Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Cep Telefonu Tamir Malzemeleri

Cep Telefonu Tamir Malzemeleri

Cep Telefonu Tamir Malzemeleri

Cep Telefonu Tamir Malzemeleri, Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullandığımız elektronik cihazların değişimine paralel olarak elektronik onarımda kullanılan malzemeler de değişmeye devam ediyor. Genel olarak, elektronik tamir, özellikle de cep telefonu tamir ekipmanı ve malzemeleri de dahil olmak üzere bu yazı hakkında bilgi vermemiz gerekiyor.

Telefon Tamir Malzemeleri

Cep Telefonu Tamir Malzemeleri, Akıllı cep telefonları şüphesiz günümüzün en çok tercih edilen teknolojik araçlarından biridir. Bu araç ile kolayca mesajlaşma, bilgi alma, müzik dinleme, video izleme ve daha birçok şey gerçekleştirebiliriz. Kullanıcıların sıkça karşılaştığı sorunlardan biri, bu işlemlerin zaman içinde sıkılaşıp cihazın yavaşlamasına ve donmasına veya bir kaza durumunda cep telefonunun kolay bir şekilde bozulmasına neden olmasıdır. Bu bozulmalar veya donmalar için Cep Hastanesi akıllı telefon onarım şirketleri yardımımıza yetişiyor. Bu şirketler hasarlı telefonu gerekli malzemelerle kolayca onarabilir. Aşağıdaki öğelerin açılmasıyla bu onarım işlemi için gereken araç ve gereçleri bulabilir ve telefonlarınızın nasıl onarılacağı hakkında az çok bilgi edinebilirsiniz.

Mobile Dryer RG 202

Mobile Dryer RG 202 genel adı mobil kurutucu. Bu ürün akıllı telefonların onarımı ve sökülmesi için üretilmiştir. Akıllı telefonun onarımı dışında kullanımı yasaktır.

Cep Telefonu Kurutucu
Cep Telefonu Kurutucu
 • Bu mobil kurutucunun basit tasarımı son derece kullanıcı dostu bir çalışma sunar.
 • Konvektif kurutma yöntemi ile iç sıcaklık anomalisi en aza indirilmiştir.
 • Kapı açıkken çalışmayı önlemek için kapı sensörü takılıdır.
 • Cihazı aşırı tortulardan ve ısıtıcının aşırı ısınmasından korumak için bir güvenlik devresi monte edilmiştir.

Cep Telefonu Mikroskobu

Mikroskoplar genellikle kendi LED aydınlatma kaynaklarına sahiptir, bu nedenle harici bir ışığa ihtiyaç duymazlar. Günümüzde birçok çeşit dijital mikroskop üretilmekte, görüntü aktarımının yanı sıra izlenen görüntü resim ve video olarak kaydedilebilmektedir.

Cep Telefonu Mikroskobu
Cep Telefonu Mikroskobu

Vacuum Laminating Machine T 8891

Vacuum Laminating Machine T 889 genel adı, ekran laminasyon makinesi. Bu ürünün kullanımı kolay, özellikleri tanımlaması açık, ayarlanabilir.

 Ekran Laminasyon Makinesi
Ekran Laminasyon Makinesi
 • Laminasyon hızı ve basınç ihtiyacınız
 • Arka pnömatik vanalar ile, basınç ihtiyaca göre ayarlanabilir
 • Laminasyon süresi ve vakum süresi ihtiyaca göre ayarlanabilir
 • Laminasyonu tamamladıktan sonra, alt kalıp otomatik olarak açılır.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefonlarda Güvenlik Sorunları

B7000 Multi-Purpose Glue Adhesive

B7000 Multi-Purpose Glue Adhesive genel adı, B7000 50ml çok amaçlı yapıştırıcı. Bu ürün çok tehlikeli dikkatli kullanılması epey önemli ama B7000 ile oyuncaklar, çiçekler, mücevher ve daha birçok şey yapıştırabilirsiniz ama çok tehlikelidir cildi ve gözleri tahriş edebilir ve size çok büyük sorunlar çıkarabilir o yüzden uzmanların kullanımı daha uygundur.

