Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu Ve Çözümü

Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü ,Android telefon kullanıcıları, Google Play Store uygulamasında cihazlarına indirmek istedikleri uygulamaların neredeyse tamamını sağlar. Ancak, bu platform bazen kullanıcılar için bir takım sorunlar yaratır. Bu sorunların başında beyaz ekran sorunu geliyor.

Tam olarak Google Play’e girdiğinizde veya yüklediğinizde ortaya çıkan önemli bir sorundur. Peki, bu sorunun nasıl çözüleceğine kısaca bir göz atalım.

Google Play Store’da Karşımıza Çıkan Sorunlar

Google Play Store sadece beyaz ekran sorununa neden olmaz. Buna ek olarak, her uygulamada olduğu gibi, bu platformda da bazı büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

  • Giriş yapmakta zorlanabilirsiniz
  • Google Play Store tam giriş yaptığınızda beyaz ekran sorun oluşabilir
  • İndirme yaparken bu işlem tamamlanamaz ya da yarım kalabilir
  • Herhangi bir uygulama indirmek istediğiniz sırada bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz
  • Güncellemesi gereken bir uygulamanın güncellemesini yapamayabilirsiniz

Yukarıdaki maddeler genel olarak karşılaştığımız sorunlar arasındadır. Ancak her biri çok kolay çözüldüğünden, büyük bir sorun oluşturmaz.

Google Play Store’da Karşımıza Çıkan Sorunların Çözümü

Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü İlk olarak, sorunları çözmeye başlamadan önce bir internet bağlantınızın olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bağlantınızda herhangi bir sorun yoksa, gerekli sorunları çözmeye çalışmalısınız. Bağlantınızla ilgili bir sorun olmadığını biliyorsanız, öncelikle Play Store’a ait verileri silerek başlamalısınız.

İlginizi Çekebilir: Telefon İle Görüntülü Konuşma Programı

Google Play Store Beyaz Ekran

Google Play Store Beyaz Ekran Sorunu Çözümü

Cihazın Ayarlar bölümünde oturum açın ve ardından Uygulamalar sekmesine giriş yaparak Google Play Store’a dokunun. Açılır sayfada Zorla Durdur adlı makaleye dokunun. Ardından Veriyi Temizle adlı bir yazı ile karşılaşacaksınız. Verileri silmek için üzerine dokunun. O zaman sorunlarınız çözülecektir.

Sorunlar Devam Ederse

Yukarıda açıklanan işlemle ilgili sorununuza bir çözüm bulamadıysanız, telefonunuzu açıp kapatmayı denemelisiniz. Tüm bunlara rağmen sorununuz çözülmezse, telefonun belleğinin çok dolu olduğu belirtilir. Böyle bir durumda, bellekte yer açmak için telefonun belleğini temizlemelisiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Play Store beyaz ekran Sorunu , Play Store açılmıyor j7 prime , Google beyaz ekran sorunu , Boş beyaz ekran , Beyaz ekran aç , Ld player Google Play white screen , Ld player Google Play store , Play Store indir.