi ve monitörü açık tutmanızı (çok sınırlı özelliklerle) sağlamakta olan bir özelliktir; bildirimleri veya saatleri görüntüleme.

Bu özelliği devre dışı bırakabileceğinizi biliyor muydunuz? Çocuklar için güvenli mod. Bu modda, çocuklarınızın telefonunuzu kullanmak istediklerinde cihazınızı özelleştirilebilir bir arayüz vererek güvenle kullanabilmelerini ve sadece belirttiğiniz uygulamalara erişmelerini sağlayabilirsiniz.

Samsung Gizli Özellikler

Gizli klasör: biyometrik ve güvenlik ayarlarınıza gidin, güvenli klasör seçeneğine dokunun, sonra tamamen korunmasını sağlamak amacıyla bu klasöre herhangi bir uygulama veya medya ekleyin. Simgeleri yeniden boyutlandırma: simgeler çok büyük veya küçük görünüyorsa endişelenmeyin, baytları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekrana dokunun ve basılı tutun, ardından ana ekran Ayarları öğesine dokunun ve ardından istediğiniz alternatifleri seçmek için Uygulamalar ve ekran kılavuzu öğelerine dokunun. Titreşim düzenini değiştirme: Ayarlardaki seslere ve titreşimlere dokunarak ve ardından titreşim düzenini seçerek 10 farklı titreşim modundan birini kullanabilirsiniz.

Yeni cihazlarla denemeler yaptıkça bu yazımızı sizler için güncellemeye devam edeceğiz takipte kalın ve unutmayın Cep Hastanesi’nin en büyük gizli özelliği arızanın veya kırığın sebebine bakılmaksızın tamamen ücretsiz tamir hizmeti sunan kullanıcı odaklı Cep Hastanesi paketidir.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Saatler

Avuç İçinizi Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma (Palm Swipe)

Android işletim sistemli akıllı telefonların çoğunda, ekran görüntülerini almak için ses açma tuşuna ve klavye açma / kapama tuşuna aynı anda basın. Ancak Samsung Galaxy serisinde ekran görüntüleri daha kolay! Tek yapmanız gerekli olan, avucunuzu ekranın sağdan sola veya soldan sağına kaydırarak görüntüyü yakalamak.
GS3: Ayarlar> Hareket> Elde ekran yakalama
GS4: Ayarlar> Cihazım> Jest> Palm Gesture> ekran yakalama
Galaxy Note 3: Ayarlar> Kontroller> avuç içi hareketi> ekran yakalama
GS5, GS6 / GS6 Kenar, not 4, not Kenar: Ayarlar> avuç içi Hareketi> ekran yakalama
Androidin Gizli 10 Özelliği2 1

Kolay Mod (Easy Mode)

Basit mod, adından da anlaşılacağı gibi; Ana ekrandaki büyük simgeler daha basit bir düzen sağlar. Bu modda, favori uygulamalarınıza, rehberinize ve sık kullanmış olduğunuz ayarlara erişimi vurgulayabilirsiniz. Peki, basit moda nasıl erişilir?
GS3: Ayarlar> ana ekran Modu> Basit mod
GS4: Ayarlar> Cihazım> ana ekran Modu> Basit mod
Galaxy Note 3: Ayarlar> Cihazım> Basit mod
GS5, GS6 / GS6 Edge, Galaxy Not 4 / Not Edge: Ayarlar> Basit mod

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung gizli özellikleri açma , samsung a51 gizli özellikleri , samsung a50 gizli özellikleri samsung a71 gizli özellikleri , samsung a31 gizli özellikleri , samsung telefonların gizli özellikleri , samsung a30 gizli özellikleri , samsung s8 gizli özellikleri , samsung gizli özellik açma , samsung a50 gizli özellikler.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.