 B 7000 Yapıştırıcı
B 7000 Yapıştırıcı
 • İyi havalandırılmış bir alanda kullanın, kapalı alanlarda sadece uzmanlar kullanabilir
 • Göz ile temasta bol su ile yıkayınız eğer yıkamazsanız gözünüz yanabilir ve gözünüzü kör edebilir
 • Çocukların yanında bulundurmayın, çocuklarınızı uzak tutun ve ateşten uzak tutun.
 • Ürünün bir yıl raf ömrü vardır, 1 yıl dolduğunda ürünü atabilirsiniz.

Sıcak Hava Makinesi

Birçok işte, işin uzmanları operatör olarak karşımıza çıkıyor. Sıcak hava makinesini ambalajda kullanan insanlar bu işte uzmanlaşmış kişilerdir. Sıcak hava makinesinin ne yaptığını söylediğimizde, bu elemanların çalışmalarını Yukarı Kapat’ı gördüğünüzde, sistemin nasıl çalıştığını ve sıcak hava makinesinin nasıl daha net çalıştığını görebilirsiniz. Ürün ve hizmette yüksek kalitede çalışmalara sahip olan Cep Hastanesi, bu ürünün en kaliteli seçeneklerini yüzünüze getiriyor. Bu sayfalardan bir dizi çekici alternatif sunuyoruz ve bunları evinize kadar sunuyoruz.

Sıcak Hava Makinesi
Sıcak Hava Makinesi

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, sıcak hava makinelerinin garantili ve kullanışlı olduğunu söylemeliyiz. Bu şekilde, uzun ömürlü cihaz tercihi işletmeler adına iki kat kazanç demektir. İndirimli fiyatlar ilk satın alma için büyük önem taşıyor olsa da, daha sonraki zamanlarda cihazın kalitesi ömrüne katkıda bulunuyor.

Açma Plastiği

Cep telefonların kasa ve kapaklarını cımbız vb. metal malzeme ile açmaya çalıştığınızda, geri dönüşü olmayan ve görünümü çok çirkin yapacak bozulmalara neden olabilir. Bunu önlemek için açılış plastikleri kullanılmalıdır.

Açma Plastiği
Cep Telefonu Tamir Malzemeleri

Cımbız

Cep telefonu tamirinde en önemli aletlerden birisidir. Küçük chiplerin sökülmesinde, entegre sökülmesinde ve mekanik işlemlerde kullanılır.

Telefon Cımbızı
Telefon Cımbızı

Ekran Koruma Bandı

Sökülmüş cep telefonlarının, ekran, kapak ve dış malzemelerinin tozdan ve pislikten korunması amacıyla kullanılır.

 Ekran Koruma Bandı
Ekran Koruma Bandı

Bir Fırça veya Diş Fırçası

Telefonun içinde artıkları, pislikleri ve maddeleri temizlemek için kullanılır.

Telefon Temizleme Fırçası
Telefon Temizleme Fırçası

Cep Telefonu Tamiri Malzemeleri Pahalı Mıdır ?

Size gerçeği söylemek gerekirse, bazı araçlar pahalı olabilir, ancak daha ucuz hale getirmek için Kore, Tayvan, Japon, Hint ve Çin mallarını kullanabilirsiniz. Bu ürünler genellikle hem daha ucuz hem de kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerden en pahalı olanı elde etmek gerekmiyor. Bilgilendirilmiş bir tüketici olarak aynı verimi daha ucuza alabilirsiniz. Cep telefonları hassas elektronik cihazlardır. Onlara yeterince dikkat etmezsek çok çabuk bozulabilirler. Yeni bir telefon almak bize çok pahalıya mal olabilir o yüzdende telefonumuzu tamir ettirmek daha uygun bir fiyata gelebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; cep telefonu tamir malzemeleri toptan , cep telefonu tamir malzemeleri 2.el , cep telefonu tamir malzemeleri nelerdir , cep telefon tamir malzemeleri , cep telefonu tamir aletleri , cep telefon tamir aletleri , cep telefonu tamir malzemesi , cep telefonu tamiri malzemeleri , cep telefonu tamiri için gerekli malzemeler , ikinci el cep telefonu tamir malzemeleri.