Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Şile Cep Telefonu Tamiri

Şile Cep Telefonu Tamiri

Şile Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonuyla ilgili her türlü sorununuz Şile Cep Telefonu Tamiri firmamızda oldukça kısa sürede çözülmektedir. İstanbul’un Pendik semtinde siz müşterilerimize kargo ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sürekli değişmekte olan teknolojiyle birlikte cep telefonları da oldukça değişmiştir. Eskiden sadece konuşmaya gelen cep telefonları şimdi pek çok işimize halletmemize yardımcı olmaktadır.

Alışverişten bankacılık işlemlerine, sosyal hayattan yol tarifine kadar her türlü aradığınızda cep telefonlarından bulabilirsiniz. Kişilerin bu kadar çok işine yarayan cep telefonlarında meydana gelecek herhangi bir bozulma durumu da oldukça sıkıntılara yol açmaktadır.

Çünkü cep telefonunun bozuk olduğu süre ne kadar artarsa kişilerin işlerin aksaması da o kadar artacaktır. Cep Hastanesi firmamızda cep telefonu ile ilgili her türlü probleminizi oldukça kısa sürelerde çözmekteyiz.

Cep Telefonu Sorunları Nelerdir?

  • Cep telefonu ekranının çatlaması ya da kırılması
  • Cep telefonu bataryasının bozulması
  • Cep telefonu şarj girişinin bozulması
  • Cep telefonunun sıvı teması sonrası bozulması
  • Cep telefonu mekanik akşamının bozulması

Yukarı da bahsettiğimiz ve benzeri pek çok sebep ile cep telefonları arıza durumu yaşayabilir. Şile Cep Telefonu Tamiri firması olarak bütün cep telefonu sorunları tamir edilmektedir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarj Arızaları Soket Değişimi

Cep telefonu tamirinde uzman teknik ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Oldukça sistemli çalışmalar yapan ekibimiz bütün cep telefonu gelişmelerini takip ederek her türlü marka ve model cep telefonuna hakim olmaktadır.

Cep Telefonlarında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep telefonlarında ekran sorunları ekran değişimi ile çözülmektedir. Şile Cep Telefonu Tamiri firmamızda ekran değişimin de orijinal parça telefon ürünleri kullanılarak ön ve iç cam değişimi yapılmaktadır.

Kullanılan orijinal ürünlerin Şile cep telefonu onarımı firmamız tarafından kaşeli ve imzalı garanti belgesi bulunmaktadır. Bu garanti belgesi cep telefonunuz tamir edildikten sonra sizlere cep telefonunuz ile birlikte verilmektedir.

Değişim yapılan parçalardır meydana gelen herhangi bir sıkıntı durumunda size verilen garanti belgesi ile beraber firmamıza tekrar müracaat edebilirsiniz.

Şile Cep Telefonu Tamiri Hakkında ?

Garanti kapsamında olan ürünlerin tamiratı yapılırken sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Garanti kapsamındaki ürünlerin garantileri altı ay boyunca devam etmektedir.

Şile Cep Telefonu Tamiri firmamız sadece tamir sırasında değil tam birden sonrada siz müşterilerimizin yanında olan bir firmadır.

Sadece ekran değişiminde değil batarya değişiminde de firmamız orijinal ürünleri önermektedir. Yan sanayi ürünleri ile yapılacak değişim işlemleri uzun ömürlü olmamakla beraber telefonunuza zarar verebilir.