iCloud Şifremi Unuttum
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iCloud Şifremi Unuttum

iCloud Şifremi Unuttum, Günümüzde kullanılan iCloud, müzik, video gibi uygulamaların güvenli şekilde saklanmasına yardımcı olan yerlerden birisidir.  iCloud şifremi unuttum nasıl değiştirebilim dediğinizi duyar gibiyiz. Uygulamalarınızın hem daha fazla hem de güvenli şekilde saklanmasına yardımcı olur. İstediğiniz an video, takvim, resimlerinizi sevdiğiniz insanlarla güvenli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur. Bu denli büyük önem arz ederken, iCloud şifresinin unutulması da bazı zamanlar kaçınılmaz oluyor. iCloud şifresi unutulunca da tam olarak ne yapılacağı bilinmiyor. Hemen bir arayışa girmeye çalışılıyor. Fakat böyle durumlarda paniğe girmenize gerek yok. Yapacağınız basit adımlar sayesinde iCloud şifresini unutsanız bile giriş yaparak yeniden hizmetlerden yararlanma şansına sahip olacaksınız.

Bilgisayarda yahut tabletlerde giriş işlemi yapılarak bu program çok kolay bir şekilde kullanılıyor. iCloud şifremi unuttum diyor ve  geri almak istiyorsanız   yapmanız gereken ise hemen Apple kimliği oluşturmanız olacaktır. Apple kimliği hesabı ile ilk öncelik olarak hemen sayfanıza giriş yapmaya başlamanız gerekiyor. Ardından parola sıfırlama yönergelerini bir an evvel kullanmaya başlamanız gerekiyor.  Apple kimliği  bölümünde karşınıza çıkacak olan parolanızı unuttunuz mu ibaresine tıklamanız gerekiyor. Ekrana yeni bir pencere çıkacaktır. Bu pencere çıktığı zaman ise sizden kullanmanız için yeni bir şifre talebi oluşturmanız istenecek.  Eğer e-mail hesabınızı hangisiyle açtıysanız o e-maili kullanarak giriş işlemlerini sırasıyla tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Resimde ki karakterleri yazarak devam etmeniz gerekiyor.Bu işlemin ardından kullanıcıların bir sonra ki yapması gereken işlemlerden birisi de hangi bilgileri sıfırlayacağıdır. Sıfırlamak istediğiniz bir bilgi varsa o pencereye gelerek işlemlerinizi hızlı şekilde devam ettirmeniz gerekiyor. Burada yapmanız gereken ise parola sıfırlama yöntemini kullanmanız olacaktır. İkincil yapılacak adım ise kayıtlı olan e mail hesabınıza yeni bir şifre talebi gönderme işlemini aktif etmeniz gerekecek. Aynı zamanda karşınızda çıkan ekranda ki güvenlik sorularına cevap vererek de işlemlerinizi hızlı olarak sürdürmeye başlamanız mümkün olacak. Bu sayede şifrenizi unuttuysanız bile aktif şekilde kullandığınız iCloud ekranına bundan böyle sorunsuz şekilde giriş yapma şansına sahip olacaksınız.


iCloud Şifremi Unuttum ve iCloud Kullanımı

iCloud şifremi unuttum değiştirmek istiyorum diyen kişiler mutlaka apple kimliği oluşturmalıdır. Eğer ki yukarıda belirtmiş olduğumuz işlemleri yapmakta zorlanıyorsanız ya da bir türlü yapamıyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımız ıcloud hesabınızı yeniden kullanmanız için sizlere yol gösterebilir. iCloud kullanmak isteyen kişilerden istenen ise Apple kimliği oluşturmasıdır. Zaten bakıldığında da kaydolmak için ilk aranan kriterlerden birisi de Apple kimliğinin oluşturulmasıdır.  Apple kimliğiniz yok ise o zaman yapmanız gereken ise hemen kayıt oluşturma sırasında hemen bir tane oluşturmaya başlamanız olacaktır. Ne yazık ki ülkemizde kullandığımız pek çok uygulamaların şifresini unuttuğumuz durumlar olabiliyor. Hal böyle olunca da  şifresinin yeniden yenilenmesi gerekebiliyor.

iCloud Şifremi Unuttum
iCloud Şifremi Unuttum

Onlardan birisinin de son dönemde popüler şekilde kullanılan iCloud için olduğunu söylememiz gerekecek. iCloud kullanan kişiler giriş ekranı üzerinden video,resim müzik gibi işlemlerini paylaşmak adına mutlaka kendilerine ait bir şifreleri olması gerekir. Fakat iCloud şifresini unutma gibi durumlarla da karşı karşıya kalma ihtimali söz konusu olabilir.Böyle bir durumla karşılaşılsa bile yeni bir şifre alabilmek son derece kolay bir durum olacaktır. Bunun için apple kimliği üzerinden yeni bir şifre talebi oluşturmanız gerekecektir. Eğer bunu yaparsanız yeniden iCloud uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanmaya devam etmiş olacaksınız. Bakıldığında ülkemiz hariciğnde Avrupa ülkelerinde bile sevilerek aktif şekilde kullanılıyor. Üstelik bir başka altını çizmemiz gereken konular arasında ise sizin gibi iCloud şifresini unutan çok fazla kişi bile olabiliyor. iCloud şifremi unuttum  diyen kullanıcılar böyle anlarda yeni bir şifre oluşturma eylemi içerisine girebilir.

iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.

 

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iCloud Şifremi Unuttum
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir