Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Google Play Store Cihazınız Bu Sürüme Uygun Değil Hatası

Google Play Store Cihazınız Bu Sürüme Uygun Değil Hatası

Google Play Store Cihazınız Bu Sürüme Uygun Değil Hatası

Google PlayStore Cihazınız BuSürüme UygunDeğil Hatası , Bu sürümle uyumlu olmayan Google play mağazanıza karşı hangi yolların izleneceğini merak ediyorsanız, işlem oldukça basittir. Google Play Store’da cihazınız bu sürümle uyumlu değildir.

Google Play store uygulaması Android telefonlarda oyunlar, uygulamalar indirmek için vazgeçilmez bir programdır. Bu alandaki herhangi bir hata, telefonu kırmanıza neden olabilir. Biz cihazınız, bu sürüm hatanın bu sürümü ile uyumlu değildir çünkü kapsamlı bir şekilde ele alınacaktır yaşadım anlıyoruz.

Bu hatayı aldığınızda yapmanız gereken ilk şey bul Play Store’u bulmaktır ” linkinde bul uygulamaları bağlantı alanında cihazın ve ilk verileri silmeniz gerektiğini söylemelisiniz. . Bu sürecin başlangıcı olmalıdır. Ancak, sorun hala devam ederse, bu durumda yapılacak şeylerin kapsamlı bir listesini bulabilirsiniz. Burada, biz sadece mektupta yapılacaktır işlemleri yerine getirmek istiyorum.

İlginizi Çekebilir: Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme

Google Play Store Cihazınız Bu Sürüme Uyumlu Değil

Google PlayStore Cihazınız BuSürüme UygunDeğil Hatası, play store aşağı gitmez, play store sürümü hata, sizin play store bu sürümü ile uyumlu değildir, play store uygulaması açılmıyor, cihazınız sürümü ile uyumlu değildir 2018 yılında bir çözüm var mı? Araştırmanız normal. Bu sorunun tekrar oluşmasını önlemek için atacağımız adımlardan geçelim.

Google Play Sotre Hatası

Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil 2019

Her şeyden önce, Android telefon kullanımında karşılaştığımız bu soruna dikkat etmeniz gereken şeyden bahsettik. Operasyonların uygulanması sorunun çözümü olacaktır. Google Play Store bu sürümü ile uyumlu değildir.

Play Store Cihazınız Desteklemiyor Hatası

Telefonumuzun “Ayarlar” alanına erişim sağladıktan sonra, birçok uygulama ve “uygulama yöneticisi” alanına erişim sağlıyoruz. Bu işlem ayarlarını takip eden ekranda play Google Play store ekranda’yı bulacaksınız. Derma verileri Temizle İslam ve önbelleği Temizle ” operasyonlara devam et.

Bu işlemler sorunu çözecektir. Ancak, bu durumda hala daha fazla sorun varsa, play Store’da kayıtlı olan “Gmail asına hesabını silin ve cihazı kapatın ve yeniden açın. Ve uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin. Sorunun bu süreçle çözülmesi gerekecek.

Play Store Uygulama İndiremiyorum

Tüm bu işlemlerden sonra sorunun çözülmesi gerekir. Tabii ki birçok farklı yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Ancak cihaz ROOT olmalı. Cihaz kök özelliğine sahipse, bu alanı açık olarak ayarlayın çünkü olduğu Ayarlar > Güvenlik > bilinmeyen kaynaklar Güvenlik alanı kapalıdır.

Google Play store bu sürümü ile uyumlu değilse, play store aşağı gitmez, play store sürümü hata, sizin play store bu sürümü ile uyumlu değildir, play store uygulaması açılmıyor, cihazınız sürümü ile uyumlu değildir 2018

Bu işlemden sonra,  Market Helper uz application linkini indirerek, ilgili indirmeyi apk indirerek cep telefonumuza indirelim. İşlemden sonra, kök iznini onaylayalım, bu yüzden Google hesabımıza giriş yapalım ve Tamam diyelim. İşlem ayarlarından sonra uyarı verirseniz, karşılaştığınız sorun çözülecektir. Google Play store bu sürümü ile uyumlu olmayan bir sorun yazmıştır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Google PlayStore Cihazınız BuSürüme UygunDeğil Hatasıcihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözümü 2018, cihazınız bu sürümle uyumlu değil instagram, cihazınız bu sürümle uyumlu değil 2018, play store cihazınız bu sürümle uyumlu değil 2018, cihazınız bu öğe ile uyumlu değil, cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözümü 2017, cihazınız bu sürümle uyumlu değil 2019, swarm cihazınız bu sürümle uyumlu değil