telefon ekraninda beyaz nokta
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Telefon Ekranında Beyaz Nokta Var

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikâyet ettiği durumlar ekran problemleri olabilir. Kırıklar, çizikler ve diğer sorunların yanı sıra bazen nokta şeklinde karşınıza çıkan problemler gerçekten can sıkıcı olabilir. Koyu renkli ekranda belki bu beyazlık çok fazla belli olmayabilir. Yine de Telefon ekranında beyaz nokta var ise bunun değişik sebepleri vardır ve gidermek için size önemli görevler düşmektedir.


telefon-ekraninda-beyaz-nokta-var
telefon-ekraninda-beyaz-nokta-var

Telefon ekranında çok net bir görüntü görmek isteyen insanlar elbette ki bu tarz sorunlara tahammül edemeyebilir. Özellikle ekranın kendi yapısından kaynaklanan sorunları bertaraf etmek gerçekten çok önemlidir. Bir leke veya nokta şeklinde karşınıza çıkan bu beyazlıklar gerçekten can sıkıcı bir durum olabilir. Çoğunlukla ekran bir şekilde darbe gördüğü zaman hiç ekranda oluşan zedelenme hem dokunmatik de hem de ekranda bir sorun ortaya koyabilir. Gerçekten bu gibi durumlar insanların hiç istemediği problemler olarak dikkat çekmektedir.

Özellikle sıfır bir telefon aldıysanız yine bu tip sorunlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Garantiye gönderdiğiniz zaman eğer bu konuda bir çözüm bulabiliyorsanız, burada doğru bir karar vermiş olabilirsiniz. Diğer bir şekilde sıfır olmayan telefonlarda bu tip sorunlar yine uzman tamircilerin desteği ile birlikte tamamen ortadan kaldırılabilir. Bazen ekran değişimi gerekli olurken bazen de basit bir uygulama ile birlikte burada sorun için çözüm ortaya konabilir. Telefon ekranında beyaz nokta var ve bu gerçekten can sıkıcı bir durum oluşturuyorsa bir uzmandan yardım almak gerçekten iyi bir fikir olacaktır. Akıllı telefonlarda her ne kadar kullanım avantajları ön plana çıksa da bazı istenmeyen durumlar zamanla ortaya çıkabiliyor. Özellikle de ekran üzerindeki görüntüyü bozuklukları kimileri için gerçekten çok istenmeyen bir durum olarak kendini göstermektedir.


Ekran Değişmeden Tamirat Mümkün Olabilir

Telefon ekranında beyaz nokta var ve bu problem gerçekten canınızı sıkıyorsa, profesyonel bir destek almanın zamanı gelmiş olabilir. Özellikle servis olarak çalışan güvenilir tamirci firmalar bu tip nokta ve benzeri sorunları giderme konusunda çok başarılı olabilir. Esasında sıradan bir kullanıcının bu gibi durumlarda çaresiz kalması son derece doğaldır. Elbette ki Telefon ekranında beyaz nokta var ise burada uzman bir tamircinin devreye girmesi çok büyük önem taşımaktadır.

Ekran değişmeden problem çözülüyor sağ masraflar daha minimum seviyede olacaktır. Eğer bu gibi durumlarda uzman görüşü devreye girecek olursa hem tamirat hem de sorunları giderme noktasında iyi bir çözüm sizin için ortaya çıkacak demektir. Günümüzde tamirat noktasında gerçekten profesyonel çalışmalar yapılıyor. Özellikle de akıllı telefon kullanan insanların sorunlarını anında gideren sistem insanlara güven vermeye devam etmektedir. Eğer telefonunuzun üzerinde bir nokta oluşuyorsa ve beyaz bir görüntü varsa bu daha büyük problemlerin belirtisi olabilir.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Ekran Değişimi Gerekebilir

Kırılma, çizilme veya benzer problemler ile birlikte beyaz nokta oluşumu konusunda çok dikkatli davranmak gerekiyor. Telefon ekranında beyaz nokta var ise ve bunu gidermek mümkün olmuyorsa, ekran değiştirmek sorunların çözümü için gerçekten tek çare olabilir. Aslında eğer bu nokta büyümüyorsa ve kullanmanıza sorun oluşturmuyorsa bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Yine de hassas olan ve bu tip görüntüleri görmek istemeyen insanlar ekran değişimi gibi bir sonucu göze alabilirler. Böylelikle orijinal bir tercih ile birlikte telefonunuzun tekrardan sağlıklı bir şekilde çalışmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Bundan sonraki süreçte akıllı telefondan beklediğiniz performansı yüksek bir şekilde devam ettirmeniz yine sizin tercihlerinize bağlı olacaktır.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Telefon Ekranında Beyaz Nokta Var
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir