Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü; Huawei siyah ekran şeklindeki sorunlar Huawei kullanıcılarının çokça karşılaştığı sorunlar arasında yer alıyor. Böyle bir sorun karşısında telefon hala çalışıyor ancak ekran siyah olduğu için telefonu hiçbir şekilde kullanmak mümkün olmayacak. Huawei kullanıcıları bile telefonun çaldığından ama ekran olmadığından şikayet ediyor. Telefonlara arama veya bildirim gelmesine rağmen ekran olmadığı için etkileşim gerçekleşmez. Bunun sonucunda telefon kullanılamaz hale gelir ve ekran sorununun bir an önce düzeltilmesi gerekir.

Sorun, Huawei ekranı karardığında ve ekran karardığında çeşitli nedenlerle ortaya çıkıyor. Ancak bu nedenler, donanımın yanı sıra yazılımdan da kaynaklanabilir. Böyle bir durumda çözüm ararken telefonlarda her iki ihtimali de göz önünde bulundurmakta fayda var. Ayrıca sorunun donanımdan mı yoksa yazılımdan mı kaynaklandığının belirlenmesi de sorunun çözümünde kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle, her kullanıcının ekranın kararmasının tam olarak nedenlerini her bakımdan öğrenmesi faydalıdır.

Huawei Ekran Siyah Oldu Sorunu

Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü;  Huawei telefonlarda ekranın siyah olması kimi zaman yazılımsal kimi zaman da donanımsal olarak görülebiliyor. Yazılım kaynaklı nedenlere bağlı olarak siyah ekran sorunu çeşitli yöntemlerle çözülebilir. Ancak donanımsal nedenlerle aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. Çünkü donanım kaynaklı problemlerde parça tamiri veya değişimi gerekli görülebilmektedir. Bu nedenle donanımsal problemlerde size en yakın teknik servisten profesyonel yardım almanızda fayda var. Yazılım tabanlı problemlerin çözüm yöntemleri şu şekildedir;

 • İlk önce, telefonu yeniden başlatmayı deneyin.
 • Telefonu şarj etmeyi tamamen bitirin ve ardından telefonu yeniden başlatın.
 • Cihazı güvenli modda açarak önyükleyin.
 • Telefonu kurtarma moduna alın ve başlatın. Ayrıca önbellek bölümünü de temizleyin.

Hala bir çözüm bulamadıysanız cihazı fabrika ayarlarına getirin.

İlginizi Çekebilir: Telefonda Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür

Huawei Siyah Ekran Sorunu Teknik Çözümler

Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü;  Telefon servisimiz Huawei siyah ekran sorunları için uzman bir ekibe sahiptir. Telefonlarınız öncelikle yazılımsal sorunlar açısından değerlendirilir ve çözüm yöntemleri denenir. Siyah ekranı çözmeye çalışılan yöntemler işe yaramazsa, donanımdan kaynaklanan nedenler incelir. Donanım kaynaklı sorunlar karşısında parça değişimi veya ekran değişimi gerekebilir.

Teknik servisimiz donanım sorunları üzerinde çalışırken önce ekran bağlantılarını kontrol eder. Kısa devre veya temassızlık gibi durumlar varsa öncelikle bunlar giderilir. Ancak sorun tamamen ekranda ise ekran değiştirilerek çözüm gerçekleştirilir. Alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli hijyen koşullarında yapılan değişiklikler sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız siyah ekran sorunu tamamen çözülmektedir.

Ekran Değişimi ile Huawei Siyah Ekran Çözümü

Ekran değişimlerinde siz müşterilerimize her zaman deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, yaşadığınız siyah ekran problemlerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri yaklaşık 60 ila 120 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Sonrasında yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır ve telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca Huawei ekran değişimi hizmetimizde sunduğumuz hizmetler ise şu şekildedir;

 • Tüm ekran değişiklikleri için her zaman orijinal olan Huawei ekranları kullanılır.
 • Ayrıca ekran değişimleri 3 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılmaktadır.
 • Ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılmaktadır.
 • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmeyecek veya zarar görmeyecektir.

Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar?

Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler yanınızda ve gözünüzün önündedir. Huawei cihazlarda ekran değişimleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız tüm işlemleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir. Ayrıca garanti süresi boyunca ekranlarınızda yaşadığınız problemler için ücretsiz destek sağlar. Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren Cep Hastanesi teknik servisimiz sektördeki en uygun fiyatla ve kaliteli hizmetle ekran değişimleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Huawei ekran değişimi hizmetlerine kaliteli bir hizmet ve bütçenize uygun çözümler için hemen firmamızla iletişime geçin ve uzman ekibimizle profesyonel çözümler alın.